Силната музика при бременност

  • 3 518
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Северозапада
  • Мнения: 5 486
Хубаво да си изкарате момичета! Бон Джоуви са ми една от любимите групи от малка и съм се пазарила с таткото да ме води на разходка в Борисовата на 14-ти май  Whistling. Аз реших да се откажа от концерта, защото тогава ще съм 38-ма - 39-та седмица и ще имам реалния шанс да родя на концерта  Laughing
Според мен, ако имате лека и нормална бременност спокойно можете да си изгледате концерта от трибуните. Пред сцената за мен не би бил удачен вариант, защото, без да иска, някой може да ви блъсне или удари  Peace

# 16
  • Мнения: 836
Пробвах при Евентим да сменя билета, но те отказаха. Не връщали и не сменяли билети. Предложиха ми да им го дам да го продават и ако го продадат да си закупя друг. Но като видях бяха останали местата само от другата страна на стадиона. На мен не ми е до седенето. Се ще се наместя но трибуните към средата на концерта. Много ви благодаря на всички. Изключително позитивни и доброжелателни сте.

# 17
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Ако е само заради бутането - аз не бих се притеснявала.
Иначе ако мислиш, че няма да издържиш права толкова време, като последен вариант може да провериш в подфорума Музика,концерти ...   
Там не може да няма някой навит на размяна  Peace

Във всички случай Приятно изкарване   bouquet

# 18
  • Мнения: 836
Бутането не ме притеснява, а силната музика. А за стоенето права, мога да стоя и на един крак. Нямам проблем. Интересуваме дали силата и вибрациите на музиката дали могат да навредят на бебка или да предизвикат контракции.

# 19
  • Троян
  • Мнения: 141
По повод на шумя,някъде бях чела,че бебето е свикнало на постоянен шум в майакта.То нонстоп слуша как бие сърцето ти,звуковете от стомаха и червата и то в огромна близост.По голям  шока когато излезе и около него стане тихо  Laughing Забавлявай се на концерта  Peace

# 20
  • Мнения: 836
Абе не се бях сетила, че ми чува червата. Горкото. Умирам от газове  Embarassed

# 21
  • Мнения: 326
Важното е да не те бутат и ръгат.
Ако ти се допишка обаче трябва да минаваш сумати народ, после някак да се опиташ да се върнеш...
Аз съм в подобна дилема.Само, че за DM .До тогава се очаква да съм родила(падна ми тапата и ще е до дни), но беба ще е на две седмици..примерно.
Много ми се иска да отида, миналия път не можах, а те са ми една от трите любими групи.
Ако все пак раждането мине нормално, аз си се възстановя и съм ок, дали да я оставя за няколко часа. Хем искам, хем ме гризе вината  Laughing

# 22
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 889
Ако имаш как, отиди. Peace
Аз родих двайсетина дни преди концерта на Металика през 2008 и не отидох. Sad Още съжалявам за това, но тогава не посмях да оставя бебе на три седмици без кърма за часове наред.

# 23
  • Мнения: 836
Бутането не ме притеснява. Днеска гледах репортаж за предстоящия концерт на Депеш Мод и мисля, че правят страхотно шоу. Фен съм им и ако можех и на тях щях да ида. Обаче с Бон Джоуви са през два дни. Леко раждане ти желая и кротко, здраво бебе.

# 24
  • Мнения: 5 173
Аз не бих отишла. 2010 бях на Ращайн, адска блъсканица, точно зад нас едни играха пого и ни мачката като плакат за стена. По тази причина не отидох и на предишното София Рокс, макар да бях в по-малки месеци бременна.

# 25
  • Мнения: 326
И аз 2008-а не бях на Металика и много страдах, но си наваксах на Сонисфиър.Бях баш до погото, но не бях и бременна  Laughing   Била съм на разни фестове със зверски погота и стени и наистина не е подходящо не само за бременни, но и за слаби жени.
Но хората обикновено пазят, а и ако видите, че нещо се заформя се отдръпвате 
Обикновено пого правят най-отпред.

# 26
  • Мнения: 836
Е на Бон Джоуви няма пого. На миналия София Рокс се танцува пого, но то беше като организирано и нямаше засегнати извън техния си пого-кръг. Останах много доволна.

# 27
  • Мнения: 69
Бях на Ерос Рамацоти отпред и се сбиха и се бутаха, кой да отиде по-напред, а то си имаше доста място за всички... Аз лично не бих отишла - моето мнение  Stop

# 28
  • Мнения: 1 040
И аз не бих отишла,не заради силната музика,а от страх някой да не ме бутне,всичко става.

# 29
  • Мнения: 836
Страх ме е повече като мина край някоя детска площадка и дечицата да ритат топка.

Общи условия

Активация на акаунт