Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 37

  • 55 152
  • 740
  •   1
Отговори
# 225
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 997
Да, това и аз го знам  Peace. На мен пък спиралите никога не ми се ронят. Може би защото не напластявам, харесвам по-естествен вид и слагам по 1 слой само.  Thinking

# 226
  • Мнения: 4 428
Аз винаги слагам по 2 слоя от спиралите и рядко ми се ронят  Rolling Eyes Последната на Пупа, която ползвах изкара 6 месеца без въобще да се рони  Wink Можеше и още да я ползвам, но вече ми беше много омръзнала.

# 227
  • В една слънчева къща...
  • Мнения: 774
Момичета, страхотни гримове от последните странички   bouquet
За спиралите и аз да кажа - бях най-доволна от тази на Римел, но вече не я намирам
Скрит текст:
Иначе при ползване не трябва да се "помпа" една спирала, защото се вкарва въздух, а с въртеливи движения да се обира туш с четката. Но предполагам вие знаете дори по-добре от мен тези хитринки Peace

# 228
  • Мнения: 31 327
Дени, колко струва Шанелската спирала, която е толкова хубава  Grinning Като взема заплата може да си я купя направо нея. И ако и с нея хубавият ефект е само месец, хич няма да се ръся повече за скъпа спирала  Rolling Eyes
60 лв. е. Тя дава наистина голям обем и едно минаване и е напълно необходимо.

# 229
  • София
  • Мнения: 1 611
И аз много харесваХ спиралата на Шанел. В минало време, защото като си я взех в пълен размер се разочаровах. Тестерчето, което имах от Сефора все едно е друга спирала в сравнение с това, което си взех.

# 230
  • Мнения: 4 428
Ел, ти напоследък все ме разубеждаваш с коментарите си  Laughing Защо не ти харесва "реалната" Шанелска спирала?

# 231
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
И аз се интересувам от намалението в ПШ Mr. Green Mr. Green Някой знае ли нещо повече?

# 232
  • Мнения: 2 214
Не помпя, само завъртам един път, много рядко слагам два пласта, обаче някак не ми се струва редно всеки 2 месеца да си купувам спирала за 70 лева
Ако проблема е че не са пресни, ами тогава да избера най купуваната Лореал и да си я сменям всеки месец.

# 233
  • София
  • Мнения: 1 611
Веси, неволно се получава  Blush

Тестерчето ми правише миглите страхотни (а аз нямам предпоставка за такива мигли) - разделени, обемни, прекрасно подчертани и леко ги изправяше, но леко (забелязах още няколко такива коментара, така че няма как да си внушавам изправянето). При реалната въобще не е така - така ми слепва миглите, че накрая се получават просто 3-4 общи снопчета  ooooh!

Като свърши се връщам на Dior Diorshow Extase и прекратявам с другите проби  Whistling

# 234
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 997
Като свърши се връщам на Dior Diorshow Extase и прекратявам с другите проби  Whistling[/color]
... и на какво оставаш?  Grinning

# 235
  • Мнения: 31 327
И аз се интересувам от намалението в ПШ Mr. Green Mr. Green Някой знае ли нещо повече?
Знае! Mr. Green Само в София е сега в момента. Има голямо намаление на Диор и Живанши, всичко хубаво за мен се похарчи още с отварянето на магазина в първия час, в първия ден на намалението. Този път няма продукти на Шанел. Има много стари продукти, които висят от години. Имаше обаче на разпродажба цялата колекция Гранд бал на Диор, както и есенната с 50%. Има и много намалени парфюми.
Имаше баби които се почти се сбиха за супер скъпи кремове, намаление с 50 и повече процента и после плащаха на касата по 500-700 лв. Laughing
Имаше клиент, който купи кашони и затвориха касата специално за него да го обслужат.
Беше страшно грабене. Без пари обаче нищо не дават и си е разорение голямо.

# 236
  • Мнения: 892
Спиралата на ЕЛ, която преди време беше в Грацията няма никакво ронене при мен. Имайки предвид, че ползвам извивачка след първия слой и поради тази причина от мястото на извивката с всички други спирали ми се ронят ситни точици през деня. Само с тази няма! Дори започна леко да изсъхва, но все пак 3 месеца изкара това малко флаконче, сложих малко вода на четчицата да я освежа. и пак няма ронене.
Добре, че тогава овреме си купих още едно списание. И като свърши, съм решила да си я взема в пълен размер.
Мацата, може ли да споделиш коя точно от всичките спирали на ЕЛ е това, че моя приятелка беше луднала по нея и искам да й я взема за подарък  Mr. Green
Предварително благодаря   bouquet

Не съм Мацата, но спиралата е Sumptuous Extreme.
За съжаление при мен ефекта на неронене и хубави мигли е месец  Laughing , след това вече не става. Може да се ползва още, но ми се рони малко и не извива/издължава така, както в началото. И с двете ми беше така.

Iv4enceto_91 и Мацата- благодаря   bouquet


# 237
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 727
От мен един семпъл грим. Днес нямах много време, затова реших да съм само с молив, като се оказа голяма играчка, докато изкусуря опашката особено. Mr. Green





http://media.snimka.bg/s1/1998/030239692-big.jpg
http://media.snimka.bg/s1/1998/030239694-big.jpg

# 238
  • Мнения: 2 701
ChemistryLady, не съм засичала колко точно издържа ружът. Със сигурност поне няколко часа, но аз имам навика да си пипам лицето и си го поизстривам  Wink

# 239
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
И аз се интересувам от намалението в ПШ Mr. Green Mr. Green Някой знае ли нещо повече?
Знае! Mr. Green Само в София е сега в момента. Има голямо намаление на Диор и Живанши, всичко хубаво за мен се похарчи още с отварянето на магазина в първия час, в първия ден на намалението. Този път няма продукти на Шанел. Има много стари продукти, които висят от години. Имаше обаче на разпродажба цялата колекция Гранд бал на Диор, както и есенната с 50%. Има и много намалени парфюми.
Имаше баби които се почти се сбиха за супер скъпи кремове, намаление с 50 и повече процента и после плащаха на касата по 500-700 лв. Laughing
Имаше клиент, който купи кашони и затвориха касата специално за него да го обслужат.
Беше страшно грабене. Без пари обаче нищо не дават и си е разорение голямо.
Денси,благодаря!Ако в Пловдив има намаление и успея да се добера до него ще се похваля с покупка Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт