Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 15

  • 142 513
  • 1 451
  •   1
Отговори
# 1 140
  • Мнения: 1 401
Здравейте, записвам се да следя темата, ще ми бъде любопитно какви ще са изискванията за Аз мога повече 2016,стига да има такава Simple Smile

# 1 141
  • Sofia
  • Мнения: 1 059
Аз също се записвам. Интересува се за братята ми. Аз вече изкарах два курса. Английски и графичен дизайн и не знам, дали ще може трети Simple Smile.

# 1 142
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Ani Ka, и аз като теб изкарах език и графичен дизайн, та се надявам и трети да има възможност  Peace

# 1 143
  • Мнения: X
Някаква реализация след тези курсове намирате ли ?
 За графичен дизайн например ?
  Аз имам две нива счетоводство - но по друга програма и засега почти не са ми послужили никъде.

# 1 144
  • Асеновград
  • Мнения: 3 117
Моите не са графичен дизайн.Имам завършен езиков и професионален по тази програма.Професионалния ми е за две специалности / така го бяха организирали от центъра за обучение, за втората се държеше отново изпит но по желание та който имаше желание се понапъна и издържа и двете като за това не се доплащаше нищо мина си по ваучера/. Получиха се две дипломи за 4та степен професионална квалификация. Веднага ми влязоха в употреба , но всичко зависи от това какво си избрал и после към какво ще се насочиш, дали да го работиш или се кара само така да го има . А и е доза късмет. Освен това се възползвах и от програмата за Валидация / оказа се много по лесна като изпити и организация/ и в момента чакам да издадат дипломите по нея.Тази програма е много удачна ако имате стаж в нещо без необходима диплома.Държи се теория и практика с което доказваш умения и ти издават валидна диплома.При мен диплома за счетоводство остава като допълнителна квалификация което помага при кандидатстване.

# 1 145
  • Мнения: 9 901
извинявай, като каза 4-та - да не имаше предвид 3-та степен newsm78
кои са тези специалности, звучи ми много добра идея 2-в-1 честно казано  Hug Hug Hug

# 1 146
  • Асеновград
  • Мнения: 3 117
Стана две в едно защото нямаха достатъчно за два курса по двете специалности. Нямам идея как го отчетоха тогава / това преди 3 г. аз тогава ги карах/. Имаше 3та степен и 4та степен всички бяхме накуп още повече ,че започнахме 5 човека от 3 специалности с различен код, и в процес на обучение се включваха още хора и както се оказа пак с различни кодове на специалностите. Всички бяха в направление туризъм. Накрая май курса завърши с 18 човека. Имаше такива които си решиха само избраната професия да си карат и да не се явяват на втора.Според мен това си бе договорка между центъра за обучение и бюрото.

# 1 147
  • sf
  • Мнения: 10 205
Аз изкарах обучение по маникюр, педикюр и ноктопластика, много съм доволна и дори вече работя, само чакам повече клиенти Simple Smile

# 1 148
  • Мнения: 735
Здравейте. Как мога да получа повече информация за тези програми? Определена възрастова група ли обхващат? За безработни ли са? Ще ви бъда благодарна, ако ме насочите. bouquet

# 1 149
  • Мнения: 54 682
Няма ограничение за възраст.
За работещи са, само.
В момента не е активна програмата.

# 1 150
  • София
  • Мнения: 7 808
Казват, че новите ваучери, които ще пуснат, ще бъдат за обучение на безработни и заети лица, но още не се знаят подробности.
ПОСТАНОВЛЕНИЕ № 280 ОТ 15 ОКТОМВРИ 2015Г.ЗА ОПРЕДЕЛЯНЕ НА УСЛОВИЯТА И РЕДА ЗА ПРЕДОСТАВЯНЕ НА ВАУЧЕРИ ЗА ОБУЧЕНИЕ НА БЕЗРАБОТНИ И ЗАЕТИ ЛИЦА ПО ПРИОРИТЕТНА ОС 1 ПО ОПЕРАТИВНА ПРОГРАМА "РАЗВИТИЕ НА ЧОВЕШКИТЕ РЕСУРСИ" 2014-2020Г.
ПОСТАНОВЛЕНИЕ No280 от 15 ОКТОМВРИ 2015Г .
За правилата при приключилите програми "Аз мога повече" - виж първата страница на темата. Говори се, че новата програма ще стартира през 2016г.

# 1 151
  • Мнения: 54 682
Ами хубаво.
Нека да има и за безработни.

# 1 152
  • Бургас
  • Мнения: 436
Здравейте,някой карал ли е курс козметика по тази програма в Бургас и къде?

# 1 153
  • Sofia
  • Мнения: 1 059
Здравейте! Някой ходил ли е го БТ, за да вземе по-точни сведения, кога ще се събират заявления.

# 1 154
  • Мнения: 2 836
Мой познат се е обаждал, информацията ,която получил е , че ще стане ясно след януари ( но вероятно пролет-лято ще стартира)  Simple Smile
Май всички сме на stand by ...

Общи условия

Активация на акаунт