Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 73

  • 30 760
  • 753
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0

  Хихихихихи, Кузей и Джема рамо до рамо  smile3508 Тя с други дрехи, значи е поостанала поне да се преоблече след дългия път  Joy Няма куфари с тях. Дори и да търси къде да я настани, не виждам нищо трагично. Те не се женени, и да живеят под един покрив  newsm78 На мен изобщо не ми пречи, ама това все пак е турски филм  Peace Важното е, че не я отпраща, а ще си я задържи близо до него  newsm53
 Кеф, кеф, кеф  newsm44

# 706
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10


# 707
  • Мнения: 445
Мераба  wavey

кви ги къдрите тудей, както казва Зизу  Mr. Green

На мен Дениз ми е хиляди пъти по-добре от Зейнеп - все пак човек не е виновен за грешките на родителите си, самия той не е като тях  Peace Друг е въпроса ако Кузей не може да преодолее тоя момент. Но Дениз за мен има много повече качества и добри страни в характера от Зейнеп. Д. поне му помага и го разбира, за разлика от Зейнеп, която само "отмъщава" през цялото време, щото, видиш ли, не я иска човека  Wink

А за екранната партньорка на Къванч - Берен за мен е най-добре до него, такава химия имаше между двамата на екрана, че съм гледала ей така  Shocked

Алиска  Hug - права си, Кузей си има Джемре и тя ще е единствена в нашия филм  Peace

# 708
  • Мнения: 214

А на бас, че се държат за ръка!

# 709
  • Мнения: 0
 Аз като некоя стара баба, да кажа, а, и още нещо.  smile3503
Кузей съчета условието да напусне Истанбул, с това да върши работа. Срещнаха се, ше си поговорят, ше прекарат време заедно и може да решат Джема да си се върне при мама да изчака той да си приключи обиколката. И сонра ....  smile3521 Тук е мястото да кажа, че много ми хареса как Джемре бързо се взе в ръце и предприе стъпката да му оставя всеки ден съобщения. Без мелодрами. Адмирации за това. Съпоставена с реакцията й когато го видя с Дениз ... научила си е урока. Щото то, нали, човек греши, важното е да не повтаря грешките си, че тогава вече става глупост. Тя и сама го каза, много глупости е правила. Важното е, че го осъзнава и го признава. И тогава не знаеше точно какво се случва, и сега също. Сега я видях много по-уверена обаче.  Peace
 А относно Зейнеб ми, Дениз ми .... Хелен,  Hug , също като теб мисля. Дениз ми е много симпатична, до сега не са показали нещо, с което мен лично да ме подразни. Дори напротив, твори само добри дела. Кво като е дъщеря на Фърат, тя си е отделна личност. А Зейнебка  ooooh! Въпреки, че й признах едно добро дело (едно  Naughty ), с тва образът й пред мен не е изчистен и не ми е станала й грам по-симпатична. Продължавам да не я долюбвам, ама хич   Crossing Arms
 И последно (за сега  Peace ), за мен също екранната двойка Къванч - Берен остава ненадмината и до този момент. Първи в сърцето, както се казва  Peace

Последна редакция: пт, 12 апр 2013, 16:20 от enigma23

# 710
  • Мнения: 1 413
Сигурна съм, че Зейнеп е намислила нещо, не даде адреса случайно! Ще си измие ръцете с това, че не е била в Истанбул и няма нищо общо със случилото се, но определено ще направи някой мръсен номер. Излъга Джемре, че Кузей бил казал, че от тук нататък не искал да мисли за нищо друго освен за Макара и искал да замине. Долна е, сори! И физиономийките й и всичко показва каква жена е. Един път не се държа нормално, един път! Като започне да ги върти тези очи, ми идва да вляза през монитора и да такъв да й врътна, че да се освести. Писна ми от нея!  Peace

Кралицата, за мен Зейнеп е най-долното и отровно същество в този филм.
Нито за миг не съм и вярвала.
Досадна, злобна, отровна змия, мисията й не е приключила.

