Cashback сайтове: Extrabux, Mr.Rebates,Ebates и други. Пазарувайте с отстъпки!

  • 159 578
  • 923
  •   1
Отговори
# 810
  • Варна
  • Мнения: 81
Бях им писал преди месец и още чакам отговор.В Extrabux са намали ли процента на 3,от TopCahBack много бавно отчитат покупките .Най бързо за сега е при simplybestcoupons.com отчитането е веднага.

# 811
  • Бургас
  • Мнения: 1 680
.В Extrabux мога ли да ползвам за връщане на кешбека в карта Виза, че нещо невиждам тази възможност

# 812
  • Бургас
  • Мнения: 1 680
до 6.5% кешбек

# 813
  • Мнения: 1 109
Здравейте, някой тези дни да е успял да прехвърли пари от megabonus към WebMoney. От вчера се опитвам  да прехвърля каквото имам натрупано и да почна да позлвам друг кешбек сайт, но не успявам.
След withdraw, иска да подтвърдя номера за Webmoney WMZ и до там, нищо не получавам на имейл

# 814
  • Бургас
  • Мнения: 1 680
Здравейте, някой тези дни да е успял да прехвърли пари от megabonus към WebMoney. От вчера се опитвам  да прехвърля каквото имам натрупано и да почна да позлвам друг кешбек сайт, но не успявам.
След withdraw, иска да подтвърдя номера за Webmoney WMZ и до там, нищо не получавам на имейл

там май бе 15 $

# 815
# 816
  • Бургас
  • Мнения: 1 680
пробвай директно в картата

# 817
  • Мнения: 1 109
Извинете, но пак съм аз.....днес реших отново да пробвам да си прехвърля натрупания кешбек и шок, приставката за Мегабонус я няма отстрани на браузъра, където си е по принцип. Други да имат същия проблем?

# 818
  • Бургас
  • Мнения: 1 680
изтегли си е наново
https://megabonus.com/

# 819
  • Мнения: 18
Можете ли да ми кажете къде в момента дават най-висок процент при покупка от Aliexpress (да са 100% сигурни и да имат теглене към Paypal).

До колкото виждам megabonus дават почти 10%, но става въпрос за Affilated products за нови клиенти, но бонуса е на половина в случай че продукта е non-affilated.

От къде мога да проверя дали е affilated или не (в epn.bz го дават non-affilated и cashback-а е само 2%)

Благодаря!

Последна редакция: пт, 20 апр 2018, 11:43 от melani866

# 820
  • Мнения: 1 459
Можете ли да ми кажете къде в момента дават най-висок процент при покупка от Aliexpress (да са 100% сигурни и да имат теглене към Paypal).

До колкото виждам megabonus дават почти 10%, но става въпрос за Affilated products за нови клиенти, но бонуса е на половина в случай че продукта е non-affilated.

От къде мога да проверя дали е affilated или не (в epn.bz го дават non-affilated и cashback-а е само 2%)

Благодаря!

на epn.bz може да провериш дали е афилиейт или не даден продукт - копираш линк от Али-то на продукт, отиваш на https://epn.bz/en/cashback/#/creative/check и пействаш адреса. Ако излезе 'affiliation of goods - no' значи продуктът е non-affilated и ще получиш малък бонус.
Аз ползвам GivingAssistant - дават 6% на всичко. Сега си проверих някои стари поръчки, дали са ми 6% въпреки че продуктите са non-affiliated. Плащат всяка седмица в ПейПал при минимум натрупан кешбак от $5.99
Може да погледнеш и cashback monitor - там излизат всички сайтове и колко дават за Али-то.

# 821
  • Мнения: 18
Можете ли да ми кажете къде в момента дават най-висок процент при покупка от Aliexpress (да са 100% сигурни и да имат теглене към Paypal).

До колкото виждам megabonus дават почти 10%, но става въпрос за Affilated products за нови клиенти, но бонуса е на половина в случай че продукта е non-affilated.

От къде мога да проверя дали е affilated или не (в epn.bz го дават non-affilated и cashback-а е само 2%)

Благодаря!

на epn.bz може да провериш дали е афилиейт или не даден продукт - копираш линк от Али-то на продукт, отиваш на https://epn.bz/en/cashback/#/creative/check и пействаш адреса. Ако излезе 'affiliation of goods - no' значи продуктът е non-affilated и ще получиш малък бонус.
Аз ползвам GivingAssistant - дават 6% на всичко. Сега си проверих някои стари поръчки, дали са ми 6% въпреки че продуктите са non-affiliated. Плащат всяка седмица в ПейПал при минимум натрупан кешбак от $5.99
Може да погледнеш и cashback monitor - там излизат всички сайтове и колко дават за Али-то.

Благодаря, а някаква идея за немския shoop.de? И някакви сайтове които имат welcome bonus?

П.С. Givinga Assistant дават 6% но ако си с yearly subscription, което е 6$ на година (иначе е 3%).

Последна редакция: пт, 20 апр 2018, 13:16 от melani866

# 822
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
SimplyBestCoupon ползвам аз, 7% е за Али. Има Пейпал, но минимумът за теглене е 25$. Не съм теглила досега, обаче, така че 100% сигурност няма как да дам.

# 823
  • Мнения: 18
SimplyBestCoupon ползвам аз, 7% е за Али. Има Пейпал, но минимумът за теглене е 25$. Не съм теглила досега, обаче, така че 100% сигурност няма как да дам.

Тези пак дават че за non-affilated е само 3%...

# 824
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Всичките ми поръчки през тях са с 8% (като се регистрирах беше такъв процентът) и 7% Wink

Общи условия

Активация на акаунт