Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 73

  • 30 817
  • 753
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 432

Двамцата заедно в Сапанджа - чок романтик!  Hug

# 691
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Ах, Дидке! Това е най-сладкото и симпатично нещо, което съм виждала! Благодаря, че ме усмихна.

# 692
  • Мнения: 186
Светалчо, ако до края на филма натвори добри дела, ще призная, че съм грешила по отношение на нея. 
Иначе, аз смятам, че ако човек е добър и благороден, дори и отхвърлен, пренебрегнат, няма да започне да отвръща със зло.
Имам някаква надежда да развият образа й в положителна насока, заради Хюсюк и Гюлтен.
Могат да ги съберат накрая. Ще бъде невъзможно, ако Зейнеп продължава с мръсни номера.
Така че, аз не отричам напълно възможността да развият образа й в добра светлина.
Но толкова ме дразни присъствието й на екрана, че да има начин изтривам всички моменти с нея.

# 693
  • Мнения: 1 012
Кралицата, пишеше някъде, че е снимка от 70 епизод.


Кралицата, за мен Зейнеп е най-долното и отровно същество в този филм.
Нито за миг не съм и вярвала.
Досадна, злобна, отровна змия, мисията й не е приключила.

И аз не я харесвам, но чак пък толкова - струва ми се малко крайно.  Опитвам се  да я разбера. Със сигурност не е лесно да си отхвърлен и пренебрегнат от човека, в когото си толкова влюбен. Само си представете какъв огън гори душата й. ( Не искам да съм на нейно място.)
Някак си не вярвам, че в основата си е лош и зъл човек. Мисля, че нещастната любов я прави такава и това ме прави по-снизходителна към нея.

Разбирате ли, мисля, че дълбоко в себе си и тя, и Гюней не са толкова лоши. Просто това, че толкова силно се стремят към нещо, което нямат, ги кара да постъпват лошо.

Светалчо, и аз така мисля. Изобщо не разбирам това бясно мразене на едната, или на другата. Ми и двете са влюбени по своя си начин, всяка според характера си. Никоя от тях не е толкова злонамерена. Виж, Гюней е друга работа. Готов е на всичко, за да съсипе брат си. Но може би му завижда и дребната му душица няма как по друг начин да реагира.

# 694
  • Мнения: 186

Двамцата заедно в Сапанджа - чок романтик!  Hug

Много са сладки като двойка.
В англ. форум пише, че Къванч най-сетне е намерил идеалната си партньорка.
Аз също споделям това мнение.

# 695
# 696
  • Мнения: 1 012
Много са сладки като двойка.
В англ. форум пише, че Къванч най-сетне е намерил идеалната си партньорка.
Аз също споделям това мнение.

Сега за Йойкюто ли ще го женим?  Laughing Щото със Сонгюл и Берен нещо не стана работата  Rolling Eyes

# 697
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Светалчо, ако до края на филма натвори добри дела, ще призная, че съм грешила по отношение на нея. 
Иначе, аз смятам, че ако човек е добър и благороден, дори и отхвърлен, пренебрегнат, няма да започне да отвръща със зло.
Имам някаква надежда да развият образа й в положителна насока, заради Хюсюк и Гюлтен.
Могат да ги съберат накрая. Ще бъде невъзможно, ако Зейнеп продължава с мръсни номера.
Така че, аз не отричам напълно възможността да развият образа й в добра светлина.
Но толкова ме дразни присъствието й на екрана, че да има начин изтривам всички моменти с нея.


Права си, съгласна съм. Но нещастната любов е нещо много силно и неуправляемо - какви ли не неща може да направи човек, разяждан от това чувство. Преди известно време синът ми страдаше от нещастна любов и видях какво е - ураган, вулкан, пропаст, Мъртво море - всичко силно и крайно , минаваш през всякакви състояние. Бях се уплашила за него, добре, че мина вече.

# 698
  • Мнения: 186
Много са сладки като двойка.
В англ. форум пише, че Къванч най-сетне е намерил идеалната си партньорка.
Аз също споделям това мнение.

Сега за Йойкюто ли ще го женим?  Laughing Щото със Сонгюл и Берен нещо не стана работата  Rolling Eyes

Роминка, имам предвид само като екранна двойка.
Никога не съм си и помисляла да са заедно в реалния живот, но на екрана е друго...
Вълшебни са, неповторими....

# 699
  • Мнения: 432
Дениз: От сега нататък, не от мен, а от Бурак Чаталджълъ трябва да се страхувате!

# 700
  • София
  • Мнения: 20
Някой има ли представа кога ще бъде готов превода на 68-ми епизод?Благодаря!

# 701
  • Мнения: 2 282

Двамцата заедно в Сапанджа - чок романтик!  Hug
Opsss! Що не са се гушнали. Кузейката е като мумия, Дж е навъсена.
Търси й квартира докато хване обратния самолет.

# 702
  • Мнения: 0
Някой има ли представа кога ще бъде готов превода на 68-ми епизод?Благодаря!
Готов е във Вики. Hug

# 703
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142

 Изобщо не разбирам това бясно мразене на едната, или на другата. Ми и двете са влюбени по своя си начин, всяка според характера си. Никоя от тях не е толкова злонамерена.

Да. Така е. Джемре също си има трески за дялане, и тя не е най- "бяла и добра", но човекът обича нея. Това е положението. Дори да е по-лошият избор, това е неговият избор. И аз затова съм "за" Джемре, за да е щастлив той. Ако трябва аз да му избирам, няма да е нито едната, нито другата. Примерно, (от наличните) Дениз бих му избрала. Обаче никой не ни пита за това, нали?
Аз съм майка на синове и съм се научила да приемам избора им, независимо от това какво харесвам или не харесвам. И затова така - щом иска Джемре, нека да е Джемре.! Дори да не е щастлив с нея, трябва да пробва, иначе как ще разбере.

# 704
  • Мнения: 186
Светалчо, аз ако трябва да избирам само м/у З и Дениз, ще избера зейнеп, но не и дениз за Кузей.
Да се любиш, да имаш деца от дъщерята на най-големия си враг, това за мен е перверзно.
Та пре Дениз по-добре Зейнеп.
Макар дениз да ми е безкрайно симпатична като образ, но не и до К.
И тя също го разбира, затова стои в сянка за добрините , които прави за него.


Но , разбира се, няма такъв избор, защото к си има джемре. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт