Евтините неща, от които сме доволни - 17

  • 80 897
  • 724
  •   1
Отговори
# 705
# 706
  • София
  • Мнения: 5 289
Взех си мицеларна вода на Лореал от Елитис в Халите.....е разногледа станах  newsm09, толкова козметика на едно място не е полезно за съня и за джоба.Ще ми трябват към 3 часа да разгледам къде кво има. И накрая съм взела вместо за нормална към мазна кожа, за суха и чувствителна doh, ма кво да прая ще си я ползвам.Само да ви кажа, че като питах продавачката къде има мицеларна вода, пак получих отговор-въпрос "Моля?"...незнаят кво продават, както и да е намерих си я.Ще пиша по натам как я намирам в сравнение с Кауфландската, щот друга и не съм ползвала де. Simple Smile

Ааа забравих да кажа, че Mitchum-а го има там, рол он и дезодорант, стик незнам дали имат, не видях.

Последна редакция: пт, 31 май 2013, 17:47 от КАРЧЕВА

# 707
  • Мнения: 0
Препоръчайте ми измиващ гел за лице за смесена кожа.Някой който не изсушава много кожата. Peace

# 708
# 709
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 031
Препоръчайте ми измиващ гел за лице за смесена кожа.Някой който не изсушава много кожата. Peace

Регал 7 в 1 с водна лилия...в момента това ползвам и състава му е хубав.Цена 3-4лч.
Ако нямаш против парабени и т.н.... вземи най-хваления пъпеш и краставица на Билка -

http://beautifullsin.blogspot.com/2013/05/bilka.html

# 710
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 029
Аз съм със смесена кожа и този с краставица и пъпеш ми я изсушаваше. От доста време не съм го използвала.

# 711
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 031
Аз съм със смесена кожа и този с краставица и пъпеш ми я изсушаваше. От доста време не съм го използвала.

При мен също е така, но сме по-скоро единици хора с такова мнение.  Peace
Ти какво ползваш?

# 712
  • Мнения: 91
Аз съм със смесена кожа и този с краставица и пъпеш ми я изсушаваше. От доста време не съм го използвала.

И при мен е така, половината стои неизползван. Почиства много добре, но и доста опъва лицето, не ми е комфортно с него дори и след крема.

# 713
  • Варна
  • Мнения: 1 560
Аз съм със смесена и на мен след Билката пъпеш,лицето ми опъваше мноого.
Може ли някой да напише съотношението на правения тоник с розова вода и масла?Каква розова вода ползвате за него?Мерси Hug

# 714
  • Бургас
  • Мнения: 127
Аз от няколко дни го ползвам, но съм много доволна. Взех си био розова вода и сложих на око масло от жожоба и то се отделя отгоре, става като двуфазен лосион и трябва да се разкрали преди употреба. Ако сложиш повече масло ще стане по-мазно. Моя не е толкова мазен, попива си в кожата почти веднага.

# 715
  • Варна
  • Мнения: 1 560
Благодаря HugДа разбирам някъде 4:1(розова вода/масло от жожоба).И все пак розовата е(освен че е био)?

# 716
  • Бургас
  • Мнения: 127
май е по-малко от 4:1 (по-малко масло).Важното е да сложиш масло, пък ти решаваш дали да е по мазничко, аз четох че и само маслото става за почистване на грим.  На много места продават розова вода, аз си я взех от магазинче където продават само  продукти от роза  Laughing

# 717
  • Варна
  • Мнения: 1 560
ОК
Пак мерси Grinning

# 718
  • Мнения: 284
Ползвам този http://www.camcobg.com/product.php?ProductID=828 измиващ гел.След измиване кожата не е опъната,а сякаш хидратирана.

# 719
  • Варна
  • Мнения: 815
Препоръчайте ми крем за лице, който да може да се нанася под база и фдт, на 28 години съм. Със смесена кожа съм, сега лятото по-скоро мазна.
Някой беше препоръчал крем на Алверде и май имаше добри отзиви, но не можах да го намеря  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт