Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 15

  • 142 254
  • 1 451
  •   1
Отговори
# 75
  • sf
  • Мнения: 10 144
Аз съм в Сердика номер 12 хиляди и кусур.
Все се каня да мина, ама май няма смисъл.
Все пак, има ли шанс наесен да се продължи с програмата?

# 76
  • Мнения: 934
Има ли все още чакащи за одобрение? Аз звънях преди месец в бюрото по труда и бяха разгледали до 14* номер, а аз съм 16*.
Аз продължавам да си чакам номер 1048* съм в БТ Сердика. Имам абсолютния каръшки шанс да съм точно последната разгледана десятка, преди отново да спрат тази програма. Не ми казват дали съм одобрена, казаха само, че засега нови ваучери не издават.

Аз също съм в Сердика 1049* и още никой не ми се е обадил.
Няма и да ти се обадят или поне скоро. Бях в самото бюро и там с прискърбие ми съобщиха, че са разгледани тези номера, но засега отлагат обажданията и ваучерите. Да седим и да си чакаме, някога все ще активират отново програмата.

# 77
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 9
Взех си онзи ден ваучера,ама ме разкарваха до НАП,че в системата им на моито ЕГН излизало друго име и ми искаха справка.Ходих до НАП и всичко си е наред дадоха ми справка,ама нямало подпис и печат и пак ме върнаха.Общо взето ме размотаваха цял ден за този ваучер,ама поне се записах в "Наси"-фризьорство и засега ще ходя понеделниците до Август месец и после всеки ден плюс съботите.Направо незнам ще видим какво ще излезе.

# 78
  • Мнения: 1
Има ли все още чакащи за одобрение? Аз звънях преди месец в бюрото по труда и бяха разгледали до 14* номер, а аз съм 16*.
Аз продължавам да си чакам номер 1048* съм в БТ Сердика. Имам абсолютния каръшки шанс да съм точно последната разгледана десятка, преди отново да спрат тази програма. Не ми казват дали съм одобрена, казаха само, че засега нови ваучери не издават.



Аз също съм в Сердика 1049* и още никой не ми се е обадил.
Няма и да ти се обадят или поне скоро. Бях в самото бюро и там с прискърбие ми съобщиха, че са разгледани тези номера, но засега отлагат обажданията и ваучерите. Да седим и да си чакаме, някога все ще активират отново програмата.


Охххх.... Sad Аз пък съм 1096* и преди месец ходих и ми казаха, че са до 10500.....ми то не е мръднало от тогава, така като гледам. Утре мислех да се разходя да видя какво става.....ама май няма смисъл. Така както вървят нещата в работата доста вече ми трябва английския.....ама май ще го науча преди да почна курсовете Simple Smile Еххх....ами какво да се прави Simple Smile

# 79
  • sf
  • Мнения: 10 144
tedka_koketka,  после  сподели , моля те, какво си научила  Praynig

# 80
  • Мнения: 1
Има ли започнали курсисти в Ег-консулт дистанционно?

# 81
  • Мнения: 1
Аз влизам само да споделя, че засега съм доволна от начина на преподаване в АЕКСИТ - системно програмиране(дистанционно). Правим консултации по скайп или teamviewer най-малко два пъти седмично, лекциите са ни достъпни във всеки един момент. Имах едни леки съмнения относно качеството, но засега нямам забележки. Все още сме на общообразователните предмети, с нетърпение очаквам да минем този модул, че ми е леко безинтересен, но няма как, застъпен е в програмата и трябва да се премине.

# 82
  • София
  • Мнения: 940
Аз от утре започвам курса в Британика по Английски. Преди няколко дни ми пратиха програмата, тези хора са ненормални за около месец искат да изкараме 1 ниво. Дано поне нацеля на преподавател.

# 83
  • Мнения: 1
Днес ходих в БТ Сердика......лошооооо.....казаха ми, че е спряна програмата за сега и парите са пренасочени към земеделските райони.......цъ цъ цъ......но все пак жената ми каза, че може пак да започнат да разглеждат документите. Миналата година били разглеждали септември, а октомври започна новата кампания. Та така.....иначе били стигнали до около 10700....или там някъде.
Ами ако стане стане.....успех на всички Simple Smile

# 84
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
Днес ходих в БТ Сердика......лошооооо.....казаха ми, че е спряна програмата за сега и парите са пренасочени към земеделските райони.......цъ цъ цъ......но все пак жената ми каза, че може пак да започнат да разглеждат документите. Миналата година били разглеждали септември, а октомври започна новата кампания. Та така.....иначе били стигнали до около 10700....или там някъде.
Ами ако стане стане.....успех на всички Simple Smile

По това което са ти казали излиза, че моя номер е минал вече, а никой не ми се е обадил. Може би трябва да отида  newsm78

# 85
  • София
  • Мнения: 3 561
Има ли все още чакащи за одобрение? Аз звънях преди месец в бюрото по труда и бяха разгледали до 14* номер, а аз съм 16*.

Тази информация за кое БТ е? Мъжът ми е 140** в БТ Изток. Да не би да е минал пък ние да не сме разбрали...

# 86
  • София
  • Мнения: 16 026
 green_dawn, спокойно - не е минал мъжа ти. Днес говорих по тел. с БТ Изток, спрели са н № 12000.
За следващите - да проверявам периодично, но да не се надявам.
Все си мисля, че трябваше да одобрят първо по 1 желание на повечето кандидати.А като изкарат първия курс, тогаа да одобряват втори - до където стигне.

# 87
  • Мнения: 1
Днес ходих в БТ Сердика......лошооооо.....казаха ми, че е спряна програмата за сега и парите са пренасочени към земеделските райони.......цъ цъ цъ......но все пак жената ми каза, че може пак да започнат да разглеждат документите. Миналата година били разглеждали септември, а октомври започна новата кампания. Та така.....иначе били стигнали до около 10700....или там някъде.
Ами ако стане стане.....успех на всички Simple Smile

По това което са ти казали излиза, че моя номер е минал вече, а никой не ми се е обадил. Може би трябва да отида  newsm78

Ами....незнам вече, можеш да отидеш да провериш.... Simple Smile

# 88
  • Мнения: 934
Днес ходих в БТ Сердика......лошооооо.....казаха ми, че е спряна програмата за сега и парите са пренасочени към земеделските райони.......цъ цъ цъ......но все пак жената ми каза, че може пак да започнат да разглеждат документите. Миналата година били разглеждали септември, а октомври започна новата кампания. Та така.....иначе били стигнали до около 10700....или там някъде.
Ами ако стане стане.....успех на всички Simple Smile

По това което са ти казали излиза, че моя номер е минал вече, а никой не ми се е обадил. Може би трябва да отида  newsm78

Ами....незнам вече, можеш да отидеш да провериш.... Simple Smile
Аз ходих преди Великден, моя номер също е разгледан, но не ми казаха дали съм допусната до програмата или не. Няма смисъл да се разхождаш, докато не пуснат пак програмата няма да издават нови ваучери и няма да уведомяват никой.

# 89
  • Мнения: 54 416
Аз чух , че програмата е спряна окончателно и средствата са пренасочени за безработни ?!?!?! Shocked Shocked Shocked

Общи условия

Активация на акаунт