Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 15

  • 142 275
  • 1 451
  •   1
Отговори
# 885
  • София
  • Мнения: 2 104
на мен също ми бяха казали, че за презаверяване може и друг да иде

# 886
  • Мнения: 54 420
на мен също ми бяха казали, че за презаверяване може и друг да иде

Може. Peace

# 887
  • Мнения: 11
 След такова велико чакане доживях и на мен да се обадят.  Simple Smile Става въпрос за БТ Люлин. Утре ще си взема уведомлението, но побързах още днес да звънна на две-три места. Оказа се, че само в Училища Европа има група почваща от септември . Някой обучавал ли се е там? Ако имате наблюдения или сте чували отзиви бих ви била благодарна да ги споделите. Времето ме пришпорва, а ми се иска да знам в какво се забърквам  Thinking

# 888
  • София
  • Мнения: 9 920
Чух, че програмата е активна (набират документи) - какво е положението  Peace

# 889
  • Мнения: 54 420
Не набират документи.
Активна е за такива, които са подали, но не бяха одобрени.

# 890
  • София
  • Мнения: 115
Не набират документи.
Активна е за такива, които са подали, но не бяха одобрени.
Били са одобрени, но не са стигнали ваучерите за тях!  Wink

# 891
  • Мнения: 1
аЗ съм жена и търся ваучер за чуждоезиково ако някой не може да си използва ваучера 100 лв. о885 594 664 0879323 896

# 892
  • Мнения: 158
Ваучер НЕ може да се преотстъпва!

# 893
  • sf
  • Мнения: 10 144
Ходих да си удължа уведомлението и ми каза,че от 1ви септември влиза в сила ново правило е ще може да се удължават само два пъти.
Удължиха и това на съпруга ми без да е нужно присъствие.

# 894
  • Мнения: 788
На мен онзи ден една госпожа от БТ ми се обади по телефона да ме предупреди, че не можело вече да си удължа уведомлението, валидно ми е до 15 септември. Тъй като нямало време и някакво ново правило гласяло през септември да не се удължавали вече. Не съм търсила дали е вярно. Явно ще изгоря...

# 895
  • Мнения: 9 875
е ... то .. може би зависи кога е издадено уведомлението.
само се колебая  newsm78 дали е редно по някое-никое време да се сменят така драстично правилата? ами ако си бях взела уведомлението и си правя някаква си моя сметка за нещо си - защо ще ми забранят да си го удължавам, като не са ми го казали като са ми го давали.? аз още не съм си взела моето, а пък вече нямало време.

# 896
  • Мнения: 335
към Im So Excited според мен правилно са те предупредили. На 14.04.2014г Агенцията по Заетостта обяви, че срокът за приключване на обученията с Ваучери по схемата Аз Мога Повече 2014-2015 се променя на 31.08.2015г.
Което значи ,че ако курсът по обучението ти е в продължение на 1 година ,започвайки от септември ти влизаш в този срок и може да го изгубиш .
Все пак питайте за повече информация за да няма после недоволни Simple Smile

# 897
  • Мнения: 788
Сигурно е така. Аз не се оплаквам, просто споделих тук за информация. А за изгарянето - откогато подадох документи, до одобряването ми, животът ми така се промени, че вече желаната тогава специалност изобщо не ме интересува, а тази, която сега желая, не мога да я сменя. Ама то не е концерт по желание, знам. Съжалявам само, че няма да използвам възможност, дадена ми от държавата, а както всички знаем, те не са много.

# 898
  • София
  • Мнения: 115
Сигурно е така. Аз не се оплаквам, просто споделих тук за информация. А за изгарянето - откогато подадох документи, до одобряването ми, животът ми така се промени, че вече желаната тогава специалност изобщо не ме интересува, а тази, която сега желая, не мога да я сменя. Ама то не е концерт по желание, знам. Съжалявам само, че няма да използвам възможност, дадена ми от държавата, а както всички знаем, те не са много.
Аз си смених специалността без проблем! Само попълних една декларация...

# 899
  • Мнения: 788
Сатен, каква причина им посочи?

Общи условия

Активация на акаунт