Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 75

  • 31 288
  • 744
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 3 331
http://fotoanaliz.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?cid=67953&rid=4369&p=1

Kivanc Tatlitug revealed the secrets of wardrobe!

Fronting a world-renowned clothing brand, whilst promoting Mavi with whom models with model Francisco Lachowski, Kivanc answered questions about his own clothing habits.

He has gradually overcome the reputation that he has which spans the globe in Turkey and the Middle East known as being the turkish Brad Pitt...

As a child my mother done all the exchanging when it came to clothes but now I do it all.

I am not passionate about shopping but if there is something I want/need I will go & get it.

Here he Tell's of his favorite clothing items that are in his wardrobe: Jean, shirt, t-shirt & a jacket.

I prefer dark colors. Jean's black, navy or dark gray. I love the simple things.

For invitations & special nights I wear suits but overall I love casual wear.

I have so many clothes in my wardrobe but I could pick something out & easily wear it for days.

I like my jeans to be narrow. I love smooth clothes with patters.

# 166
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Какво виждам аз...обърнете внимание Whistling


Малеей, Джемооо...кво ти мислим...само да си идем у дома smile3508
Така е милоооо...от кога чакам този момент. smile3521



Хайде мило, да погледнем МАКАРАТА, че и работа имам за вършене...и послеее...ще пием вино, ще вечеряме...и тези три неща... newsm53



А, ето го и таксито...свършихме с работата, може да си идем вкъщи....ох, котьооооо... smile3503

# 167
  • Мнения: 75
Големи смешки ще са в тая серия. Кузейката направо не мога да го позная. Толкова ми е неестествен.
И ще видите,че ще си проличи колко е щастлив, когато не го зяпа Джемрето.
И защо да се прави пред нея? Не е ли по-логично че когато е с ея забравя за тревогите си и когато я няма се връща към тях?
Аз пък казвам, че ще има целувка Wink

# 168
  • Мнения: 1 012
Какво виждам аз...обърнете внимание Whistling


Малеей, Джемооо...кво ти мислим...само да си идем у дома smile3508
Така е милоооо...от кога чакам този момент. smile3521



Хайде мило, да погледнем МАКАРАТА, че и работа имам за вършене...и послеее...ще пием вино, ще вечеряме...и тези три неща... newsm53



А, ето го и таксито...свършихме с работата, може да си идем вкъщи....ох, котьооооо... smile3503


 Joy Joy

# 169
# 170
  • Тук някъде.....
  • Мнения: 77
Ох, Зизу, на таз последната снимка все едно Кузей се чуди какво точно ще иска Джемс от него беее  #Crazy Joy Joy Joy Забравил е, то скоро ли беше последно   hahaha

# 171
  • Мнения: 186
Лека нощ от мен, момичета.
До утре, нашият ден Hug

# 172
# 173
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ох, Зизу, на таз последната снимка все едно Кузей се чуди какво точно ще иска Джемс от него беее  #Crazy Joy Joy Joy Забравил е, то скоро ли беше последно   hahaha
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Е, Софиии, Hug аз виждам, че си е спомнил ся... Joy Joy Joy Joy Joy

# 174
# 175
  • Мнения: 123









има страхотни снимки...тук..http://www.facebook.com/Kuzey.Cemre.Lovers/photos_stream


Последна редакция: вт, 16 апр 2013, 23:29 от Добро Утро

# 176
  • Варна
  • Мнения: 685
Лека нощ! Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 177
  • Мнения: 1 277
Зизу, внасяш много настроение в темата  Hug

Лека нощ и от мен! Да идва вече утре вечер Simple Smile





# 178
  • Мнения: 417
Привет Hug
Съдейки по новия анонс ми се струва,че утре няма да има нужда от превод в ефир Mr. Green

# 179
  • Мнения: 123
Сега се върнах назад и видях ,че снимките съм ги повторила.... ooooh! Сори дами...  bouquet , простета , но Къванч е толкова хубав  Party


Привет Hug
Съдейки по новия анонс ми се струва,че утре няма да има нужда от превод в ефир Mr. Green
 

О Емели , много ще ти се радвам ако  утре  си тука  Hug Grinning



Общи условия

Активация на акаунт