Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 15

  • 142 319
  • 1 451
  •   1
Отговори
# 720
  • София/Правец
  • Мнения: 130
Здравейте!

Аз си получих уведомлението, намерих си доставчик и ми дадоха отрязъка. Трябва да го занеса в БТ и да си взема ваучера.
Първият ми въпрос е дали на момента дават ваучерите, тъй като аз трябва да пътувам до друг град и иска да избегна разкарването 2 пъти.
Второто ми питане е кога точно да занеса отрязъка. Курсът ми започва на 14-ти, а аз трябва 7 дни преди началото да си взема ваучера, но се пада събота. Един ден преди това ли да отида или да изчакам понеделеник, когато ще остават 5 дни до началото на курса?
Малко глупави въпроси, но тъй като всеки път за нещо ме връщат и ми омръзна да се разкарвам искам да съм наясно Simple Smile

Благодаря ви предварително!

# 721
  • Мнения: 158
Здравейте,как да разбера за доставчици на английски присъствено в Бургас кои са?Благодаря предварително!
http://az.adminsoft.bg/search/kk?search[mode]=0&search[competence_id]=6&search[language_id]=3&search[city_id]=300&search[company_id]=&act=1

Копирай линка в браузъра.

# 722
  • София
  • Мнения: 42
Здравейте!

Аз си получих уведомлението, намерих си доставчик и ми дадоха отрязъка. Трябва да го занеса в БТ и да си взема ваучера.
Първият ми въпрос е дали на момента дават ваучерите, тъй като аз трябва да пътувам до друг град и иска да избегна разкарването 2 пъти.
Второто ми питане е кога точно да занеса отрязъка. Курсът ми започва на 14-ти, а аз трябва 7 дни преди началото да си взема ваучера, но се пада събота. Един ден преди това ли да отида или да изчакам понеделеник, когато ще остават 5 дни до началото на курса?
Малко глупави въпроси, но тъй като всеки път за нещо ме връщат и ми омръзна да се разкарвам искам да съм наясно Simple Smile

Благодаря ви предварително!
от 9 до 13 можете да вземете ваучера.

# 723
  • Бургас
  • Мнения: 436
By The Way,Благодаря!Който има определени впечатления за Бургас,може да ми пише на лс.

# 724
  • София
  • Мнения: 397
 Получих уведомление, но не намирам доставчик на специалността, мога ли да запиша близка до нея или трябва да е точно тази, за която е уведомлението? newsm78

# 725
  • София/Правец
  • Мнения: 130
KaMu, много ти благодаря!!!   bouquet

# 726
  • Където е сърцето
  • Мнения: 394
Бягай от Давитоз. Ужасно е обучението им. Изгубих си 6 месеца.Някой от Бургас да записва сега или да е изкарал курс за хотелиерство да предложи фирма?

# 727
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
Определено вече разбрах, защо рядко се пише кой доставчик е избрал даден потребител.То и аз съжалих, че го направих.Мигом почва едно надприказване, колко са му грешни мотивите колко не бивал доставчика...... ooooh!
Писах достатъчно ясно, мисля и разбираемо какво ме е насочило към Информа. Не съм се юрнала само заради единия ми ти любезен тон да уча на дадено място, но ако сте се сблъскали с още пет отговарящи едносрично и не даващи никаква информация, това определено би ви направило добро впечатление.
Аз започвам на 6.06, след 6 месеца ( ама че шестици насъбрах  Crazy) ще мога да кажа, дали решението ми е било правилно или не.
Пожелавам на всички очакващи обаждане да го получат скоро и много ползотворни курсове при съвестни доставчици!  Grinning Grinning Grinning

# 728
  • пловдив
  • Мнения: 1 094
Здравейте,получих уведомлението си за обучение по английски език и сега проучвам вариантите за дистанционно. Първоначално се бях насочила към Кабината ,но се отказах поради многото противоречиви и главно негативни отзиви. Сега разглежадам вариантите в Информа и е-obuchenie. Също така и Британика,който предлагат вариант 60 % присъствено и 40 % дистанционно обучение,но не успяха много да ме насочат,все още нямали изготвени планове.Питах ги дали при присъственото обучение се изисква 2 пъти в седмицата обучение на място,защото ако е така отпада като вариант.Ако има с посещение 1 път в седмицата и др. дистанционно ще успея,но при 2 пъти седмично нямам възможност.
Моля ако някой има отзиви за обучението при някой от споменатите доставчици да пише,защото май от много мислене ще трябва да си удължа с 1 месец решението. С малко дете съм и затова търся дистанционно,разбира се ако имаше кой да се грижи за нея ,щях да избера изцяло присъствен вариант.но ето,че програмата много се проточи и сега се съобразявам и с други критерии.
Благодаря предварително!
P.S. Става въпрос за Пловдив Simple Smile

# 729
  • Мнения: 6
Здравейте,

тук има публикувани мнения за Кабината от хора, които вече са завършили курсове по 'Аз мога повече'. В края на обучението си, всеки завършващ е длъжен да попълни анкета по образец на Агенция по заетостта.

http://azmoga.kabinata.com/testimonials.php

Мисля, че ще е интересно и полезно.

успех на всички в чакането, търсенето, ученето и завършването.  Laughing

# 730
  • Мнения: 2
Здравейте,

тук има публикувани мнения за Кабината от хора, които вече са завършили курсове по 'Аз мога повече'. В края на обучението си, всеки завършващ е длъжен да попълни анкета по образец на Агенция по заетостта.

http://azmoga.kabinata.com/testimonials.php

Мисля, че ще е интересно и полезно.

успех на всички в чакането, търсенето, ученето и завършването.  Laughing

Интересно е, че въпросните анкети са качени на сайта на Кабината. Как да знаем, че не са били манипулирани ...

# 731
  • Мнения: 36
Някой за присъствено обучение по английски за София? Аз съм се ориентирала към Фондация "Кирил и Методий".

# 732
  • София/Правец
  • Мнения: 130
Някой знае ли какво се случва ако след започване на курса ме съкратят от работа и отида на борсата? Прекъсва ли се обучението и ще направят ли някакъв проблем?

# 733
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Някой знае ли какво се случва ако след започване на курса ме съкратят от работа и отида на борсата? Прекъсва ли се обучението и ще направят ли някакъв проблем?

Не.

# 734
  • Мнения: 158
Някой знае ли какво се случва ако след започване на курса ме съкратят от работа и отида на борсата? Прекъсва ли се обучението и ще направят ли някакъв проблем?

Не.
Така е! Няма проблем, важно е в момента на започване на курса да си на работа!

Общи условия

Активация на акаунт