Истанбул - 21

  • 46 267
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Те тези не спират , бе! На 3 места пак имахме кръгово на джипиеса, пък пред нас -надлез. Много е впечатляващо.Едни блокове, дето ги гледах от прозоерца на проятелка преди 6 месеца вече им се веят пранетата по балконите, образно казано. 

# 61
  • Варна
  • Мнения: 4 221
sabah iyi, котета!

Тук сме, вече в хотела!... от половин час. В суит Party Птичето добра работа върши, засега. Wink

Първите лалета ни посрещнаха по сънения булевард. Както Таня каза, има всякакви.

Сега 3 часа сън и бягаме по любимите пътеки. До скоро!

redemi, специално ще го гушнем!

# 62
  • Мнения: 6 031
Беличке, добре пристигнали. Почивайте кратко и обикаляйте дълго.

# 63
  • Мнения: 4 572
Беличке, много сте бързи! Браво на птичето! Слънчев и весел ден!
Оф, снощи ме нямаше, та не можах да реагирам за заведенията!
Аиша, добре си дошла на срещата!
Или Дон Домат, някой, или някой от Диваците.
Проблема е, че като кажа около 10 човека и реакцията е, о, трябва 100лв. капаро!   

# 64
  • Мнения: 6 031
За Дон Домат - без значение кой - мога да направя резервация без капаро.

# 65
  • София
  • Мнения: 13 172
Здравейте и от мен!
Едно бързоо записче от мен, за да не ви изпусна. Днес изглежда слънчево, остава и да е топло.  Wink 

Андж, не знам къде я видя пролетта вчера, но при нас я имаше само за около 2-3 часа следобяд, когато пуфтяхме под дебелите якета, но после само си повтаряхаме "Добре, че са на гърба ни".  Mr. Green

Белята, ако видиш из Истанбул друга куцаща (болящото коляно си го нося от София) и леко попрегърбена заради болящ гръб (вчера си го навлякох) - това съм аз.  hahaha hahaha Ама няма да се даваме.  Crossing Arms

Айде чао, че ще свърши малкото салам на закуската.  Laughing

# 66
  • Мнения: 366
За Дон Домат - без значение кой - мога да направя резервация без капаро.
Последен опит да се включа към групата - като ви е все едно къде е, лекинко се опитайте и на мене да ме е удобно да се довлека за малко.  И за срещата с Анджи.
В този ред на мисли се сетих за една песен от соца "Сутрин от 8, вечер до 5- регламентирано работно време..." Йок!!!!

# 67
  • Мнения: 222
От тук можете да проверите колко би ви струвало таксито от точка А до точка Б - http://taksiyle.com/ Simple Smile Не знам до колко е действително, но не е лошо човек да си има някаква обща представа ако така или иначе възнамерява да ползва такси до някъде в Истанбул Wink

Гледам на камерите,че е хубаво времето днес Wink Приятно изкарване на всички!

Много хубави снимки качвате!


Flame_Vn може ли да разкажеш повече за Японската градина? Видях,че си качила снимки от там.Предполагам лятото ще е по-красиво.

# 68
  • Мнения: 4 572
Мимии, ок, запази където искаш, в който искаш Дон Домат. Аз сега изчезвам за деня.

# 69
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689

Андж, не знам къде я видя пролетта вчера, но при нас я имаше само за около 2-3 часа следобяд, когато пуфтяхме под дебелите якета, но после само си повтаряхаме "Добре, че са на гърба ни".  Mr. Green

В Икителли, после малко ни поваля, после по Таксим също не беше зле. Ама аз се замислих,че хубаво щъках без яке, ама съм щъкала от вратата до колата и от колата до вратата, а вечерта, докато метлосвах си бях с яке...Simple Smile

Последна редакция: пт, 19 апр 2013, 10:43 от angelina.bgk

# 70
  • Мнения: 6 031
Мимии, ок, запази където искаш, в който искаш Дон Домат. Аз сега изчезвам за деня.

Хайде да се включат тогава тези, които ще дойдат на срещата и да си кажат предпочитанията за КОЙ Дон Домат да резервирам. Аз съм ходила само в един-два от тях.

# 71
  • Мнения: 2 255
Здравейте, момичета много сте полезни и позитивни  Hug чета ви от време на време, като се загледам по Истанбул, но досега все ми се разминава  #Crazy
Решила съм да скокнем сега за 24 май ...дано не ми мине котка път отново  Wink и бих искала да помоля да ми препоръчате фирма, която не прави пазар в Одрин на връщане...ако има такава  newsm78
Знам, че самостоятелна организация е по-добре, но съм много натоварена в момента и не знам дали ще ми стигне времето ...и накрая пак да се разминем с Истанбул....а така като платя екскурзия и няма да има мърдане  hahaha
Благодаря предварително на отзовалите се   bouquet

# 72
  • Мнения: 14 429
Мимии, ок, запази където искаш, в който искаш Дон Домат. Аз сега изчезвам за деня.

Хайде да се включат тогава тези, които ще дойдат на срещата и да си кажат предпочитанията за КОЙ Дон Домат да резервирам. Аз съм ходила само в един-два от тях.

Предложение-на ъгъла на ул."Веслец" и ул."Триадица"-най-удобно ми се стори за идващите от гарата,автогарата.

# 73
  • Мнения: 299


Даре ,продължавам и с твоите,много са
хубави и те.На русата красавица хареса
ли и града?
[/quote]
Еми на мойто безценнно както се обръщам към русата ми бамбина най много и хареса разходката с карабче по Босфора,нали е морско чедо Grinning  и естествено милионите лалета в Емирган -имам стотина снимки в близък и далечен план  LaughingНие снимаме с апарата ,тя с телефона и някои от снимките са почти еднакви PartyВ неделя сутринта като се събуди първо възкликна-ЛАЛЕТА Joy
сигурно ги е сънувала,станахме ,закусихме и се разходихме в Гюлхане и пак ние с апарата ,тя с телефона Joy

# 74
  • Мнения: 222
*2K* , груба проява на черен хумор е, предвид каръшката история с БТур от тази седмица, ама не се сдържах да не кажа,че платена екскурзия не означава задължително отиване на екскурзия.
Не знам какво разбираш под "пазар" в Одрин. До сега съм пътувала с Караджъ и Запрянов - и двете фирми имаха "туристическа" програма - българската църква и след това джамията + час, час и нещо свободно време, което всеки си оползотвори както намери за добре в района около Селимие.
Ако имаш предвид ходенето по борси и складове , като питаше за пазар - за тези две фирми от опит мога да кажа,че нямат такава практика.

Общи условия

Активация на акаунт