The 4400 (сериал)

  • 12 501
  • 148
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 71
Aз ви препоръчвам и тези двата сериала


# 61
  • Мнения: 2 085
Хм, не дадоха какво се случи с онзи, дето щяха да му взимат черния дроб newsm78

# 62
  • Мнения: 2 491
Зарибихте ме с този сериал, а пък няма откъде да го изтегля, моля ви кажете!
От тези линкове който е дал ОЛОРИН не мога да го изтегля, питах го и него на лични, но той ми каза да питам вас. Нямам търпение да го гледам, а пък пусто не го откривам, пък и любимите ми сериали Lost и Prison break свършиха, направо ще се побъркам. ПОМАГАЙТЕ МОЛЯ!

# 63
  • Мнения: 3 634
Коги ще почват новите серии на 4400?
Не трябва ли да е сега скоро... юни месец май?

# 64
а някой случайно да ги има качени някъде както е Lost при Гатето?

# 65
# 66
  • Мнения: 663
Още от сутринта е изтеглен, но чакам субтитри-да ми е максимален кефа, хайде после ще обсъждаме. Simple Smile

# 67
  • Мнения: 3 634
Аз слагам дребния да спи и сядам да гледам 1 епизод от 3ти сезон!!! С пуканките, разбира се.

# 68
  • out of space
  • Мнения: 8 576
ЕЕеееее нааай-сетне! Ще трябва да изгледам последната от втори сезон, че май...нищо не си спомням...а така го чаках!

# 69
  • Мнения: 7 837
Аз също бях позабравила какво се случи накрая и се чудех откъде да я дръпна.  Обаче те предвидливо припомнят набързо някои ключови моменти в началото на серията  Simple Smile

Последна редакция: вт, 13 юни 2006, 22:35 от Кейси

# 70
  • Мнения: 3 634
Да ви кажа на мене какво ми се случи...
Оня ден през нощта антивирусната ми прати съобщение за троянски кон в компа ми. И не можах да се отърва от туй чудо, затри ми някакви ценни файлове необходими на Уиндоус... та последва формат и нова инсталация.
Заминаха ми всичките ценни сериали... Няма Лост, няма Призън Брейк, няма 4400... в траур съм.

# 71
  • Мнения: 663
АУУ, много кофти наистина.

# 72
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Е, за кво са ти бе Фин...аз нищо не пазя...

Ако има нещо супер- като снимки или изобщо нещо любимо...със записвачката на диск и готово...

# 73
  • Мнения: 3 634
Ааа снимките си ги записах аз. Ама от де толкова дискове за сериалите... не съм милионерка.
А що ги пазя... ми като ми се догледат отново да ги гледам.

# 74
  • Мнения: 71
Хайде на субтитрите за версията The.4400.S03E01.E02.DSR.XviD-CRiMSON

Последна редакция: нд, 18 юни 2006, 17:20 от Olorin

Общи условия

Активация на акаунт