Евтините неща, от които сме доволни - 17

  • 80 881
  • 724
  •   1
Отговори
# 675
  • Sofia
  • Мнения: 77
Здравейте!
Моля, препоръчайте ми маска за коса.
Косата ми е боядисана, суха само по краищата.
Благодаря.

Маска Орзен с бира, за боядисана коса.

Има я в Била, Кауфланд...

# 676
  • София
  • Мнения: 23 045
Здравейте!
Моля, препоръчайте ми маска за коса.
Косата ми е боядисана, суха само по краищата.
Благодаря.

Маска Орзен с бира, за боядисана коса.

Има я в Била, Кауфланд...


Ползвала ли си тази маска досега и доволна ли си?

# 677
  • Sofia
  • Мнения: 77
Здравейте!
Моля, препоръчайте ми маска за коса.
Косата ми е боядисана, суха само по краищата.
Благодаря.


Маска Орзен с бира, за боядисана коса.

Има я в Била, Кауфланд...


Ползвала ли си тази маска досега и доволна ли си?


Аз съм ползвала доста маски, и по принцип сменям, обичам да експериментирам. И да много съм доволна. Но всяка коса е различна...за това ти предлагам просто да опиташ и сама да прецениш.  Мисля, че маската беше около 6 лв. така че няма да ти натежи да пробваш Wink

# 678
  • Мнения: 178
лаковете на Флормар Heart Eyes, заредила съм се с всички възможни нюанси на розовото и цикламеното.

# 679
  • София
  • Мнения: 23 045
Здравейте!
Моля, препоръчайте ми маска за коса.
Косата ми е боядисана, суха само по краищата.
Благодаря.


Маска Орзен с бира, за боядисана коса.

Има я в Била, Кауфланд...


Ползвала ли си тази маска досега и доволна ли си?


Аз съм ползвала доста маски, и по принцип сменям, обичам да експериментирам. И да много съм доволна. Но всяка коса е различна...за това ти предлагам просто да опиташ и сама да прецениш.  Мисля, че маската беше около 6 лв. така че няма да ти натежи да пробваш Wink




 newsm10  Благодаря! Simple Smile

# 680
  • Sofia
  • Мнения: 77

Няма проблеми, радвам се, че помогнах  Heart Eyes

Доволна съм от:

Бруклин - черния молив за очи, но мисля да пробвам и този на Импала скоро време.
Парфюмчето на Roxanne - 50 ml - червения. Нямам си на идея на кой парфюм е имитация. Подарен ми е и за моя изненада, много ми допадна.  Heart Eyes
ФДТ на Импала - не използвам, често ФДТ, но този ми вършеше добра работа, когато ми се е налагало, въпреки че мисля да опитам нещо различно, защото съм използвала сигурно повече от 3 опаковки na Impala и ми се ще да пробвам нещо друго.

Едит: Да допълня един от любимите ми лакове:

Golden Rose with protein nail laquer 272 - http://goldenshop.bg/details.php?id=239&bid=
И друго, от което съм доволна Perfect Top Shine - топ лака. Ама ми се ще да пробвам този 5в1, гледам много го хвалите.  newsm78

Едит2:
Калциев гел на Перфект - перфектно ми помага, когато ноктите ми се белят-  

Последна редакция: чт, 30 май 2013, 14:01 от Viliyana

# 681
  • София
  • Мнения: 23 045
Аз сега съм решила да си купя активния заздравител за нокти. Мисля, че беше на Перфект. Не че имам належаща нужда, но много е хвален и давал добри резултати. Simple Smile

# 682
  • София
  • Мнения: 11 130
И аз благодаря, ще я пробвам маската.  Hug

# 683
  • Мнения: 7
Аз да питам, някой скоро намирал ли е рол-она на Mitchum някъде, в кауфланд или друг магазин/аптека? (в София) Защото никак не съм доволна от ролката на Гарние, не остава бели петна, но и нищо не прави против изпотяването  Sad
Скрит текст:

И за зеления крем на Елеа, гледам в нета няколко варианта, един с фактор, един хидра мат и един свръх хидра мат... съвсем се обърках, пък в описанието им не пише нищо за чаено дърво?  ooooh!
Къде да намеря този, който хвалите за мазна/смесена кожа?

# 684
  • София
  • Мнения: 23 045
inagsv , една съфорумка спидели, че го е виждала в Елитис. Аз съм много доволна от Мичъм-а. Simple Smile Успех в търсенето.   bouquet

# 685
  • Мнения: 7
inagsv , една съфорумка спидели, че го е виждала в Елитис. Аз съм много доволна от Мичъм-а. Simple Smile Успех в търсенето.   bouquet

Благодаря, nikolinanik, аз гледах преди 2 седмици там и не я видях, но ще пробвам пак тези дни  Peace

# 686
  • София
  • Мнения: 23 045
inagsv , една съфорумка спидели, че го е виждала в Елитис. Аз съм много доволна от Мичъм-а. Simple Smile Успех в търсенето.   bouquet

Благодаря, nikolinanik, аз гледах преди 2 седмици там и не я видях, но ще пробвам пак тези дни  Peace



По спомени, тази информация беше преди 1-2 седмици. Sad

# 687
  • Мнения: X
Няма го вече в Елитис. И аз го търся активно, че от както изчезна събрах десетина рол-она и нито един не ми харесва. В краен случай ще го търся онлайн.

# 688
  • Мнения: 91
Сравнително добре маха спирала за обем няколко слоя, видоустойчива не ползвам и не мога да кажа. Трябва да се напои добре тампона и да се задържи за секунди върху окото. Не изсушава кожата, не люти и не е мазен. 5-6 лева беше.


# 689
  • Мнения: 1 883
момичета някой с отзиви за интимните сапуни на хималая и по специално http://himalaya.bg/userfiles/productlargeimages/product_136.jpg
не ги виждам тези сапуни newsm78

Общи условия

Активация на акаунт