Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 15

  • 142 205
  • 1 451
  •   1
Отговори
# 735
  • пловдив
  • Мнения: 1 092
  NEDSTYR-Да,има нещо съмнително,дори факта,че мненията са само положителни.Може и да е така,но предпочитам мнение от хора, който могат обективно да споделят мнение от обучението.Интересувам се и от други доставчици на дистанционно обучение.
Благодаря предварително!

Последна редакция: ср, 04 юни 2014, 23:26 от fllower82

# 736
  • Мнения: 42
Каква е разликата между "Графичен дизайн" и "Компютърна графика".  Моля препоръчайте добър доставчик на тези курсове!

# 737
  • София
  • Мнения: 3 610
Здравейте, аз завърших немски в Кабината преди 3 мес. по програмата. Доволна съм като цяло,определено понаучих, като се има в предвид,че и азбуката не знаех.Хубавото е,че като пропуснеш занятие после можеш да си го изслушаш на запис и така не губиш материал. Отделно можеш да влизаш когато и в който урок или ниво искаш  Peace Е, имам и  някакви забележки,но не са от съществена важност Simple Smile

# 738
  • Мнения: 335
Здравейте,одобрена съм по програмата,но ми е трудно да си избера доставчик за "Оперативно счетоводство"- гр София Simple Smile
Моля , дайте някакъв съвет или ориентир накъде да са насоча,като допълнение държа на присъствената форма на обучение,не на дистанционната .  Nature Sunny

# 739
  • София/Правец
  • Мнения: 130
Така е! Няма проблем, важно е в момента на започване на курса да си на работа!

Благодаря ви!  Simple Smile

# 740
  • Мнения: 158
Каква е разликата между "Графичен дизайн" и "Компютърна графика".  Моля препоръчайте добър доставчик на тези курсове!
http://азмогаповече.com/%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D1%8E%D1%82%D1%8A%D1%80%D0%BD%D0%B0-%D0%B3%D1%80%D0%B0%D1%84%D0%B8%D0%BA%D0%B0/

http://азмогаповече.com/%D0%B3%D1%80%D0%B0%D1%84%D0%B8%D1%87%D0%B5%D0%BD-%D0%B4%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D0%B9%D0%BD/

Графичен дизайн е насочен изцало към дизайн на печатни издания -  визитки, брошури, опаковки, каталози, книги и др.
Компютърна графика май е ориентирана повече към уеб, поне така го разбирам аз от описанието.

# 741
  • София
  • Мнения: 69


 Emilybr  и аз съм се насочила към Фондация "Кирил и Методий" ,но все още не се е събрала група за съботно-неделни часове.

# 742
  • Мнения: 433
да ви следя   bouquet

# 743
  • Мнения: 36
svetlaa1985, аз съм за групата през седмицата.

# 744
# 745
  • Мнения: 644
Здравейте, някой от вас има ли информация докъде са стигнали в БТ Младост?

# 746
  • Пловдив
  • Мнения: 78
Здравейте!

Аз получих уведомление миналата седмица - от Пловдив съм и подадох заявление в последния ден. Някой карал ли е електронна търговия дистанционно и при кой доставчик? Има добри отзиви за Кабината, но сега не го предлагат. Има го в курсове123, но не откривам отзиви за качеството на работа. Определено искам дистанционно, че иначе няма да мога.
Благодаря предварително на отзовалите се с мнения!
  bouquet

# 747
  • Мнения: 32
Здравейте!

Аз получих уведомление миналата седмица - от Пловдив съм и подадох заявление в последния ден. Някой карал ли е електронна търговия дистанционно и при кой доставчик? Има добри отзиви за Кабината, но сега не го предлагат. Има го в курсове123, но не откривам отзиви за качеството на работа. Определено искам дистанционно, че иначе няма да мога.
Благодаря предварително на отзовалите се с мнения!
  bouquet

Аз съм карала ЕлТърг в курсове 123.... копирам ти мой отговор:

Здравей, карах курса в Матев строй по препоръка на момиче, от този форум, което беше завършило там. Като цяло съм доволна, научих доста неща, но зависи и от самия човек, имаше колеги, който постоянно мрънкаха и недоволстваха от разни неща. Платформата е лесна за ползване, има форум и комуникация с колегите, както и с преподаватели. Скоро си получихме и обещаните таблети Smile
Между другото изпита се провежда в Казанлък и е два дена, просто да си наясно, но до него имаш най-малко 9 месеца. Успех!!!

Питай за подробности, ако те интересува. За мен беше най-важно да е дистанционно и да го започна възможно най-скоро...

# 748
  • София
  • Мнения: 1 193
Здравейте момичета ,имам едно питане ,извиявам се ако е леко глупаво  Blush ,но на въпроса си вчера получих два различни отговора и се чувствам доста объркана.
Вчера се записах за курс и доставчика попълни уведомлението ми ,сега в какъв срок трябва да върна отрязъка в бюрото по труда?

# 749
  • Мнения: 54 408
5 дни май беше.

Общи условия

Активация на акаунт