СЕДМИ клас - втори срок - 13 тема, не е фатална!

  • 32 783
  • 725
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 568
ех,химикалче,лесно ти е на теб.. Peace
[/quote]
Даниен, догодина по това време ще ви е лесно и на вас.. Hug
[/quote]
Дано,мила ми Русалке, и така и аз като химикалчето ще ви успокоявам... Peace

# 676
  • Мнения: 4 936
аз съм друга кукувица -  написах 40 желания, макар беше много вероятно детето да бъде прието до трето желание. Просто не можах да се сдържа.
40 newsm78 ние имаме 2 училища, които искаме, евентуално и руската гимназия...другото е бивши техникуми.. надли всички спец. вграда са повече от 20 - е, ще пишем по-малко явно Simple Smile

# 677
  • София
  • Мнения: 62 595
пише се по паралелки - една паралелка е едно желание. Изключиние прави само Немската гимназия. като изредихме 5-те езикови, СМГ и още някое, и ето ги 40!

# 678
  • Мнения: 87

Майя, не разбирам питането ти. Как така "Доколко може да се разчита"? Мястото или се пази или не се пази в съответните срокове и на съответните етапи. Няма степени на "пазене".

Сигурно наистина ми изглежда тъп въпроса, но на миналогодишното класиране на моя приятелка й бяха казали в ПГ по телекомуникации, че мястото от първо класиране не се пази и тя си записа детето там въпреки че желанието му беше 5 или 6-то. Не посмя да чака следващите класирания, заради ниския му бал.  И в други училища подават същата информация #2gunfire Просто не бих искала да изпадам в ситуация да споря със записващите какво пише и какво не в наредбата  за кандидатстване.
 

# 679
  • 1st floor
  • Мнения: 9 158
Изключиние прави само Немската гимназия. като изредихме 5-те езикови
...тоест не избираш паралелка, а у-щето ти я избира, ако си приет? newsm78

# 680
  • София
  • Мнения: 5 183
Има много недобросъвестни колеги, които с цел да попълнят местата в училището си, дават грешна информация. Не се подлъгвайте.

# 681
  • София
  • Мнения: 5 183
Изключиние прави само Немската гимназия. като изредихме 5-те езикови
...тоест не избираш паралелка, а у-щето ти я избира, ако си приет? newsm78
В 91НЕГ просто няма профилиране с приема, то става на по-късен етап. Затова всички паралелки са с един код.

# 682
  • 1st floor
  • Мнения: 9 158
Изключиние прави само Немската гимназия. като изредихме 5-те езикови
...тоест не избираш паралелка, а у-щето ти я избира, ако си приет? newsm78
В 91НЕГ просто няма профилиране с приема, то става на по-късен етап. Затова всички паралелки са с един код.
А как става това, допълнително вътреучилищно класиране ли има?

# 683
  • София
  • Мнения: 5 183
Ами, 2 чужд език се избира в края на 8 клас, а третият профил в края на 10 клас. Русалката е най-наясно с това.

# 684
  • 1st floor
  • Мнения: 9 158
Ами, 2 чужд език се избира в края на 8 клас, а третият профил в края на 10 клас. Русалката е най-наясно с това.
Мерси. Питам за обща култура, девойката е наредила в последните редици Немската, нищо че е с най-висок бал и едва ли ще се дореди до там... Mr. Green

# 685
  • София
  • Мнения: 268
Сега шест дни хубави са- желая ви да ги преживеете приятно. Laughing
Спокойни и осмислени празнични дни на всички - седмокласници и техните изнурени семейства. Hug Да приемем с благодарност посланието на тези специални дни, които ни издигат над преходните обвързаности, над тревогите и напрежението, и ни разкриват истинската ни творческа същност.
При нас, ако времето даде, ни чакат шест дни в планината - палатки, огън, скали (катерене значи) и без интернет - пълен релакс Grinning
Е, пълен....колко да е пълен Wink - по едно ПИ по двата предмета на ден. По БЕЛ може и през ден. Да й е по-сладко катеренето. Тя си обича задачите, тъй че няма да е насилствено Mr. Green

# 686
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 701
Приятни почивни дни.
Подготвила съм му тестове и задачи   Mr. Green а през другото време ще е свободен   Joy
Веднага след почивката са му класните.

# 687
  • Мнения: 5 424
Ох, и аз замислям една такова планинско-тесторешаващо мероприятие, пък да видим...
Съмнявам се, че седмокласника ще откаже да работи, но сме твърде голяма компания и не съм сигурна, че другите ще го разберат - нали знаете, хора всякакви. Едно ти викат - браво, други - ти си луда...

# 688
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 701
И  на мен повечето ми приятелки смятат ,че съм луда и го натоварвам  Joy
Това е защото децата са им малки и не са наясно  Wink
За други и кварталното училище е супер дупер добро  Laughing

 

# 689
  • my own world....
  • Мнения: 1 076
Oсвен да сложим на 1ва страница най-честите заблуди, които се чуват от учители, като например не се пазело мястото за 2ро класиране - пази се, естествено... Макар, че кой ли ходи на 1ва страница  hahaha Ще се питаме и ще си отговаряме, тамън преговор  Sunglasses

Приготвила съм и аз тестовете по БЕЛ и мат. Да видим ще има ли време от празници и роднини...

Общи условия

Активация на акаунт