Привет Hug
Отдавна не съм се разписвала, ама като гледам нищо ново в постовете. Whistling
Все по- трудно ми е да повярвам, че такива квалификации излизат от клавиатурите Ви.
Аз пък изобщо не разбирам защо точно Зейнеп трябваше да помага на Дж и да й уйдисва на прищевките? Нали Дж има верни приятели (сигурно и във фирмата де), защо не се появи такъв ятак? За мен е ясно- и там беше посредствена секретарка без никакви качества за това.
И като такава пак Зейнеп й помогна... Е все Зейнеп ли ще търси в каузата си да сваля и превзема Кузей, щото Демет е "ъ" в този сериал!?
А от любимеца ми Гюней Crazy- изобщо не се отказвам и не го виждам в черни краски. Най- тежкият и великолепен образ в сериала е именно той. Може би само Ал Пачино би го изиграл по- добре! Мое мнение  разбира се!   bouquet

# 711
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Светалчо, аз ако трябва да избирам само м/у З и Дениз, ще избера зейнеп, но не и дениз за Кузей.
Да се любиш, да имаш деца от дъщерята на най-големия си враг, това за мен е перверзно.
Та пре Дениз по-добре Зейнеп.
Макар дениз да ми е безкрайно симпатична като образ, но не и до К.
И тя също го разбира, затова стои в сянка за добрините , които прави за него.


Но , разбира се, няма такъв избор, защото к си има джемре. Heart Eyes
Абсолютно съм изключила, че тя е дъщеря на врага му.

# 712
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Шане, привет!Таман днеска вече се канех да питам за теб и за Abby и ето, ти се появи. Какво казват в турските филми? Добрите хора се появяват, когато мислиш за тях.

Колкото до Буура - мисля, че едва ли някой би спорил с теб. Много е добър! (Е, Ал Пачино е по-готин, разбира се).

# 713
  • Мнения: 432
Сигурна съм, че Зейнеп е намислила нещо, не даде адреса случайно! Ще си измие ръцете с това, че не е била в Истанбул и няма нищо общо със случилото се, но определено ще направи някой мръсен номер. Излъга Джемре, че Кузей бил казал, че от тук нататък не искал да мисли за нищо друго освен за Макара и искал да замине. Долна е, сори! И физиономийките й и всичко показва каква жена е. Един път не се държа нормално, един път! Като започне да ги върти тези очи, ми идва да вляза през монитора и да такъв да й врътна, че да се освести. Писна ми от нея!  Peace
Привет Hug
Отдавна не съм се разписвала, ама като гледам нищо ново в постовете. Whistling
Все по- трудно ми е да повярвам, че такива квалификации излизат от клавиатурите Ви.
Аз пък изобщо не разбирам защо точно Зейнеп трябваше да помага на Дж и да й уйдисва на прищевките? Нали Дж има верни приятели (сигурно и във фирмата де), защо не се появи такъв ятак? За мен е ясно- и там беше посредствена секретарка без никакви качества за това.
И като такава пак Зейнеп й помогна... Е все Зейнеп ли ще търси в каузата си да сваля и превзема Кузей, щото Демет е "ъ" в този сериал!? да сваля и превзема Кузей, щото Демет е "ъ" в този сериал!?
А от любимеца ми Гюней Crazy- изобщо не се отказвам и не го виждам в черни краски. Най- тежкият и великолепен образ в сериала е именно той. Може би само Ал Пачино би го изиграл по- добре! Мое мнение  разбира се!   bouquet


Шани,  Heart Eyes къде видя квалификации, които да не могат да излязат от клавиатурата? Съвсем точно определение съм сложила за жена, която от злоба се побърка и започна да сее само гадории. Да не говорим, че не харесвам хора, които за всяко нещо си връткат очите, какво да направя? Не е нарочно, просто не ги харесвам, дразнят ме. Когато Джемре си е въртяла очите също ме е дразнила.  Peace Когато е прекалявала, винаги съм го отбелязвала. Нищо лошо, просто изкривиха образа на Зейнеп, а такъв крив - не го харесвам.  Hug  А това да сваля и превзема Кузей какво означава? Да го превзема - Кузей е самостоятелна единица, на никого на принадлежи, че тя да го превзема.  Peace Да го сваля - когато една жена харесва един мъж, защо да не го сваля? Нима Бихтер не сваляше Бехлюл, дори бих казала, че не само, че го сваляше, ами направо го побъркваше от в.з..да  Crazy

# 714
  • Мнения: 18 581
  bouquetЗдравейте и от мен! Hug
Терз, Heart Eyesстрахотна снимка...и за разлика от Дафне, изобщо не мисля, че Кузей или Джемре са намръщени, напротив! Колкото и да и е мъчно, да се басира колкото си иска, това е положението, те са заедно и се разхождат двамата, сигурно и за ръчичка. Шани  Hug че Бура е невероятен актьор съм съгласна, само не можах да разбера, защо ли все калпавите хора са ти слабост...че е сложен образ, така е, но че е гад...и това е така. Ако ти го аплодираш за всички гадории, които направи на брат си, аз пък го ненавиждам за това. По-добре да нямам брат, ако е като Гюней...слава богу, че моят не е нито страхливец, нито ми завижда за каквото и да е, а е моята скала, на която мога да се опра винаги. И който ме обича безрезервно...
Колкото до Зейнеп...вече изказах благодарността си към нея, затова, че помогна на влюбените гълъбчета. Не и беше лесно, но го направи...крайно време беше да се откаже от мечтите си за Кузей и щом го обича, защо да не помогне на момичето, което го прави щастлив? Значи не е съвсем калпава, както си мислех. Но не бих я нарекла и добър човек, след всичко, което натвори. Да видим любимеца ти какви ще ги върши занапред...защото си мисля, че като разбере колко щастлив в момента е брат му, е те това вече няма да преживее. Ще прави, ще струва, но ще намери начин да го нарани отново. Ако не съм права, и на него ще се извиня, ама едва ли newsm78

