Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 73

  • 30 761
  • 753
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 282
Кралице, Hug не се коси. Нищо няма да излезе. В озета пишеше, че Дж получава помощ от човек, за който най малко предполага.
Помощ, никакъв друг коментар. Колкото до физиониите на З., ами права си беше. Джемрето беше досадна и смешна. Дразнеше.  
Ти какво очакваш. Всички да ревнат вкупом, че К.оставил Дж. Да и съчувстват, да я успокояват,да я прегръщат, да я целуват. Докато Дж хленчи и се лигави.
За мен, тоя обрат в образа на З., означава, че ни готвят за финал Зейнеп-Кузей.

# 676
  • Мнения: 2 282
ВНЛ-то е реабилитирано, олмаза падна...приеми го...гаранция, че ще ти олекне и няма да търсиш под вола теле.[/b]
Hug Абсолютно съм убедена в това, което пиша. К. ще отсвири като за световно Джемре. Ако искаш да се басираме.

# 677
  • Мнения: 432
Симайка май излъга, че е избягала от семейството си, защото искали да я омъжат насила. Това, когато се молеше за работа.

# 678
  • Мнения: 432
Кузей няма да бъде със Зейнеп! Може да не е с Джемре, но абсолютно съм сигурна, че със Зейнеп няма как да стане! Аз ще се басирам.

# 679
# 680
  • Мнения: 186
За това, че Зейнеп е тотално аут и аз се басирам. Peace

# 681
  • Мнения: 186
Сигурна съм, че Зейнеп е намислила нещо, не даде адреса случайно! Ще си измие ръцете с това, че не е била в Истанбул и няма нищо общо със случилото се, но определено ще направи някой мръсен номер. Излъга Джемре, че Кузей бил казал, че от тук нататък не искал да мисли за нищо друго освен за Макара и искал да замине. Долна е, сори! И физиономийките й и всичко показва каква жена е. Един път не се държа нормално, един път! Като започне да ги върти тези очи, ми идва да вляза през монитора и да такъв да й врътна, че да се освести. Писна ми от нея!  Peace

Кралицата, за мен Зейнеп е най-долното и отровно същество в този филм.
Нито за миг не съм и вярвала.
Досадна, злобна, отровна змия, мисията й не е приключила.

# 682
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
ВНЛ-то е реабилитирано, олмаза падна...приеми го...гаранция, че ще ти олекне и няма да търсиш под вола теле.[/b]
Hug Абсолютно съм убедена в това, което пиша. К. ще отсвири като за световно Джемре. Ако искаш да се басираме.

Леле, Дафне! Ако излезеш права, ще се откажа изобщо да гледам сериали! Явно нищо не разбирам. За пореден път се учудвам как е възможно едно и също нещо да внушава полюсно различни мнения. защото аз имам усещането за точно обратното.

# 683
  • Мнения: 432

Гитте, битте!  Peace

Всички са хубави тук:

# 684
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142

Терзи, Кралицата, отново изтепахте рибата! Страхотни снимки! Дори само зарази снимките си заслужава човек да е тук!

# 685
# 686
  • Мнения: 432

Бъдещите Бънти и Бъбли.  Joy

# 687
  • Варна
  • Мнения: 685
kralitsata  Peace, за Зейно и аз съм на абсолютно същото мнение и затова искам да видя , до края на сезона  дали ще забърка още нещо мръсно.Кузи отдавна не я иска, така, 4е никакви шансове Зейно да е с него.

# 688
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142

Кралицата, за мен Зейнеп е най-долното и отровно същество в този филм.
Нито за миг не съм и вярвала.
Досадна, злобна, отровна змия, мисията й не е приключила.

И аз не я харесвам, но чак пък толкова - струва ми се малко крайно.  Опитвам се  да я разбера. Със сигурност не е лесно да си отхвърлен и пренебрегнат от човека, в когото си толкова влюбен. Само си представете какъв огън гори душата й. ( Не искам да съм на нейно място.)
Някакси не вярвам, че в основата си е лош и зъл човек. Мисля, че нещастната любов я прави такава и това ме прави по-снизходителна към нея.

Разбирате ли, мисля, че дълбоко в себе си и тя, и Гюней не са толкова лоши. Просто това, че толкова силно се стремят към нещо, което нямат, ги кара да постъпват лошо.

Последна редакция: пт, 12 апр 2013, 14:07 от svetal4o27

# 689

Общи условия

Активация на акаунт