Дружбенчето вече е навън,станало от зимен сън - Тема 15

  • 100 529
  • 783
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 44
Чудесно много ти благодаря за бързия отговор.

# 751
  • Мнения: 139
Здравейте, може ли да ми препоръчате педиатър за новородено в Дружба 1? В ДКЦто или другаде в района? Благодаря предварително! Simple Smile

# 752
  • Мнения: 3 096
И аз съм на такава вълна и бих се радвала на препоръка

# 753
  • СОФИЯ
  • Мнения: 530
Доктор Котевска ,или Карапенева.28 ДКЦ

# 754
  • Мнения: 4 393
Не съм сигурна, че д-р Котевска приема нови пациенти.

# 755
  • София
  • Мнения: 3 390
Д-р Карапенева, но имайте предвид, че не е много за дългото кърмене. Аз я слушам избирателно. Wink

# 756
  • Мнения: 3 096
Благодаря за препоръките, момичета! А педиатрите и те ли като личните лекари могат да бъдат сменяни само два пъти в годината?

# 757
  • Мнения: 228
Аз съм много доволна от педиатъра д-р Царкова - кабинет в поликлиниката на Дружба 1, на първия етаж.

Доколкото ми е известно, педиатрите, които изпълняват ролята на личен лекар на децата, също могат да се сменят само два пъти годишно.

# 758
  • София
  • Мнения: 3 712
Здравейте, някой има ли актуална информация за детската кухня? Никъде не намирам телефон, егаси секретните са. В нета е даден някакъв, който е на метрото Grinning Прочетох за необходимите неща, обаче дочувам, че имало значение цвета на капачките. Ще е тъпо да взема едни, а да искат друг цвят. Надявам се да е безвкусна шега. Ще съм благодарна ако някоя жена се включи, да не се разкарваме с малкия няколко пъти.

# 759
  • Мнения: 4 393
Няма никакво значение какъв е цветът на капачките.

# 760
  • София
  • Мнения: 669
Момичета, по никое време съм на вълна детски градини. Детето, разбира се, не е прието в държавна, но имате ли препоръки за прилични частни в района (Дружба 2 конкретно, но ако трябва, ще ходим и до Дружба 1, евентуално Младостите (близо до метро)). "Смърфовете" ни е най-близо, но малко не ми допада това, че нямат двор.

# 761
  • Мнения: 44
[url][/urЗдравейте имам въпрос за детската кухня. От кога ще продават купони?

# 762
  • Sofia
  • Мнения: 632
[url][/urЗдравейте имам въпрос за детската кухня. От кога ще продават купони?

"Таксата за м. Октомври 29.90лв ще се събира на 16,17,18.09г от 09 до 11ч"
Това седи на вратата на кухнята до езерото,сега идвам от там 😁

# 763
  • Мнения: 44
Благодаря ти, обаче аз имах предвид тази в Дружба 2.Съжалявам ,но пропуснах да го спомена.

# 764
  • Мнения: 4 393
Таксата не се ли плаща в пункта до социалните, за всички пунктове в Дружба?

Общи условия

Активация на акаунт