Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 15

  • 142 475
  • 1 451
  •   2
Отговори
# 930
  • Мнения: 9 892
За sssani

защо ще се отказваш? Курсовете са направени за хора - за да могат да успеят. едва ли в английския е било по- лесно, но все пак си успяла!!! курсовете са 8-9 месеца и мисля че имаш време. иначе ако е за отказване, не се прави нищо специално -просто не отиваш да си продължаваш в борсата уведомлението и то изгаря. или не си намираш учебен център и то отново изгаря . но аз на твое място няма да мисля за отказване . успех ти желая  Peace

# 931
  • Мнения: 4 864
Здравейте,

тъй като са ме одобрили за ваучер за език, който трудно се сформира група едва ли ще успея да си го използвам. Остава ми още една заверка, през която трябва да си намеря доставчик, а всички доставчици ми казват: нямаме група, няма да сформираме и други от тоя сорт... Имате ли идея какво да правя? Да се занимавам ли въобще или да им връщам ваучера и да се приключва?

# 932
  • Мнения: 63
Здравейте, искам да помоля да ми препоръчате доставчик за Англ. език в Люлин или центъра около НДК. Искам да е присъствено, защото изкарах курс по оперативно счетоводство он лайн и не научих нищо, а в същото време го завърших с 6 без да се явявам на никакъв изпит.

къде си учила?
ЕГ Консулт

# 933
  • София
  • Мнения: 3 464
Разликата е че езика беше 300 часа и имах основни знания предварително , а  бизнес администрацията е 960 !времето пак е същото в общи линии и присъствена форма ми е напълно невъзможна...Sad Не ми се иска да се отказвам , но не виждам как мога да осъществя реално обучението.Може би трябва да  намеря доставчик на дистанционно обучение и да питам направо тях....с търсачката не откривам  някой от темата да е карал този курс

# 934
  • София/Правец
  • Мнения: 130
Разликата е че езика беше 300 часа и имах основни знания предварително , а  бизнес администрацията е 960 !времето пак е същото в общи линии и присъствена форма ми е напълно невъзможна...Sad Не ми се иска да се отказвам , но не виждам как мога да осъществя реално обучението.Може би трябва да  намеря доставчик на дистанционно обучение и да питам направо тях....с търсачката не откривам  някой от темата да е карал този курс

Аз подкрепям мнението на Румка и само ще ти кажа, че изкарах курс по банково дело и не беше по-натоварено от езика, който карам сега. Някак с едно прочитане много неща се запомнят, а при езика си трябва сериозно учене! Поне при мен явно езиците по-трудно вървят Simple Smile
960 часа са, но на теб може и много по-малко да ти отнеме. При нас имаше и лекционен материал, а не само видео-уроци и така си зависи от теб колко точно време ще ти отнеме да ги прегледаш и понаучиш. Не съм прекарвала повече от 1-2 часа на ден в учене (имаше и изключения), а и сега прекарвам поне по толкова с езика.
Да добавя само, че и двата курса са ми дистанционно.

# 935
  • Мнения: 448
Здравейте !
Записах се за ИЧС. На входящия тест ме изкараха гениална - B2, което е много далеч от истината. И ме записаха да започна от B1. Сигурно ще успея да изкарам изпитите след първите две нива, но като дойде C1 ?
Има ли случай в ИЧС на някой, който не си е взел нивото и е трябвало да си плати курса ?   Sad Малко съм на тръни с това високо ниво.

# 936
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
Препоръчайте доставчик за курс по електронна търговия моля Simple Smile

# 937
  • Мнения: 54 630
Здравейте !
Записах се за ИЧС. На входящия тест ме изкараха гениална - B2, което е много далеч от истината. И ме записаха да започна от B1. Сигурно ще успея да изкарам изпитите след първите две нива, но като дойде C1 ?
Има ли случай в ИЧС на някой, който не си е взел нивото и е трябвало да си плати курса ?    Sad Малко съм на тръни с това високо ниво.

Не вярвам където и да било да има такъв случай! Peace
Ще ти помогнат, ако трябва! Wink

# 938
  • Пловдив
  • Мнения: 78
Препоръчайте доставчик за курс по електронна търговия моля Simple Smile

След проверките, които аз направих се спрях на курсовете123 (http://www.kursove123.com/kurs-elektronna-tyrgoviq-distancionno.html).Като потърсиш в гугъл дори излизат първи (не от реклама). По-назад в темата имаше отзиви, че е било добро обучението. Поговорих си доста с тях и ги поразпитах, от събота започвам. Дистанционно. Мисля, че другите, които предлагат - писах и на някои от тях, препращат към курсове123, защото не могат да съберат групи. Така, че мисля, че и нямаш много варианти.

Успех!

# 939
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
мерси, ще се свържа с тях Simple Smile

# 940
  • София
  • Мнения: 3 464
Да питам отново за препоръка за курс  по  бизнес администрация  Rolling Eyes

# 941
  • Мнения: 493
Valiva,  и аз започвам същя курс от събота. Пожелавам успех и на двете ни Simple Smile

# 942
  • София
  • Мнения: 115
Здравейте! Имам следния проблем: получих одобрение за обучение по френски език - подадох молба да ми сменят езика с английски, тъй като докато чаках да стартира програмата постигнах ниво С1 по френски (със международен сертификат). От БТ одобриха смяната на езика и ми дадоха уведомление на 4.08. Тъй като лятото нямаше курсове, стартиращи от по-високо ниво по английски се записах за изчакване. Междувременно си удължих и срока на последното уведомление до 3.10.
Сега следва проблемната част- обадиха ми се(от страна на доставчика), че курс ще стартира на 7.10., попълниха ми 2-та част на уведомлението, занесох я в БТ, от там ми дадоха час за издаване на ваучер за 3.10. Проблемът е, че на 8.09. ме освободиха от работа.
Дали ще мога все пак да получа ваучер в този случай или единственият шанс е възможно най-бързо да си намеря работа?
Не трябва да се притесняваш! Трябва да си на трудов договор по време на кандидатстване за обучението. Щом си одобрена, сега ще си получиш ваучера, независимо, че не си на работа в момента!  Peace

# 943
  • Мнения: 54 630
Трябва към момента на започване на курса да си на работа.
После и да не си, продължаваш. Peace

# 944
  • Мнения: 9 892
Трябва към момента на започване на курса да си на работа.
После и да не си, продължаваш. Peace

абсолютно правилно!

Ако не си на работа, може би да си удължиш уведомлението, за малко, докато започнеш работа(ако ти позволят). Мисля, че и почасова е позволено за ваучера ? но на граждански договор - не може. дано се оправиш лесно. пиши после.

Общи условия

Активация на акаунт