Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 72~

  • 33 774
  • 750
  •   1
Отговори
# 615
# 616
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 528
Манка Hugлека

# 617
  • Мнения: 2 116
Скрит текст:
Какво е да обичаш?


Обичаш, когато осъзнаваш, че нищо от онова, което се случва между вас, не е незначително, че всичко, което изричаш, може да причини на любимия ти радост или мъка, че всичко, което правиш, ще укрепи или ще отслаби връзката ви.

Обичаш, когато разбираш всичко това и всяка сутрин се събуждаш, изпълнен с благодарност, че имаш още един ден, през който да обичаш и да се наслаждаващ на партньора си.

Когато в живота ти има някой, който те обича, ти си щедро благословен. В дар ти е поднесен друг човек, който е избрал да върви редом с теб. Той споделя дните и нощите ти, леглото и бремето ти. Човекът, който обича, съзира в теб твои тайни способности, които никой друг не вижда. Той или тя ще докосва тялото ти на места, които никой друг не докосва. Човекът, който те обича, ще те открие, където и да се криеш и ще превърне сигурната си любяща прегръдка в рай за теб.

Човекът, който те обича, ти предлага изобилие от чудеса всеки ден. Той притежава способността да ти достави удоволствие с усмивка, с гласа си, с уханието на шията си, с начина по който се движи. Притежава способността да прогони самотата ти. Притежава способността да превърне обикновеното във величествено. Той е твоят път към рая тук на земята.

/Барбара Де Анжелис/

Иве, как се сети за Барбара Де Анжелис... newsm78 Peace
Имам една от нейните книги, още от студентските си години, веднага ще си я препрочета... Grinning
Скрит текст:

Ани,  Hug

Ганушка, Hug
За поста...благодаря!  bouquet

И аз ще споделя по-късно нещо специално за Фериха от епизода вчера...ама още го обмислям... Thinking



Върти ми се една теория...ама да я доизмисля... newsm78


Марги, финалът на тема 71 е още по-вълнуващ от този на юбилейната тема. Ашколсун.

Този красавец тук те моли да пишеш финалните сцени на сериалите му, защото много му паднал рейтингът и и му пропаднал бизнесът.
Само ти можеш да го спасиш от фалит. newsm62 newsm62 newsm62
Скрит текст:
MrsPetrova,  Hug
Благодаря, а финала бе специално за всички онези които се чувстват ощетени от екипа.  Rolling Eyes
Малко щастие от нас самите за нас самите. Peace Grinning
Какво друго ни остава особено, ако някой ни отнема каквото ни е дал...
това което си дадем сами...няма отнемане... Naughty Stop Hug

А... г-н Аксой...калпазанин излезе/защото остави ПЕ без финал/...ама за него сериала е само бизнес...как да искам нещо повече от него... Mr. Green
Не знам какво се случи, ама ако бях от екипа му...ако трябва пред камерата щях да застана и да разкажа финала и без артисти, ама без финал нямаше да оставя продукта на своята работа с години труд на много хора, при това професионалисти. ooooh! Crossing Arms
За съжаление екипа като творци, са просто наемници...с комерсиална цел...нямаха запазено свое право на виждане...аз в такива проекти не бих влязла на тяхно място, това е преди всичко липса на самоуважение към тях самите като творци... Rolling Eyes
И не Аксой е виновен за това, а те самите...нали знаеш приказката за баницата... Mr. Green



Неви, Георгия-Йоана,  Hug

Ренка, Илда, Манка, спокойна почивка! Hug

# 618
# 619
  • София
  • Мнения: 379

Скрит текст:
земи тоя гардероб  Mr. Green
тоя като детенце пред него  Joy
[/spoiler]
И аз обичам трикрилните гардероби smile3508 машина братче ох ох ...манекенчета а , ей това да те набара не best model Laughing

какъв гръб   #Crazy txtloves е неее ама барне ли те няма измъкване  Mr. Green  Joy
манекенчета и футболистчета един дол дренки са, женички  Mr. Green ама Ча незнам защо нещо нещо много не се вписва в моите предстаи за модел, малко по-мъжкар ми е  Mr. Green

# 620
  • Мнения: 943
тези може и да са дъртички , ама още бягат по тъч линията


Tия направо двамцата

# 621
# 622
  • Мнения: 943

рече и отсече...уф другите бледнеят пред него  newsm20

# 623
  • София
  • Мнения: 379
ох какво ли щеше да стане с Халилудко ако таз машина го беше набарала  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Ча е мъжкар, няма две мнения по въпроса  Mr. Green  Heart Eyes Heart Eyes

# 624
  • Мнения: 943
ох какво ли щеше да стане с Халилудко ако таз машина го беше набарала  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Ча е мъжкар, няма две мнения по въпроса  Mr. Green  Heart Eyes Heart Eyes

 newsm62

# 625
  • София
  • Мнения: 379
ой ой  Heart Eyes

Аз ви казвам лека нощ,че никое време стана  #Crazy Tired утре ще ми е тежко,ама се зачетох, разписах....  Tired  Hug Hug Hug Hug Hug

# 626
  • Мнения: 141
Спомних си за боксерките на Емир. В АФК никога не е бил с бели боксерки, в моментите когато се виждаха пред камерата. За ПЕ може да каже някой, който го и гледал.

# 627
  • Мнения: 68
Момичета, връщам се на купона  newsm44 newsm44 newsm44. Тук ли сте, май вече сте изпозаспали. Преспах всичко живо в къщи и на, ето ме!

Скрит текст:
земи тоя гардероб  Mr. Green
тоя като детенце пред него  Joy
[/spoiler]
И аз обичам трикрилните гардероби smile3508 машина братче ох ох ...манекенчета а , ей това да те набара не best model Laughing

какъв гръб   #Crazy txtloves е неее ама барне ли те няма измъкване  Mr. Green  Joy
манекенчета и футболистчета един дол дренки са, женички  Mr. Green ама Ча незнам защо нещо нещо много не се вписва в моите предстаи за модел, малко по-мъжкар ми е  Mr. Green
Тва и да та набара, от толкова анаболи, дано и да свърши нещо, а не само да ти пречи в кревата   hahaha

# 628
  • Мнения: 943
Ох много ми е объркано значи , който е гледал малки тайни нека ми каже някои нещо:
Скрит текст:
Чет наистина ли обича Су или заради баса си Айшето се прави на луд.
Защо толкова се мразят Чет и Айшегюл
Когато се влюбват двамата един в друг

# 629
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 528
Лека на всички Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт