Кърмене и 90-дневна диета - тема 3

  • 65 835
  • 882
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 98
В белтъчен ден след като сте яли обяда трябва да изчакате поне 4 часа, за да ядете вечерята или следобедната закуска.
В ден за варива и въглехидрати след обяда трябва да са минали поне 3 часа за да ядете следобедната закуска или вечерята!
В плодов ден можете да ядете на всеки 2 часа, но аз не правя повече от 5 хранения /почти винаги са 3/!
Следобедната закуска е добре да е суров неовкусен зеленчук!
Сутрин, ако закусите в 8, после може да ядете пак плод в 10. След като сте яли плодове или неовкусени зеленчуци трябва да минат поне 2 часа до следващото хранене.

Дано съм била полезна!

Аз лично си ям всеки ден само по 3 пъти! В началото докато разберете какво количество ви засища, може да изпитвате глад. Аз след 4- тия ден увеличих количествата и нещата се оправиха много бързо! Не яжте мини порции на обяд, защото вечерята е на половина! Аз за обяд ям около 300-400 грама от основния продукт и салата с филийка хляб. Не огладнявам!

# 61
  • София
  • Мнения: 131
Ето ме отново. След прегрешението в събота вечерта си върнах сваленото килограмче. Ама може да е заради течностите, а не заради сушито и тортичката. То нали след соевият сос пиеш като невидял. Ще видим след тази четворка какво ще е положението. Иначе си прекарах една чуесна вечер с добри приятели, суши, даже на бар и на пиано бар бяхме - неща, които липсваха последната година и половина от живота ми Simple Smile
Скрит текст:

Вчера (ден 6):
з: пропуснах я, по-скоро проспах
о: яхния ориз с картофи
в: 2 варени картофа с гъби + салата домати и краставици

Днес (въглехидрати)
з: круша + чай
о: домашна постна пица
в: още не съм измислила, дайте някаква идейка за нещо сладко и засищащо, че иначе пак ще е пица :0

# 62
  • Мнения: 307
Вчера
з 2 банана и 1 ябълка
обяд: картофена салата
вечеря:картофена салата

Днес
закуска: 1 ябълка
обяд: баница, и 1 парче торта (тя не е много постна, но вчера правих торта за рождения ден на свекъра и не издържах да си опитам творението)
вечеря: спагети със зеленчуци.

Сега към 4 цикала няма да мога да се меря, че нали се изпъпчих и тряба да съм си в къщи Sad

# 63
  • Мнения: 98
Синапова, тортата за вечеря, а баницата и спагетите за обяд! Това е правилното съчетание! Сладкото е винаги на вечеря и не се смесва със солено!  Peace

# 64
  • Мнения: 307
Е добре ще знам занапред.
Аз след вчерашния принудителен глад заради гърлото днес ядох на обяд като ЛАМЯ Simple Smile

# 65
  • Мнения: 98
Баницата не може на обяд, защото не е постна! За вечеря може баница с парче шоколад, но не и с торта!

Как си днес? Има ли нови пъпки, висока температура? Кой ти я лепна тази варицела?

# 66
  • Мнения: 373
Здравейте  Hug
Вчера ядох доста плодове, дори и за вечеря - към 7 часа, но тази сутрин съм още -0,5 кг. Учудих се, но явно режима си действа както преди при мен и съм щастлива. Въпросът е да се наглася към него и да не правя грешки - като днес на обяд, когато ядох печена пъстърва със зелена салата, но и със печено пилешко филе и за капак малко слънчоглед. Абе омазах се тотално, но ще гледам вечерята да е по-прилична. Имам риба тон, и още зелена салата ще правя.

