Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 74

  • 30 344
  • 754
  •   1
Отговори
# 735
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Феноооууу, Heart Eyesоткажи се брат...Дафне Hug е купила билет за Джема и те тАва е... Joy Joy Joy Joy Joy
От де измъдри тоя клип ма мац? Яз тая Перла колко пъти съм я гледала, ама па съм изпуснала рецептата за тоя кекс. Rolling Eyes

# 736
  • Мнения: 214

 Crazy Точно щях да кажа, че не съм напреднала толкова в Перлата, малелей!  Laughing
Ако ни спретнат и тук нещо подобно в сряда ще посрещаме Северно-Южната Нова Година!  Tada

# 737
  • Мнения: 1 413
Дафне,  Hug много искам да му дадат втори шанс на момчето, но не искам да е със Зейнеп !  Peace
Тя заслужава да бъде обичана, да бъде единствена за някого, не я давам на Кузей !  Naughty
Пък добра, лоша, зла- да я правят, каквато искат цинцифуциите ! Peace

Какъв втори шанс, Госпожата Hug! Вече няма отърване. Зейнеп може да е обичана, ама не иска друг. Така и ще си остане- със спомените за Кузей! Sad

# 738
  • Мнения: 3 371
Дафне,  Hug много искам да му дадат втори шанс на момчето, но не искам да е със Зейнеп !  Peace
Тя заслужава да бъде обичана, да бъде единствена за някого, не я давам на Кузей !  Naughty
Пък добра, лоша, зла- да я правят, каквато искат цинцифуциите ! Peace

Какъв втори шанс, Госпожата Hug! Вече няма отърване. Зейнеп може да е обичана, ама не иска друг. Така и ще си остане- със спомените за Кузей! Sad

Шане,  Hug ми на всякакъв съм навита, джанъм !  Hug Но и аз се страхувам, че умиране има - отърване няма !  ooooh!

# 739
  • Мнения: 18 614
Зизо, е как си пропуснала такива работи ?  hahaha Ама са готини, нали ?
Права си, отказвам се, то все едно да си пуснеш радиото и да си говориш с него...  hahaha

# 740
  • Мнения: 1 413
Дафне,  Hug много искам да му дадат втори шанс на момчето, но не искам да е със Зейнеп !  Peace
Тя заслужава да бъде обичана, да бъде единствена за някого, не я давам на Кузей !  Naughty
Пък добра, лоша, зла- да я правят, каквато искат цинцифуциите ! Peace

Какъв втори шанс, Госпожата Hug! Вече няма отърване. Зейнеп може да е обичана, ама не иска друг. Така и ще си остане- със спомените за Кузей! Sad

Шане,  Hug ми на всякакъв съм навита, джанъм !  Hug Но и аз се страхувам, че умиране има - отърване няма !  ooooh!

Момчето си е вече курбан, нали си иска в пропастта! Няма излизане от там. Peace

# 741
  • Мнения: 3 371
Дафне,  Hug много искам да му дадат втори шанс на момчето, но не искам да е със Зейнеп !  Peace
Тя заслужава да бъде обичана, да бъде единствена за някого, не я давам на Кузей !  Naughty
Пък добра, лоша, зла- да я правят, каквато искат цинцифуциите ! Peace

Какъв втори шанс, Госпожата Hug! Вече няма отърване. Зейнеп може да е обичана, ама не иска друг. Така и ще си остане- със спомените за Кузей! Sad

Шане,  Hug ми на всякакъв съм навита, джанъм !  Hug Но и аз се страхувам, че умиране има - отърване няма !  ooooh!

Момчето си е вече курбан, нали си иска в пропастта! Няма излизане от там. Peace

Той така и не излезе, всъщност ! Не му позволиха !  Sad

# 742
# 743
  • Мнения: 1 413
Госпожата,  Hug ами кой каквото сам си направи, никой друг не може да му го направи!
Дойде време Кузей на 100% да изпълни заканата към брат си от края на 1 еп:- Ти ми отне всичко, сега е мой ред! И хайде долу...

# 744
  • Мнения: 3 371
Госпожата,  Hug ами кой каквото сам си направи, никой друг не може да му го направи!
Дойде време Кузей на 100% да изпълни заканата към брат си от края на 1 еп:- Ти ми отне всичко, сега е мой ред! И хайде долу...



Точно това казах в един пост от скоро ! Peace Тази закана, която на клетва люта ми прилича, се сбъдва полека - лека ! Ще има всичко, ясно е ! Но дали ще е щастлив ?!

# 745
  • Мнения: 2 282
Дафне,  Hug много искам да му дадат втори шанс на момчето, но не искам да е със Зейнеп !  Peace
Тя заслужава да бъде обичана, да бъде единствена за някого, не я давам на Кузей !  Naughty
Пък добра, лоша, зла- да я правят, каквато искат цинцифуциите ! Peace

Какъв втори шанс, Госпожата Hug! Вече няма отърване. Зейнеп може да е обичана, ама не иска друг. Така и ще си остане- със спомените за Кузей! Sad
Hug Спо-ко! Има още неща да се случват. Според мен, два момента имат отношение към финала.
Думите на Дж: каквото и да правиш, както и да се стараеш не можеш на промениш нещата/визира Зейнеп/ и разказа на К. за момчето от затвора. В един момент беше абсолютно немислимо да се  мисли, че ще върнат Зейнеп в орбитата на Кузей. Нали, така. Но това се случи, Тя е около него.
И нещо повече.  Става добра. Можеха само да я дистанцират,без да прави злодейства, но чак да подкрепя ВНЛ-то. Това е с някаква цел. Интересно ми е дали Дж ще каже на Кузей откъде знае адреса. Много важна ще е реакцията на Кузей в тоя момент. Ако леко се шашне, съм права.

# 746
  • Мнения: 3 371
За мен, най- важният момент, който има отношение към финала, са думите на Кузей към Гюней !  Peace Може всичко да има, да се хвърли в пропастта с главата надолу, но никога няма да е щастлив и свободен !

# 747
  • Мнения: 2 282
Госпожата,  Hug ами кой каквото сам си направи, никой друг не може да му го направи!
Дойде време Кузей на 100% да изпълни заканата към брат си от края на 1 еп:- Ти ми отне всичко, сега е мой ред! И хайде долу...



Точно това казах в един пост от скоро ! Peace Тази закана, която на клетва люта ми прилича, се сбъдва полека - лека ! Ще има всичко, ясно е ! Но дали ще е щастлив ?!
Hug О, нееееееее! Госпожата, Hug  Като научи за лъжата ще си подвие опашката. Много събития текат едновременно и ще тушират гнева на Кузей.

# 748
  • Мнения: 1 413
За мен, най- важният момент, който има отношение към финала, са думите на Кузей към Гюней !  Peace Може всичко да има, да се хвърли в пропастта с главата надолу, но никога няма да е щастлив и свободен !

До сега устисках пряко сили да гледам сериите, но от следващата зависи вече дали ще си причинявам подобен мазохизъм! За мен все още е на ръба на пропастта, остава само едно подхлъзване и... сбогом Кузей за мен де!  Peace

# 749
  • Мнения: 2 282
За мен, най- важният момент, който има отношение към финала, са думите на Кузей към Гюней !  Peace Може всичко да има, да се хвърли в пропастта с главата надолу, но никога няма да е щастлив и свободен !
Hug Не, не и не! Ще го пожалят. Ще събере сили и ще отсвири Джемре.

Общи условия

Активация на акаунт