# 715
  • Мнения: 1 012
Имах една шефка във фирмата в Германия, точно така си въртеше очите и правеше такива физиономии, особено зад гърба на другите, та правейки тези асоциации с нея, не можах да се насиля да симпатизирам на Зейнеп. Джемрето не я харесвам пък по други причини, но няма как, това ни предлагат госпожите сценаристки  Laughing

# 716
  • Мнения: 2 282
Сигурна съм, че Зейнеп е намислила нещо, не даде адреса случайно! Ще си измие ръцете с това, че не е била в Истанбул и няма нищо общо със случилото се, но определено ще направи някой мръсен номер. Излъга Джемре, че Кузей бил казал, че от тук нататък не искал да мисли за нищо друго освен за Макара и искал да замине. Долна е, сори! И физиономийките й и всичко показва каква жена е. Един път не се държа нормално, един път! Като започне да ги върти тези очи, ми идва да вляза през монитора и да такъв да й врътна, че да се освести. Писна ми от нея!  Peace

Кралицата, за мен Зейнеп е най-долното и отровно същество в този филм.
Нито за миг не съм и вярвала.
Досадна, злобна, отровна змия, мисията й не е приключила.

Привет Hug
Отдавна не съм се разписвала, ама като гледам нищо ново в постовете. Whistling
Все по- трудно ми е да повярвам, че такива квалификации излизат от клавиатурите Ви.
Аз пък изобщо не разбирам защо точно Зейнеп трябваше да помага на Дж и да й уйдисва на прищевките? Нали Дж има верни приятели (сигурно и във фирмата де), защо не се появи такъв ятак? За мен е ясно- и там беше посредствена секретарка без никакви качества за това.
И като такава пак Зейнеп й помогна... Е все Зейнеп ли ще търси в каузата си да сваля и превзема Кузей, щото Демет е "ъ" в този сериал!?
А от любимеца ми Гюней Crazy- изобщо не се отказвам и не го виждам в черни краски. Най- тежкият и великолепен образ в сериала е именно той. Може би само Ал Пачино би го изиграл по- добре! Мое мнение  разбира се!   bouquet

HugПодкрепям!Подкрепям! Само гледай какви крокодилски ще се леят на финала.

# 717
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
В руския форум на сценаристките им викат "тьотки Грим", а на общото ни увлечение по този филм  са сложили диагноза Остра недостатъчност на приказни елементи във всекидневния живот.

(То пък кой ли живее в приказка? Едва ли само ние не.)

# 718
  • Мнения: 2 282
Имах една шефка във фирмата в Германия, точно така си въртеше очите и правеше такива физиономии, особено зад гърба на другите, та правейки тези асоциации с нея, не можах да се насиля да симпатизирам на Зейнеп. Джемрето не я харесвам пък по други причини, но няма как, това ни предлагат госпожите сценаристки  Laughing
Какво толкова се възмущавате. Като че ли не сте правили такива физиономии.Това са физиономии на отегчение и досада от бръщолевенията на Дж. И не са зад гърба. Ами, са пред всички. Дразнеща е Дж, защото нищи лични истории и занимава 10 човека, като че ли те си нямат грижа. И приказките й се отнасят за човек, който не присъства там. Би ли му станало приятно на Кузей, че е обект на такива коментари.Е, това вече е простотия/

Последна редакция: пт, 12 апр 2013, 17:39 от dafne_1

# 719
  • Мнения: 2 282
 и за разлика от Дафне, изобщо не мисля, че Кузей или Джемре са намръщени, напротив! Колкото и да и е мъчно, да се басира колкото си иска, това е положението, те са заедно и се разхождат двамата, сигурно и за ръчичка.
От първоначалната еуфория и мечти за горещи сцени, минахме на раходки по тротоара. Далече от закрити помещения. Щото Дж ще си поиска. 26 години са си 26 години. Няма да има друга такава възможност да натисне Кузей.

Общи условия

Активация на акаунт