Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 15

  • 142 292
  • 1 451
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 490
Румка, сигурно си права, но аз още не съм родила. ПРитеснява ме периода около раждането и първите месеци след него. Не знам как ще е и не знам дали ще мога да наваксвам.

Имам друг въпрос към вас: Сестра ми много иска да се възползва от материалите и евентуално да ме замества тогава, когато не мога да влизам! Как е предоставена информацията? Лекциите могат ли да се свалят или само онлайн се четат. В смисъл, ако аз пропусна седмичния тест и тя го вземе вместо мен, аз мога ли да наваксам с материала после?

# 826
  • София/Правец
  • Мнения: 130
Предполагам, че много зависи от доставчика на обучение, но при мен лекциите бяха на PDF файлове и си ги свалях. Имаше и клипчета и понякога задания за изпълнение. Можеш да гледаш клипчетата многократно като беше важно в отчетния период (при нас - една седмица) да си ги разгледал поне един път, за да ти се отчете присъствие. Те не могат да се свалят. Тестовете се правят също в периода, а след това може за преговор да си ги правиш, но няма да ти приема оценките. Важно е в тази седмица да свършиш всичко поне да нямаш отсъствие, а ако искаш после да си ги преглеждаш за преговор нямаш пречки. Имаш право на 20% отсъствия, което не е малко.
Сега карам езиков курс и няма лекции, а само видеоуроци. Те както и с предния курс не могат да се свалят, но отново може да се гледат по безброй пъти дори след изтичане на отчетната седмица.
Ако сестра ти ти помага ще е добре, но е важно да не изоставаш много с материала, защото е доста и накрая няма да наваксаш...
Аз на твое място бих се възползвала да си изкарам курса, време все ще се намери като си поставиш за цел.
Успех! Simple Smile

# 827
  • Мнения: 490
Dania,благодаря за съвета! Аз взех решение и се записвам от август. Само се надявам бебка да спинка повече и да мога да се справям Simple Smile

# 828
  • sf
  • Мнения: 10 149
Преди малко ми се обадиха от бюрото,че съм одобрена  Joy цяло чудо, отдавна ги бях отписала.
До 4ти трябва да си взема уведомлението.  Whistling
Става въпрос за курс за маникюрист, ако има и други, споделете  Hug

# 829
  • София
  • Мнения: 2 104
както бях писала малко по-напред и мен ме одобриха за немски; обаче аз съм подавала 2012г и междувременно немският вече никак не ми е от полза; има ли начин да го сменя за друг език- френски? писах до АЗ, но ни вопъл, ни стон...

# 830
  • Мнения: 2 050
Аз също бях подала за немски, но в последствие нямах нужда. Когато отидох на място за уведомлението (Възраждане София), попитах и без проблем ми смениха езика - направо в документите поправиха с коректор  Whistling. Прегледаха само дали новият език не ми е бил основен в гимназия/университет - те имат при себе си всички документи така или иначе  Peace

# 831
  • Мнения: 9 876
момичета -  знаете ли с номерата в Сердика докъде сме я докарали , или поне вие кой номер сте - ако сте одобрени и сте от това бюро.

Преди един господин ни осведомяваше по-редовно, но сега изчезна от форума.  Rolling Eyes

# 832
  • София
  • Мнения: 2 104
Аз също бях подала за немски, но в последствие нямах нужда. Когато отидох на място за уведомлението (Възраждане София), попитах и без проблем ми смениха езика - направо в документите поправиха с коректор  Whistling. Прегледаха само дали новият език не ми е бил основен в гимназия/университет - те имат при себе си всички документи така или иначе  Peace

 Hug

# 833
  • sf
  • Мнения: 10 149
Аз съм в БТ Сердика, вчера ми се обадиха, но не помня точния си номер, само 12 хил и нещо  Rolling Eyes

# 834
  • Мнения: 9 876
благодаря ти donsita, значи има надежда  Hug

# 835
  • Мнения: 2 558
Последно докога е срокът за приключване на обученията?  Rolling Eyes

# 836
  • София
  • Мнения: 2 104
Последно докога е срокът за приключване на обученията?  Rolling Eyes
31.08.2015

# 837
  • Мнения: 2 558
Последно докога е срокът за приключване на обученията?  Rolling Eyes
31.08.2015
Ехеее, доста е удължен.  Thinking Може ли някой да постне линк към доставчиците на обучения, че този на първа страница не се отваря.  Praynig

# 838
  • Мнения: 23
Момичета, има ли някой на граждански договор, който е взел ваучер? При следващ прием на документи могат ли да кандидатстват такива хора?  Става въпрос за агент на фирма за бързи кредити. Благодаря   bouquet

# 839
  • София
  • Мнения: 1 391
.........Може ли някой да постне линк към доставчиците на обучения, че този на първа страница не се отваря.  Praynig

ЗАПОВЯДАЙ

Общи условия

Активация на акаунт