Враца- 37

  • 97 759
  • 745
  •   2
Отговори
# 615
  • Мнения: X
И сега е така графика. Цената на прегледа не знам каква е, но работи и с касата.

# 616
  • Мнения: 15
Мами, искам да запиша в СОУ "Христо Ботев" история и ще съм благодарна ако ме посъветвате за квартира,защото съм от Лом и да си пътувам няма да се получи. За момента намерих само един приемлив двустаен до Пожарната за 180лв.По принцип търся едностаен в района на училището и да е с приемлива цена,защото дори и да работя няма как да си покрия всички консумативи при наем от 300лв., а родителите ми не са с добри финансови възможности. Предварително благодаря

Последна редакция: чт, 07 май 2015, 17:29 от cvetitooo13

# 617
  • Мнения: 26
Знаете ли телефон на д-р Боби Петров?

# 618
  • Мнения: X
Знаете ли телефон на д-р Боби Петров?


Сещам се, че може да звъннеш на телефона на МЦ Алпико и да им поискаш телефона му  Peace

# 619
  • Мнения: 9 465
Къде във Враца продават топки за тенис?  Ето такива
Скрит текст:

# 620
  • Мнения: X
Къде във Враца продават топки за тенис?  Ето такива
Скрит текст:


Нищо не ми излиза в скрития текст , обаче виж в спортния магазин на първия етаж в Суми?  newsm78



А в Дъбника имаше един магазин за употребявани бебешки и детски неща , сега ги няма, дали са се преместили някъде или са затворили?

# 621
  • Мнения: 9 465
Mother of PrincesS, благодаря ти! Ще видя там, дано открия, че имам едно пухено яке за пране, за него ми трябват, не че съм се разиграла тенис.  Laughing
Магазинът за употребяване бебешки неща ми направи впечатление, че е изпразнен, но не знам дали са се преместили или са затворили.
Как е бебока, расте ли?

# 622
  • Мнения: X
Стана ми интересно какви са тия топки и какво общо имат с прането на пухеното яке  Laughing


Бебчо доволно расте, едни хубави 800 грама е качил за две седмици. Живот си живее - яде, спи и всички му пазят тишина  Crazy

# 623
  • Мнения: 9 465
800 грама, супер! Юнак!    Hug Жив и здрав да е!

Топките като се сложат в пералнята, при центрофугирането разбиват пухените якета и не се степват.

# 624
  • Мнения: 68
 

Здравейте и от мен. Доста време ме нямаше, но зимата ползвах нет само от телефона. Ето го и моя калпазанин с кака си.Вече сме пораснали, на 29 правим 10 месеца.

# 625
  • Мнения: 9 465
Сладури! Да са ти живи и здрави!  Peace

# 626
  • Мнения: 1 816
Да са ти живи и здрави. Разгледах ти профила и ми стана интересно, че си свалила много кг. Би ли споделила как? Може и на лични.

# 627
  • Мнения: X
О! Разкошни дечица! Да са живи и здрави   bouquet Каката изглежда много грижовна  Heart Eyes

# 628
  • Мнения: 14
Здравейте мамита,
Да попитам нещо...освен Д-р Андреев и Д-р Бонев, които в момента е отпуска, знаете ли добър ехографист...става въпрос за рутинните изследвания на 6-месечните бебоци и ехографията на коремни органи....ходихме при Д-р Андреев в Св. Ана, но нещо не съм мн доволна...искам и второ мнение..та ако знаете и не е отпуска...моля, споделете Simple Smile Благодаря

# 629
  • Враца
  • Мнения: 800
На сина ми ехографията на 6 месеца я прави Бисер Тодоров. Както винаги съм много доволна, той си има специалност детска ехография ако не се лъжа и много добре обяснява, но трябва да си платиш, защото не работи със ЗК. А аз не помня колко пари беше. Не съм запомнила да е много скъпо. Най-много да е 50 лв сигурно, което на фона на 30 лв рутинен преглед както е  при него, не е кой знае колко повече. Не знам... ако някой друг знае със сигурност да каже. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт