H&M - Тема 18

  • 97 038
  • 763
  •   1
Отговори
# 750
  • на морето
  • Мнения: 1 385
Към тези момичета, които използваха кода за 25% . Получихте ли си поръчките и начислиха ли ви доставка?
Чудя се дали да пусна поръчка, не ми е нужно толкова и за това ако начисляват доставка хич да не се набутвам. Благодаря  bouquet

# 751
  • София
  • Мнения: 1 056
Към тези момичета, които използваха кода за 25% . Получихте ли си поръчките и начислиха ли ви доставка?
Чудя се дали да пусна поръчка, не ми е нужно толкова и за това ако начисляват доставка хич да не се набутвам. Благодаря  bouquet
Не се начислява доставка като използваш кода,  тази вечер пусках поръчка.

# 752
  • Бургас
  • Мнения: 366
Пуснах с кода за отстъпка, пробвах втори път ама не ще  Confused
Вие колко поръчки пуснахте със същия код?

# 753
  • Popovo
  • Мнения: 1 630
Пуснах с кода за отстъпка, пробвах втори път ама не ще  Confused
Вие колко поръчки пуснахте със същия код?

Кода е само за една поръчка и намаля само един артикул  Peace

# 754
  • Мнения: 53
Към тези момичета, които използваха кода за 25% . Получихте ли си поръчките и начислиха ли ви доставка?
Чудя се дали да пусна поръчка, не ми е нужно толкова и за това ако начисляват доставка хич да не се набутвам. Благодаря  bouquet
Пуснах поръчка с кода за 25% - не ми начисли доставка. Вчера получих поръчката - доставката е безплатна.

# 755
  • на морето
  • Мнения: 1 385
Към тези момичета, които използваха кода за 25% . Получихте ли си поръчките и начислиха ли ви доставка?
Чудя се дали да пусна поръчка, не ми е нужно толкова и за това ако начисляват доставка хич да не се набутвам. Благодаря  bouquet
Пуснах поръчка с кода за 25% - не ми начисли доставка. Вчера получих поръчката - доставката е безплатна.
Благодаря  bouquet А дали става нов акаунт ,за да ползвам пак код, но със същия адрес за доставка?

# 756
  • Popovo
  • Мнения: 1 630
Към тези момичета, които използваха кода за 25% . Получихте ли си поръчките и начислиха ли ви доставка?
Чудя се дали да пусна поръчка, не ми е нужно толкова и за това ако начисляват доставка хич да не се набутвам. Благодаря  bouquet
Пуснах поръчка с кода за 25% - не ми начисли доставка. Вчера получих поръчката - доставката е безплатна.
Благодаря  bouquet А дали става нов акаунт ,за да ползвам пак код, но със същия адрес за доставка?

Става  Peace

# 757
  • София
  • Мнения: 318
Момичета, само днес 28.06 и утре 29.06 до 13ч. има БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА, като използвате код 0096.
Освен това има добавени нови артикули в лятното намаление, с отстъпки до 50%...  Hug

# 758
  • Мнения: 5 435
Момичета, някой да пусне нова тема за да неэя заключат тази! Simple Smile

# 759
  • София
  • Мнения: 318
Мили дами,
позволих си да направя тема, за да не ни заключат...


ЗАПОВЯДАЙТЕ! - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=855809.msg31121476#msg31121476

# 760
  • Мнения: 1 325
Да ви се оплача: пуснах си поръчката петък вечерта и събота вечерта ми потвърдиха, че са я изпратили. Ясно ми е, че куриерските фирми няма да работят в неделя и нямаше как да си проследя пратката от тогава, но днес цял ден опитвам и още не мога. Вече почвам да се чудя дали ще дойде преди Коледа, както обещават. ooooh! Може да има забавяне, заради наплив от поръчки, но досега винаги са идвали много бързо. Остава ми да се надявам, че утре поне ще мога да си проследя пратката.

# 761
  • Мнения: 1 037
Да ви се оплача: пуснах си поръчката петък вечерта и събота вечерта ми потвърдиха, че са я изпратили. Ясно ми е, че куриерските фирми няма да работят в неделя и нямаше как да си проследя пратката от тогава, но днес цял ден опитвам и още не мога. Вече почвам да се чудя дали ще дойде преди Коледа, както обещават. ooooh! Може да има забавяне, заради наплив от поръчки, но досега винаги са идвали много бързо. Остава ми да се надявам, че утре поне ще мога да си проследя пратката.
Тази вечер ще ти излезе в сайта на Еконт и утре ще е при теб Peace

# 762
  • Мнения: 1 325
Да ви се оплача: пуснах си поръчката петък вечерта и събота вечерта ми потвърдиха, че са я изпратили. Ясно ми е, че куриерските фирми няма да работят в неделя и нямаше как да си проследя пратката от тогава, но днес цял ден опитвам и още не мога. Вече почвам да се чудя дали ще дойде преди Коледа, както обещават. ooooh! Може да има забавяне, заради наплив от поръчки, но досега винаги са идвали много бързо. Остава ми да се надявам, че утре поне ще мога да си проследя пратката.
Тази вечер ще ти излезе в сайта на Еконт и утре ще е при теб Peace
И аз така се надявам да стане. Благодаря за успокоението! Hug

# 763
  • София
  • Мнения: 318
НАПРАВИХ НОВА ТЕМА  Peace

Заповядайте тук - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=893029.0;topicrefid=19


Весели празници!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт