Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 15

  • 142 593
  • 1 451
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: 1 262
Никой не е писал няколко дена, но все пак в нов пост ще напиша /за да се отличава/, че silvetod е била права. Тази седмица взехме само 1 урок и ако така взимаме само по 1 урок/седмица (с изключение на първата седмица, в която се взеха 2 урока), точно за 4 седмици ще се вземе 1 подниво, а цяло ниво за 8 седмици.  Wink

# 916
  • Мнения: 4 864
Относно заверките: пратих друг човек да ми вземе третата заверка и му казали,че ако пак отиде друг  човек вместо мен, няма да го заверят. Ама няма да отлагам вече аз, ще си търся вече доставчик, че то паметно обучение стана

# 917
  • София, Видин
  • Мнения: 3
Здравейте,
къде следите информация дали ще има нова такава програма?
Аз гледам тук. Това ли е най-сигурното място?

# 918
  • Мнения: 184
Здравейте момичета,

след 3 години доживях да си получа уведомлението и сега съм в чуденка кой доставчик да избера. Срокът на уведомлението е 25.Септември. Става въпрос за Бургас, кодът ми е 345 1202 - търговия. Някой ползвал ли е услугите на доставчик от Бургас в това направление? Нямам против и онлайн обучение, но в края му трябва ли да пътувам примерно до София, за да полагам изпит и т.н.? (при всички случаи дотогава ще си имаме бебе вкъщи и ще ми е сложно...) Вашето мнение ще ми е от полза:)

# 919
  • София
  • Мнения: 42
Професионалното обучение завършва с държавни изпити по теория на професията и практика на професията, които се провеждат в присъствена форма, в съответствие със Закона за професионално образование и обучение, Държавното образователно изискване за придобиване на квалификация по професията и Наредба №3 на Министерство на образованието, младежта и науката за системата за оценяване.

# 920
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
След като се оказа, че всички доставчици, които провеждат присъствени курсове по испански и са ми удобни като локация, няма да провеждат курсове, защото няма желаещи, май ми остава само вариант за дистанционно обучение.

Някой има ли впечатления от дистанционното обучение и от следните доставчици - Кабината и ЕГ Консулт?

# 921
  • Мнения: 1 262
Ами по-нагоре сме писали няколко потребители за Кабината. Според мен разлика между присъствено и неприсъствено няма, освен удобството да не се разкарваш. Трябва да имаш микрофон и слушалки, защото във всеки час ще участваш в упражнения и четене, следи се присъствието, както и дали прекарваш достатъчно време с материалите за самоподготовка. Учи се доста.  Simple Smile

# 922
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Благодаря, EXIT_HUMANITY.

С неприсъственото обучение по-скоро ме притеснява факта, че вкъщи детето непрекъснато е около мен, иска си внимание и не знам доколко пълноценно ще мога да уча дистанционно. Затова ми се искаше да е в присъствена форма, но пък - каквото такова.

# 923
  • Мнения: 1 262
Ами то и на мен постоянно ми пречи, но какво да се прави... тъкмо ще развиеш Наполеонови способности.  Laughing Уроците са вечерно време, така че ако има някой вкъщи по това време да се занимава с детето, ще си улеснена.  Wink

# 924
  • Мнения: 644
Здравейте, продължават ли да разглеждат още документи? Аз съм в бт Младост 17 хиляди и някой номер, мислите ли че имам шанс?

# 925
  • Мнения: 410
Здравейте! Имам следния проблем: получих одобрение за обучение по френски език - подадох молба да ми сменят езика с английски, тъй като докато чаках да стартира програмата постигнах ниво С1 по френски (със международен сертификат). От БТ одобриха смяната на езика и ми дадоха уведомление на 4.08. Тъй като лятото нямаше курсове, стартиращи от по-високо ниво по английски се записах за изчакване. Междувременно си удължих и срока на последното уведомление до 3.10.
Сега следва проблемната част- обадиха ми се(от страна на доставчика), че курс ще стартира на 7.10., попълниха ми 2-та част на уведомлението, занесох я в БТ, от там ми дадоха час за издаване на ваучер за 3.10. Проблемът е, че на 8.09. ме освободиха от работа.
Дали ще мога все пак да получа ваучер в този случай или единственият шанс е възможно най-бързо да си намеря работа?

# 926
  • Мнения: 9 927
мисля, че трябва да си намериш работа скорострелно. Може почасова, или пък, да ни на нормална работа но в отпуск или болничен,
успех
пиши с резултатите

# 927
  • Мнения: 63
Здравейте, искам да помоля да ми препоръчате доставчик за Англ. език в Люлин или центъра около НДК. Искам да е присъствено, защото изкарах курс по оперативно счетоводство он лайн и не научих нищо, а в същото време го завърших с 6 без да се явявам на никакъв изпит.

# 928
  • София
  • Мнения: 3 468
Здравейте! ПРеди броени дни приключих обучение по англ.език по програмата.Бях го записала дистанционно.Имам удобрение и  за обучение по Бизнес администрация- 3-та степен.КАзаха ми да се обадя в БТ след като приключа  езиковия курс, за да ми издадат уведомление и за него, но аз се притеснявам че няма да успея да приключа в срок.Нямам възможност за редовен курс присъствен, тъй като работното ми време е плаващо.Материята е по-сериозна и непозната за мен, така че ще си трябва наистина учене.Притеснявам се че и във времето на програмата няма да успея да се вместя....хорариума е 960 часа..... Rolling Eyes Моля ви, дайте някакъв съвет.Тези, които са изкарали този курс да дадат съвет от практиката,наистина ми е  много " мъгляво"...Накрая ще се откажа от този ваучер( и за това не знам как се процедира- трябва ли да заявя официално отказ в БТ newsm78 )

# 929
  • Мнения: 6
Здравейте, искам да помоля да ми препоръчате доставчик за Англ. език в Люлин или центъра около НДК. Искам да е присъствено, защото изкарах курс по оперативно счетоводство он лайн и не научих нищо, а в същото време го завърших с 6 без да се явявам на никакъв изпит.

къде си учила?

Общи условия

Активация на акаунт