Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 75

  • 31 311
  • 744
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 0
Хей, страст в темата много и от всякакъв характер.
 Зизууу, Зизуууу от един от постовете ти си взех бележка тип: "Думам ти, дъще, сещай се снахо!" Права си, това не е литературно четене, така че - край с конотациите Joy Joy JoyОбещавам Hug
ВНЛ-то ще го бъде, защото е трудно и изстрадано т.е. проверено. За съпоставка - Хандан - Сами - прибързано събиране, довело до разочарование. Лека! Или по-точно - добро утро Simple Smile

# 181
  • Варна
  • Мнения: 685
Добро утро! lovekiss Сън не ме хваща, като зная дове4ера каква красота ни предстои да гледаме!
 Two Hearts kiss Two Hearts

# 182
  • Мнения: 186
Добро утро и от мен, момичета и хубав ден, нашият ден - сряда !
И аз нямам никакво търпение до довечера.

Диди, миличка, благодаря ти за събуждането с глътка вълшебно кафе  Hug

# 183
  • Мнения: 18 613
Добро утро, мили дружки! Hug Ех, най-после дойде нашият ден СРЯДАаааа! Кеф!
Дафне, мило - имаш цял ден да гадаеш, ще я има ли целувката, няма ли  newsm78 Аз пък съм сигурна, че ако не друго, поне целувки ще има...няма начин просто. А това, че пред Джемре се преструва е несериозно...няма нужда от преструвки, ако не я искаше, щеше да си я отпрати още от вратата. А на него лицето му свети, когато е с нея. А сега пък, като разбере, че Гюней е измислил това с напускането на Истанбул....и да е имал все още
някакви  задръжки в себе си, това ще промени всичко. Ще си даде сметка, че брат му го е излъгал за това, че се е примирил с чувствата им и се оттегля. Дали това ще задейства отново олмаза? Не вярвам...по-скоро ще си даде сметка, че за такъв брат не си заслужава да продължава да се отказва от щастието си. Защото благодарение на него нарани любимото момиче, не можа да спази обещанието, което и даде.Но...ще гледаме и ще видим.
Дидко  Heart Eyes благодаря ти за сутрешното вълшебно кафе! newsm51
Зизуууу Heart Eyes страхотен анализ на снимките си спретнала...още се хиля!

# 184
  • Мнения: 2 282
Добре, добре, ще видим довечера какво ще се случи. Пригответе си и кърпички, защото освен от щастие, ще има сълзи и заради раздялата.
Не знам защо обаче усмивките на К. от фрагмана ми заприличаха на усмивките на Бехлюл по време на годежа. Също толкова изкуствени.

. Такова ми е усещането, не искам да споря.

# 185
  • БЪЛГАРИЯ
  • Мнения: 3
ДОБРО УТРО,МОМИЧЕТА..НЯКОЙ ЗНАЕ ЛИ ЗА 2 ЧАСТ НА69 ЕП.НЕЩО..КОГА ЩЕ ИМА ПРЕВОД..БЛАГОДАРЯ Simple Smile

# 186
  • Мнения: 18 613
Ех, Дафне  Hug такива ти изглеждат, защото не ти се иска тая любов да я бъде...
На мен пък ми напомнят за една друга, също толкова голяма и истинска любов,също толкова трудна, но издържала проверката на времето и препятствията между тях, от един друг филм на Киво, която плени милиони фенове по света...
http://www.vbox7.com/play:07d839e7

Хайде да сравняваме, а?
И аз не искам да споря...и на мен са ми такива усещанията. Жалко, че не можах да намеря по-добро клипче за сравнение, но и тук се вижда добре какви са погледите и усмивките на Киво. В това отношение е ненадминат, много добра игра с очи прави, не можеш да сбъркаш какви чувства иска да предаде.

Последна редакция: ср, 17 апр 2013, 10:45 от queen_fenka

# 187
  • Варна
  • Мнения: 685



Фен4е lovekiss Two Hearts lovekiss

Последна редакция: ср, 17 апр 2013, 09:56 от didi_spain

# 188
  • Мнения: 432
Добро утро, дами!  Hug Аз пък чета всичко и всички, но явно вече е време да спра да го правя! Ще си избера 6 до 7 потребителки и само тях ще чета. Писна ми!  Crossing Arms

Ако не беше ВНЛ-то, ако я нямаше Джерме, двамата братя пак щяха да са на същото ниво. Просто Гюней е завистлив! Дразни се от факта, че той е учил, пък брат му е бил побойник, но Кузей е по-умен от него. Какво ли си вика, че си е скъсал гъза от учене и работа, а накрая брат му с по-умни идеи от неговите....  Peace

А и за Айнур мога да се изкажа. Жената, въпреки думите на Хандан, въпреки характера на Сами, се съгласи да е с него. Омъжи се за него, заведе детето си в неговата къща, прие го с двама по-големи сина... това означава, че го обича. Аз я виждам като добра жена, която няма да причини лошо на никого. Още нещо - появи се и за част от секундата разбра кой какво и как.  Peace Умна е жената.  Peace

# 189
  • Мнения: 0
 HugДобър ден мили момичета и ЧЕСТИТА СРЯДА! newsm51
Нямам търпение за довечера!Аз мисля,че ще има целувка newsm78,а погледите и на двамата са такива едни,като че ли и нещо друго ще се случи luvbed
А дано! txtloves txtloves txtloves
По въпроса за четенето аз чета всичко и ми е много интересно и много се забавлявам,особено като дойде Зизу Hug.А Кралицата и Фенчето понякога така пишат все едно са в мойта глава! Hug Heart Eyes Hug
Всички сте ми интересни Роминка  Hugтемите винаги са били и ще бъдат много хубави,постовете ти рече и отсече много точни,като за зодия скорпион/и аз съм скорпион/!
Леле този път колко много написах!
 Hug Hug Hug Hug Hug

Последна редакция: ср, 17 апр 2013, 11:18 от n.cipova

# 190
  • Мнения: 3 386
Рекламата на Мави

Последна редакция: ср, 17 апр 2013, 11:18 от dterziiska

# 191
  • Мнения: 2 282
Ех, Дафне  Hug такива ти изглеждат, защото не ти се иска тая любов да я бъде...
Hug По-скоро не вярвам в нея. Защото нито в един момент не дадоха борбата между олмаза и любовта на Кузей. Гледам само Олмази. Изключвам момента с покрива и още един два, когато Дж го шантажираше. Peace

# 192
# 193
  • Мнения: 18 613
Терзи, Снеже Heart Eyes Heart Eyes мале, тоя Киво все по-красив...до кога бе? Няма отърване от тази Кивомания...ама и малкия никак не е за изхвърляне.
n.cipova  newsm51
Дафне  Hug надявам се довечера да повярваш в любовта на Кузейката.

Последна редакция: ср, 17 апр 2013, 11:35 от queen_fenka

# 194
  • Мнения: 214


Никога, никога, никога не съм харесвала руси мъже ... досега!  Crazy  #Silly Crazy  #Silly

Последна редакция: ср, 17 апр 2013, 11:39 от Emiliika

Общи условия

Активация на акаунт