Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 15

  • 142 345
  • 1 451
  •   1
Отговори
# 1 125
  • Мнения: 9 878
Третото издание на "Аз мога повече" ще бъде стартирано през лятото на 2016 г. Това бе официално съобщено тези дни.

това би било чудесно  Hug Hug Hug
ако можеш и да пуснеш повече инфо/линк нещо, ще се радвам

# 1 126
  • Мнения: 3
Здравейте,

ЦПО Домекс Консулт в фейсбук страницата си са публикували репортаж на нова телевизия:

http://vbox7.com/play:2022176191

Аз не съм го гледала по телевизията, но според този клип ще има нова кампания по Аз мога повече от ЮНИ 2016.

Дано да е вярно!

# 1 127
  • Мнения: 9 878
мерси, звучи ми добре, дано и да стане Wink инфото е предимно с друг акцент, но да се надяваме да има и някаква доза истина Wink

# 1 128
  • Мнения: 133
Здравейте, бих искала да помоля някой, който е карал курс по език по програмата, да ми изпрати договор между курсиста и доставчика на обучение на лични. Много благодаря предварително.

# 1 129
  • Мнения: 404
Третото издание на "Аз мога повече" ще бъде стартирано през лятото на 2016 г. Това бе официално съобщено тези дни.

това би било чудесно  Hug Hug Hug
ако можеш и да пуснеш повече инфо/линк нещо, ще се радвам

Аз четох тук :
http://azmoga.kabinata.com/

# 1 130
  • Мнения: 4 936
Някой самоосигуряващ да е кандидатствал по тези програми?

# 1 131
  • София
  • Мнения: 7 806
Аз кандидатствах и завърших успешно, нямаше проблеми с това, че се самоосигурявам.

# 1 132
  • Мнения: 4 936
Как точно кандидатства? С какви документи?
Какъв курс кара?

# 1 133
  • София
  • Мнения: 7 806
Когато аз кандидатствах се подаваха документите, изброени на първа страница в тази тема, а че съм самоосигуряваща се го писах в заявлението, попълва се и декларация - и там се вписва. А те сами си проверяват в базата данни на НОИ дали фигурирам там като самоосигуряваща се и дали си внасям редовно осигуровките, не са ми искали някакви други документи да прилагам. Поне тогава такива бяха правилата, сега не знам какво ще измислят - може да ги променят.
Аз изкарах езиков курс едната година и професионално обучение - следващата. И двата бяха присъствени.

# 1 134
  • Мнения: 4 936
Супер! ПО кое време на деня беше обучението?

# 1 135
  • София
  • Мнения: 7 806
Това си зависи от теб - избираш си Доставчик на обучение, т.е. фирма, която организира такъв курс, какъвто ти трябва, в удобно за теб време.
Аз карах дневен езиков курс - такъв си избрах, а професионалното обучение беше вечерно - нямаше други варианти.

# 1 136
  • Мнения: 5 278
да се запиша при вас да следя за новини по новата програма. Доколкото разбрах в момента не може да се кандидатства.
И да попитам тези, от вас, които са завършили някакво професионално обучение - беше ли ви полезно? Започнахте ли работа в тази област? Чудя се, защото мислех преди време да се запиша за счетоводство, но нашата главна счетоводителка ми каза, че без висше образование няма да ме вземат  newsm78

# 1 137
  • Мнения: 29
да се запиша при вас да следя за новини по новата програма. Доколкото разбрах в момента не може да се кандидатства.
И да попитам тези, от вас, които са завършили някакво професионално обучение - беше ли ви полезно? Започнахте ли работа в тази област? Чудя се, защото мислех преди време да се запиша за счетоводство, но нашата главна счетоводителка ми каза, че без висше образование няма да ме вземат  newsm78

Ако се надяваш да научиш МНОГО неща от тези курсове, по-добре не се записвай. Ако обаче вече имаш опита и знанията в някакво направление, запиши се. Ползата е, че ще имаш официален документ. Аз изкарах най-високата степен на квалификация за електронна търговия, но не мога да кажа, че курсът обогати знанията ми - аз и преди започването му правех електронни магазини. Още повече, че една трета от изучаваните дисциплини не са релевантни на конкретния курс. А голяма част от материала, включен в програмата на уж полезните дисциплини, е или остарял, или въобще не е преработен за целите на курса, или е просто извадка от лекциите на някой преподавател в НБУ. Имах лекции, които бяха в кошмарен вид просто защото преподавателят не е бил запознат с основни функционалности на Word.
Въпреки всичко, не съжалявам, че се сдобих с диплома. Когато разглеждат портфолиото ми, в него се вижда, че имам най-високата възможна квалификация, а не ме питат полезен ли е бил курсът.
Затова еднозначно отговарям - от изкарването на курс ИМА ПОЛЗА. Но ако искате детайлни знания, имайте предвид, че те се получават или в университет, или сами трябва да се заемете с натрупването им.

# 1 138
  • Мнения: 9 878
точно в университетите пък мога да ти кажа, че нищо не се научава по счетоводство. Имах колеги, които не бяха виждали компютърна програма за счетоводна обработка, камо ли да знаят как се работи с нея. В курса на който ходи колежката ми, учиха дори няколко такива програми. Тя е много доволна.
честно да ти кажа, не знам дали образованието е критерият по който ще те вземат на такава работа. По-скоро ще те проверят какво имаш в главата, и тогава ще преценят. Не е необходимо да имаш висше по счетоводство, за да започнеш. Дори съм сигурна, че на някои места ще искат да нямаш - поради различни съображения.  Peace Peace Peace

# 1 139
  • София
  • Мнения: 2 686
Напълно подкрепям lumberjack! Мога да кажа, че обогатих знанията си, но не особено много. За мен също водещото беше дипломата.

Общи условия

Активация на акаунт