Иначе резултата от първата четворка е  -2,2кг. Не съм гладувала и имам кърма, така че продължавам.

plesure , хубаво е че си си изкарала добре вечерта. Такива моменти ни зареждат много, и после с нови сили напред имаме още повече мотивация (аз поне съм така  Grinning ). Много свежо и сладко изглеждаш на снимката  Grinning  Hug

# 67
  • София
  • Мнения: 131
dessy8905, исках са коментирам палачинките от вчера Simple Smile те хубаво са без яйца, може във Въглехидратният да ги хапнеш със шоколад или сладко за вечеря, но не и в белтъчен, още повече със сирене (смешваш мляко и сирене, да не говорим за брашното..)
Диетичната, евала за стриктното следене, на мен не винаги ми се получава на вечеря да хапвам същото като на обяд Sad ти сега в почивка ли си?
Vasencetto мерси мила, то добре че е грима Simple Smile

# 68
  • Мнения: 1 067
Plesure Много добре изглеждаш - лъчезарна и усмихната, много харесвам такива хора  bouquet
Синапова #Crazy ужасТ, чак на гърлото бррр. Дано вече си по добре, по принцип супичките и фрешовете няма да дразнят толкова пъпките Hug
Аз мога да се похваля, че макар многото ми притеснения за почивката вече затвърдих още 1кг надолу и съм много щастлива Heart Eyes.
Скрит текст:
Отделно, че малкото ми съкровище ме радва тези дни с първата си думичка -  "МАМА" и ми пълни сърцето и душата newsm76
Менюта не пиша да не ви обърквам, но за себе си установих, че е по добре когато смесвам да е преди обяд и да не правя цял смесен ден наведнъж, а най-много едно хранене. Така не се отразява на кантара, а ако се отрази - правя плодов и всичко е пак както трябва.

# 69
  • Мнения: 307
диетичната ОТ кърста на горе здраво място за пипане ми не остана от пъпки. Лепна ми я сина ми от градината и като капак се зарази и малката, а тя е на 5 месеца ( добре че поне тя я кара леко или ако не е така направо е героиня)
Хубавото е че поне пъпките на езика и гърлото се пооправиха и вече мога да пия вода Simple Smile

# 70
  • Мнения: 508
Аз да се отчета. Днес съм белтъчен ден. Менюто ми е гъби и зелева салата и филия хляб.
Аз за 27 дни съм свалила само 4 килограма, но пък си признавам, че не съм и толкова стриктна. Вече ви казах, че всяка сутрин си хапвам овесени ядки с компот накиснати, а след обяд хапвам ядки заради кърмата. Все пак Слава Богу съм доволна, Дай Боже да свалям и занапред Praynig

# 71
  • Варна
  • Мнения: 915
Аз да се отчета. Днес съм белтъчен ден. Менюто ми е гъби и зелева салата и филия хляб.
Аз за 27 дни съм свалила само 4 килограма, но пък си признавам, че не съм и толкова стриктна. Вече ви казах, че всяка сутрин си хапвам овесени ядки с компот накиснати, а след обяд хапвам ядки заради кърмата. Все пак Слава Богу съм доволна, Дай Боже да свалям и занапред Praynig
Резултатът ти е много добър при тези условия, които казваш  Peace браво
За днес си забравила мръвката  Simple Smile
И аз много обичам гъби, но още не съм пробвала, притеснявам се как ще се отразят на бебето.

# 72
  • Мнения: 98
Плежър, стриктна съм, защото вече ми писна да съм дебела! От утре трябва да съм почивка, но може да ми се наложи още една четворка, защото пих Парацетамол и задържах много вода. Утре, ако видя килограмите от вчера излизам в заслужена почивка, ако не- още една последна четворка!

Кателинка, белтъчен без белтъци е провален!

# 73
  • София
  • Мнения: 131
И лентичката ако ти е вярна, направо нямам думи - възхитена съм от волята ти. Колко кг започна?

Аз за вечеря направих на ММ пица, която си правя на мен за обяд, но имаше само една Така че моята вечеря е 2 вафли морени и чай.
Да ви кажа днес изобщо нямах апетит, но пък утре сигурно ще озверея от глад. Хубавото е, че имам да обикалям цял ден и няма да се сетя за ядене много-много.

# 74
  • Мнения: 98
Започнах от 77,8 кг. За тези 3 месеца прегреших един единствен ден в началото и това беше! Аз искам да си променя трайно хранителните навици. Искам да се чувствам добре в кожата си, а за това трябва да работя още!

Общи условия

Активация на акаунт