Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 75

  • 31 273
  • 744
  •   1
Отговори
# 150
  • Тук някъде.....
  • Мнения: 77
Благодаря още веднъж за поздравите! Шани   bouquet
Кесара, честит празник и на теб! Много професионални успехи ти пожелавам и само напред и нагоре!  smile3525

# 151
  • Мнения: 1 787


И от мен-честит професионален празник,момичета!
Бъдете преди закона-ХОРА!!!

# 152
# 153
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Такаааа, видно от спойлера ще падат всички задъжки...и дрехи... Wink Heart Eyes
Гюню пак ще крои пъклени планове, и ще си гризка ноктенцата заради Кузей и Джема. Laughing
Да му мислят Баръш и Симай...и дано Гюла кат съобщава хаберите на Гюню да се сети да му даде и пиличка за нокти. Joy Joy Joy Joy

# 154
# 155
  • Мнения: 18 556
Хай, и аз съм тук...защо ли не ни пуснаха двете дами втори фрагман newsm78 вече нямам търпение да дойде утре...не съм чакала с такова нетърпение никоя друга серия. Не знам дали ще падат дрехи Зиз  Heart Eyes но ще е много романтична, сигурна съм. Сега пак гледах 2 част с малко рус. суб. Защо ми се струва, че Мелда не беше много учудена, когато се появи Бану? И го изгледа като че с презрение. А онзи въшльо как подскачаше около Бану...живот мой, любов моя... Joy Joy Joy и после на Баръш като му поиска да му даде акциите си веднага, му каза, че няма да остави всичко, че бил направил за компанията много повече от Баръш. Да, той направи много за тази компания, но не трябваше да краде от тях, това те няма да му простят дори повече от изневярата му. Много си повярва това момче...мислеше си, че може винаги да си играе с Бану, помня как каза на майка си, че него никой не може да го победи...е да, ама не. Сега ми е много любопитно какво ще измисли, за да отмъсти на Баръш...Аз гласувах за Гюлтен, ама всъщност Гюней може да разбере, че Джемре е при Кузей и от Шереф...кой знае newsm78 Може Шереф нарочно да му каже, за да го види как ще реагира? Все ми се струва, че Шереф не го долюбва много и го подозира...Но, утре ще разберем, няма какво да се мъчим да гадаем. А за това, че нарочно е изпратил Кузей далече знаят вече доста хора, включително и Бурак...кой ли ще уведоми Кузей на кого дължи изгнанието си?

# 156
  • Мнения: 445
Роминче, благодаря за новата тема - за мен всичките дотук са си перфектни. Благодаря, че се грижиш за нас  Hug

Щях да питам за 2-ри фрагмана, ама видях, че няма  Rolling Eyes

Честит професионален празник на всички празнуващи, няма да изброявам, че ще пропусна някой  Peace

Аз също чета всички постове, интересни са ми.Особено харесвам тези на Госпожата - уважавам различното мнение, когато, разбира се, е правилно обосновано  Peace А Зизу колко пъти ме е разсмивала в лош момент - благодаря ти, джанъм, иска ми се да те познавах на живо  Hug

За всички, които вярват във ВНЛ-то - страхотни сте, това е нашият филм  Hug

# 157
  • Варна
  • Мнения: 685
Здравейте моми4ета Hug Как сте след днешните снимки #Crazy Two Hearts #Crazy
Терзийска,  Two Hearts Благодаря ти!
Ще ви пусна едно клип4е, което ве4е сме гледали, но забележете на 1:15, долу в прозор4ето дето гледа Киво, как му се променя физиономията, когато Гюн4о го целува Laughing Laughing Laughing

