Истанбул - 21

  • 46 244
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 728
Има ли информация дали днес е тругнал автобус на Бтур, днес?

# 46
  • Мнения: 99
Страшни фурии сте, само да се замотая и хоп нова тема Hug
Шебече smile3501 smile3501 smile3501
Мими от къде ги вадиш тези красоти  bouquet?

# 47
  • София
  • Мнения: 16 025
Добър вечер и благодаря за новата тема.   bouquet
Дано в нея да четем само хубави работи и да гледаме красиви снимки.
На пътуващите в момента пожелавам слънчев  Истанбул.
А на срещата в събота приемате ли и сам четящи тук?

# 48
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Аз може ли, малко плахичко да помоля...ако някой има карта с паркингите в Истанбул да я ...пльосне тук. Embarassed
Че като напиша ото парк в гуглето и все на тюркиш излизат...Уж има вариант за инглиш на страниците..., ама като го цъкна и...пак тюркиш! Laughing

# 49
  • София
  • Мнения: 660
Страхотни сте, благодаря- започвам да изчитам всичко от начало и другата седмица е мой ред Wink)

# 50
  • Мнения: 6 031
...
Мими от къде ги вадиш тези красоти  bouquet?
От нета. Ако искаш нещо казвай и на теб ще приготвя дрешки.  Hug

# 51
  • Мнения: 14 418
Моля,баш кадъните да рекат и отсекат-събота- дека?

# 52
  • Мнения: 2
Здравейте котарани.. Hug

Завърнахме се днес, заредени с невероятни  емоции, настроение и носталгия по Истанбул. Heart Eyes
След всяка поредна среща с любимия ни град се влюбвам все повече.Частица от сърцето ми остава там. Heart Eyes Heart Eyes
Шебек честито, мила.   bouquet  bouquet  Heart Eyes
И на Анжи, честито за достойното оценяване на труда й.    bouquet

Предоставям ви снимки от парк Емиргян(в момента са достъпни и част от останалите албуми, но все още не съм селектирала снимките).Обещавам до няколко дни да имате възможност да ги видите и останалите. Mr. Green

http://hasret83.snimka.bg/travel/emirgan-park.746098.30200920

# 53
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 453
  :loveфламееее,добре сте си дошли !
Малко зърнах и снимките са чудесни !
9Айде почини си и ще разказваш !До Женската
джамия успяхте ли да отидете !

Даре ,продължавам и с твоите,много са
хубави и те.На русата красавица хареса
ли и града?

Последна редакция: пт, 19 апр 2013, 09:00 от redemi

# 54
  • Мнения: 6
Здравейте момичета,страхотни сте!От известно време ви следя и ме зареждате с толкова положителна енергия.Миналата година ходих за пръв път в Истанбул и наистина се влюбих в този град.Сега по първи май смятам да повторя  и така взех да следя форума.Искам да питам дали си заслужава да се запиша за 4 D киното в Сапфир? Stop

# 55
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Мерхаба, къзлар!

Танчето сигурно ще разкаже като се върне, но аз набързо да споделя нашият опит с колата : HGS терминал се строи от дясната страна на магистралата при Одрин. На нас едно момче ни помаха с червено знаменце и ни викна:"Истанбул? Но проблем!" и така си стигнахме необлепени до толовете след табелата за града. Там от дясната страна има пощенска станция, крайната лява врата е обозначена с HGS и докато с колегата вътре обсъждахме кое как се прави, момчето зад щанда каза:"Хагеес? Четирсе лева!" Simple Smile Дадохме си талона на колата, дадохме 40 лири, той каза:"Това - 5 пъти България - Турция джът джът" , разхилихме се като репи и се разделихме по живо, по здраво.

 Зареждането ставало на същите тези станции. Стикерчето е от две части, едната лепенка се залепя зад огледалото, другата остава като референция за по-късното зареждане .

Идеята ми е ,че може да се купят талончета чак до Истанбул и няма нужда да се притичва под козирките при Одрин.

В Истанбул днес има пролет. Колегите тук са много щастливи , а ние - още повече.

# 56
  • Мнения: 788
Искам да питам дали си заслужава да се запиша за 4 D киното в Сапфир? Stop

Заслужава си на 100%, но не се записвай организирано с фирмата, а отиди сама/с придружител. Ще ви излезе много по-евтино, а никак не е трудно.


Мерхаба, Андж!

# 57
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 579
Благодаря, Плами  Hug

Понеже има стрийт вю и на островите, викам да ви покажа къде живее кака Сузан от Мелодията на сърцето:
http://harita.yandex.com.tr/-/CVVuR2i9

Андж, и друго кажи, мани ги само картите - някоя клюка не научили ли  Grinning

# 58
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Е, тя моята клюка каква да е...Simple Smile Аз сериалите не ги познавам, просто ми е хубаво да съм тук, пък колкото и за кратко да е.

# 59
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 579
То болшинството тук май сме фенове на Истанбул преди сериалите  newsm78
Под клюка имах предвид къде нещо построили, обновили, направили - такива неща ме вълнуват мене  Embarassed

Иначе за сериалите съм гледала 3, ама не целите...мъчих 3-4 серии на Великолепния век, ама нещо нъц

Общи условия

Активация на акаунт