Време ни е за промяна № 98

  • 12 918
  • 751
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 991

чакай сега, не разбрах, ЛУФ ли имаш и не пукаш фоликулите? Или имаш кисти, които не се пукат newsm78
[/quote]

ЛУФ имам, тръгват фоликули, които не се пукат и си остават като кисти, които не изчезват при МЦ. След 2-3 цикъла се махат, но на тяхно място вече има други и така ... в някакъв кръг се въртя

# 706
  • София
  • Мнения: 16 691
това на надето е дежурно в нас. то не е точно конско, а е общо ветеринарно. виж, че отзад пише за кви добитъци е
да, за коне, крави, кози, овци, котки и кучета Joy Joy Joy
явно се вписвам идеално в списъка щом ми подейства hahaha hahaha

# 707
  • София
  • Мнения: 16 691

чакай сега, не разбрах, ЛУФ ли имаш и не пукаш фоликулите? Или имаш кисти, които не се пукат newsm78

ЛУФ имам, тръгват фоликули, които не се пукат и си остават като кисти, които не изчезват при МЦ. След 2-3 цикъла се махат, но на тяхно място вече има други и така ... в някакъв кръг се въртя
[/quote]
и аз съм с Луф, ама при мене се пукат преди или по време на цикъл. Прегнил му е майката.

# 708
  • софия
  • Мнения: 9 590
Я кажете и на мен люкарството да мазна мъжлето

# 709
  • София
  • Мнения: 16 691
Я кажете и на мен люкарството да мазна мъжлето
REFRIGERANS. Кво му е на мъжа ти?

# 710
  • софия
  • Мнения: 9 590
Кат не ще да иде на лекар не знам, но от години е със страшни болки, изтрапване на крака...
Подозирам, че ще има големи проблеми след известно време  Rolling Eyes

# 711
  • София
  • Мнения: 9 399
уф нещо ми се скапа нета, ама май се оправи вече Mr. Green

я знаещите да кажат, в какви случай се ползва това лекарство? освен облки в кръста?

# 712
  • Мнения: 1 902
шътко,изтръпването не е шега,мятай го на ритници към дофтора

# 713
  • Мнения: 2 585
Ох Ванче, добре че се включи, че се бях притеснила за теб, да не ти стана нещо от туй мазило Tired. Мажи се редовно, поне докато те отпусне напълно. Моя се маже по два-три пъти на ден понякога, още не е заритал - споко Peace
Шътче, изтръпването може да е симптом на дискова херния, което не е майтап работа. Татко е така, даже го оперирах пред време, много лошо и гадно нещо е!

# 714
  • София
  • Мнения: 9 399
дали ще има днес кой да ни пусне темичка, всъщност не се изразих правилно Mr. Green
въпроса е дали ще е от пиещите или от бремените Laughing

# 715
  • Мнения: 7 488
Ами дайте си малко зор с писането, че отивам да си легна.
Ако кажете пускам веднага нова.

# 716
  • София
  • Мнения: 9 399
фели , като гледам днес кви сме заспали, ти ще си станала ние докато я изпишем Joy Joy Joy
 дремни и заради нас Hug

# 717
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
фели , като гледам днес кви сме заспали, ти ще си станала ние докато я изпишем Joy Joy Joy
 дремни и заради нас Hug

 hahaha hahaha hahaha hahaha

Мемче от времето е мила  Hug
и на мен ми иде да си полегна на бюрото ма тц

# 718
  • Мнения: 2 585
Ставам да правя баница, ма ша въ наглеждам  Hug

# 719
  • софия
  • Мнения: 9 590
Аз знам, че не е шега, ама то пък ми писна цял живот аз да го водя по лекари и да му се моля
Иди на зъболекар, иди на кардиолог, дай да мериме кръвното... Аман  ooooh!
Да е дете да му шибна един шамар, та да отбере малко от дума...

Общи условия

Активация на акаунт