# 158
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Хай, и аз съм тук...защо ли не ни пуснаха двете дами втори фрагман newsm78 вече нямам търпение да дойде утре...не съм чакала с такова нетърпение никоя друга серия. Не знам дали ще падат дрехи Зиз  Heart Eyes но ще е много романтична, сигурна съм. Сега пак гледах 2 част с малко рус. суб. Защо ми се струва, че Мелда не беше много учудена, когато се появи Бану? И го изгледа като че с презрение. А онзи въшльо как подскачаше около Бану...живот мой, любов моя... Joy Joy Joy и после на Баръш като му поиска да му даде акциите си веднага, му каза, че няма да остави всичко, че бил направил за компанията много повече от Баръш. Да, той направи много за тази компания, но не трябваше да краде от тях, това те няма да му простят дори повече от изневярата му. Много си повярва това момче...мислеше си, че може винаги да си играе с Бану, помня как каза на майка си, че него никой не може да го победи...е да, ама не. Сега ми е много любопитно какво ще измисли, за да отмъсти на Баръш...Аз гласувах за Гюлтен, ама всъщност Гюней може да разбере, че Джемре е при Кузей и от Шереф...кой знае newsm78 Може Шереф нарочно да му каже, за да го види как ще реагира? Все ми се струва, че Шереф не го долюбва много и го подозира...Но, утре ще разберем, няма какво да се мъчим да гадаем. А за това, че нарочно е изпратил Кузей далече знаят вече доста хора, включително и Бурак...кой ли ще уведоми Кузей на кого дължи изгнанието си?
Хилооу мацоооо... Hug кой според теб може да му каже? За това как се изказал Късия може да разкаже Джема. А, за другото...аз почвам да мисля, че тва може да е самия Баръш. Яд го е на късия, пък и каза,че се е отказал от Кузей и Джема...не ми се вярва да е Бурак. А, той изобщо знае ли? newsm78
А, може би сам ще си навърже пъзела от казаното от Джема.

Хелоооууу, Hug Heart Eyes   bouquet

# 159
  • Мнения: 2 282
Хай, и аз съм тук...защо ли не ни пуснаха двете дами втори фрагман newsm78 вече нямам търпение да дойде утре...не съм чакала с такова нетърпение никоя друга серия.
Вторият фрагман ще вгорчи романтиката. И затова.
Не си разбрала за Гюней. Само е ползвал пари на холдинга за да закупи земята. По идея и в съдружие с Мелда. Щял да ги върне веднага като я продаде. Обаче Бану поискала да ги върне за два дни. А той не може да продаде земята толкова бързо. Прави същото, което направи Ебру с рудниците. Загубиха голяма сума пари, държаха в тайна сделката от Бану. Нали затова присъединиха към холдинга и Мелда.
Така че, Г. фалира. Затова беше бесен.

# 160
  • Мнения: 5 267
честит празник и от мен на всички празнуващи. Hugкви са тези снимки бе хора ми аз немога да си събера пипето и да се изкажя... newsm78    ВИНАГИ И НЕПРЕКЪСНАТО има хора които казват на "черното бяло" Peaceняма за какво да се ядосваме Peaceаз също чета абсолютно всичко написано от вас-без да гледам кой го поства....после постепенно ви понаучих. Peaceняма да споменавам кой казва на "бялото черно "тук при нас вие се сетете... Peaceза това ще обвиня единственно мама и син/късия син/-те и затова са на това дереже и двамцата newsm78чакам с нетърпение да видя как ще си хапнат от това което са си надробили.... smile3508 smile3508 smile3508

# 161
  • Мнения: 2 282
Големи смешки ще са в тая серия. Кузейката направо не мога да го позная. Толкова ми е неестествен.
И ще видите,че ще си проличи колко е щастлив, когато не го зяпа Джемрето.

# 162
  • Мнения: 186
Е, Дафне, прекрасни са и толкова влюбени.
Мен тази снимка ме вдъхновява като я гледам.
Има любов в очите, това е, не знам как не можеш да я видиш.
А и това което пусна Терз,от вестник реклама за серията, пак тази снимка са сложили...
Любовта им-това ще е есенцията на тази серия, а и на всички до края. Heart Eyes


# 163
# 164
  • Мнения: 2 282
Че няма да има целувка е факт, че ще си я върне в Истанбул - също, обаче ми е много любопитно какъв ще бъде повода за това, иска ми се да е решение на самия Кузей, но едва ли. Май Сами ще му каже за проблемите на Г. И олмазът се задейства. На една от снимките говори по телефона.  Както и дали Дж ще каже кой е дал адреса.

Общи условия

Активация на акаунт