Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 15

  • 142 245
  • 1 451
  •   1
Отговори
# 960
  • Мнения: 544
Благодаря за отговора!
Ще чакам новата програма Simple Smile

# 961
  • Мнения: 410
Благодаря ви за отговорите! Уточнявам, че останах без работа след като занесох попълненото от доставчика уведомление в Бюрото по труда. Отивайки в Бюрото по труда, ми дадоха час за издаване на ваучер за след повече от 20 дни (и не 7, а 2 работни дни преди започването на курса).
За сега не съм си намерила работа и в близката седмица едва ли ще стане.
Надявам се по някаква грешка, случайност, късмет или каквото и да е, да успея да се възползвам от този курс (а и да си намеря работа, разбира се Simple Smile). На 3.10. ще стане ясно...

# 962
  • Мнения: 9 872
здравей - защото срока е 6-7 дена преди почването на курса., тоест може и 2 дена.
пожелавам ти да си намериш бързо работа , защото и стоенето вкъщи не си е работа
успех!

# 963
  • Пловдив
  • Мнения: 78
Не съм съгласна с вас! Тя има вече уведомлението. При получаването на ваучера не се изисква да декларира и да пише нищо. Трябва само да си представи личната карта и да си получи ваучера.

Напротив - декларира, че все още е на работа. Освен това правят проверка в НАП дали има активен трудов договор. Дезинформацията е вредно нещо, особено пък с такава категоричност.
Категоричността е в следствие на нещо! Ако нямах информация и опит от първо лице, нямаше да си я позволя.
Съдейки обаче по твоята и на други съфорумци категоричност в обратното съм склонна да повярвам на Фифи перото, че всяко БТ е въвело своя собствена система, по която работи.

Ще стане ясно кой е прав. И на мен ми направиха щателна проверка дали работя или не. Дори дописвах на декларацията, че няма промяна в данните. Възможно е на други места да проявяват небрежност и да не изискват стриктно всичко....

Успех verano!

# 964
  • Мнения: 333
Здравейте, пуснах търсачката, но не успях да открия нищо по въпроса- може ли някой да ме посъветва за езикова школа по испански със съботно- неделни занимания   Thinking Вече два пъти си удължавам уведомлението и ме предупредиха, че ще мога само още два. Питах в няколко школи, които работят по '''Аз мога повече', но или не се сформират групи или са в кофти часове, пък аз съм с две малки деца и ме устройват уикендите само общо взето.
 Ако някой е запознат, ще съм много благодарна   bouquet

# 965
  • Мнения: 490
Не съм сигурна, че въобще ще намериш група с чадове само уикенда. Не работи така програмата, уви.....

# 966
  • Мнения: 2 600
Не съм сигурна, че въобще ще намериш група с чадове само уикенда. Не работи така програмата, уви.....
Във Варна винаги е имало групи само уикенда, години наред вече... В програмата няма изискване КОИ точно дни да се провежда обучението.

# 967
  • Мнения: 333
Благодаря за отговорите, ще продължавам да търся варианти   bouquet

# 968
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
Аз уча испански дистанционно и там в общи линии можеш да се нагласиш както ти е удобно.

# 969
  • Мнения: 7 737
бихте ли ми препоръчали курс по 'Бизнес администрация'
ако има и  включено ниво по английски ще е най-добре  Flutter

# 970
  • Мнения: 64
Във вторник занесох попълненият отрязък от уведомлението в БТ, дали ваучерът ще е готов в петък?

# 971
  • София
  • Мнения: 3 457
бихте ли ми препоръчали курс по 'Бизнес администрация'
ако има и  включено ниво по английски ще е най-добре  Flutter
И аз търся.Но съм доста неориентирана в прелагането Rolling Eyes

# 972
  • Мнения: 184
.... Вече два пъти си удължавам уведомлението и ме предупредиха, че ще мога само още два....
E това вече ще ме довърши. Как става тая работа, че някои да могат да си удължават уведомлението 4 пъти, а аз онзи ден като отидох да удължа за първи път трябваше да се подпиша на гърба му, че съм уведомена, че повече нямам право да удължавам! Всеки момент чакам бебе и удължаването поне още веднъж щеше да е добра опция в моята ситуация. Ами притеснява ме, че правилата не са еднакви навсякъде! Трябва да излъжа, че не съм си намерила курс или какво? Така или иначе не намерих в моя град, та не съм далеч от истината.

# 973
  • Мнения: 2 050
До скоро можеше да се удължава неограничено, но предвид края на програмата 2015 явно се усетиха, че участниците може и да не успеят да приключат курса и ограничиха презаверките. Доста неприятно за някакви по-специфични курсове, където трудно се събират желаещи Sad

# 974
  • Мнения: 4 864
Аз не намерих курс и имам право на 1 удължаване. Чудя се да удължавам ли или да им връщам и да приключвам,че ми писна да се разправям с доставчиците.

Общи условия

Активация на акаунт