ЗАМУНДА.се в моето сърСе!

  • 29 446
  • 321
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 49
Съгласна съм.  Peace Но при положение, че двата сайта бъдат абсолютно идентични и това е така, защото .NET, копират мотамо от .SE, от къде ще теглите? Аз лично бих теглила от .SE при такова бъдещо стечение на обстоятелствата.

има и други места за теглене , от които не бликат голи задници за реклама ; )
Така си е. И 99% от тях съществуват благодарение на замунда и арена.  Wink
Сериозно? Големите световни тракери (от които си чакат uploaderите на замунда новите торенти) всъщност ги вземат тези торенти от замунда? То цял парадокс.
Имах предвид БГ торент тракерите, много добре знаеш. И в този дух на въпроси, големите световни тракери не слагат ли рекламки?
Малките тракери пък в БГ какво са взаймствали от замунда освен аудиторията?

Големите тракери, които аз си ползвам са thepiratebay.se и kat.ph. Да всички се изхранват от реклами, но чак целият им сайт да е в рамка от реклами май няма друг Grinning

Иначе и замунда си ме радва, сиидърите са в БГ и става бързо, контролирано им е съдържанието и това си има плюсове.

# 256
  • София
  • Мнения: 228
Аз ползвам isohunt и един дракон ми "лети" на монитора дразнещо цяла сутрин.  Joy
А иначе, аз нали за това съм казала 99% от БГ торент тракерите, не 100%   Wink

# 257
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Ползвам един австрийски тракер за бг филми и сериали, които са забранени в замунда, арена, вбокс и ютуб. Там поне знам, че ще открия всичко.

# 258
  • Мнения: 1 262
Сериозно ли е станало това? Леле, тия хакерите дето са откраднали Замундата са ми повишили рейтинга.  Laughing Не знаех, че вече Замундата е на нов адрес, аз си карам на стария. Много гадно с тия кражби, а не може ли да си върнат стария адрес?

# 259
# 260
  • Мнения: X
Извинявам се за глупавия въпрос.....
опитвам се да се регистрирам в новата замунда...
дава ми ето това :
Note: You need cookies enabled to sign up or log in.
The following errors occured:
Username is not valid
Sorry, you're not qualified to become a member of this site

Как да продължа сега....

# 261
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
сега като са мигрирали половината потребители сийдвам повече ...

# 262
  • Мнения: 0
На вас не ви ли направи впечатление, че в тази Замунда е пълно с пропагандна помия. Филми за величието на американската армия, на руските подводници и пр. Мислите, че че в Замунда сиренето е безплатно?

# 263
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 880
Къде видя пропагандни филми? Има много стари, италянски филми в момента, сериали, които вървят... Какво значи сиренето е безплатно или не? В момента работят и двете, който каквото иска да си избира. В държава, където кината станаха кръчми, по-добре да се сваля безплатно от някъде... Егати ooooh! Предпочитам да си дам парите на кино, обаче като няма кино, как да стане тая работа? Гледам неща, които трудно се намират - европейско кино предимно. Идеално ме устройва това, което се пуска.

# 264
  • Мнения: X
На вас не ви ли направи впечатление, че в тази Замунда е пълно с пропагандна помия. Филми за величието на американската армия, на руските подводници и пр. Мислите, че че в Замунда сиренето е безплатно?
ааа  Naughty Naughty  не е безплатно хах удържат ни по 50 лева на месец за сирене и по 50 лв на месец за кашкавал, не влизай там опасно е Joy

# 265
  • Мнения: 58
На вас не ви ли направи впечатление, че в тази Замунда е пълно с пропагандна помия. Филми за величието на американската армия, на руските подводници и пр. Мислите, че че в Замунда сиренето е безплатно?
В друг тракер имаше качени нацистки военни униформи плюс и тези на червената армия. Mr. Green
В замунда има всякакви неща(дори са недостатъчни, за да се информираме за историята), като започнеш от Капиталът на Карл Маркс, минеш през Вечният евреин и свършиш до Цайтгайст или Фаренхайт 9/11. Избор всякакъв, но чак пък пропаганда...По-вероятно сам да се зомбираш, ако залитнеш по определена тематика. Laughing

# 266
  • Мнения: 30 022
само аз ли имам проблем с тегленето?!? нищо не мога да тегля.... newsm78

# 267
  • Мнения: 796
Не е само при теб, мен ми изчезнаха всички торенти

# 268
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Мда не мога да тегля  Thinking

# 269
  • София
  • Мнения: 2 521
Мда не мога да тегля  Thinking
А от кой сайт? .нет или .се?

Общи условия

Активация на акаунт