Враца- 37

  • 91 078
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 663
Съкращението ММ много кефи  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 691
  • Враца
  • Мнения: 800
Дааа, много е смотано така да ги съкращаваме, но за през телефона (от който кълвя като кокошка в момента е безценно). Wink

# 692
  • Мнения: 3 663
Ааа, запазвам си го и за от компютъра, хареса ми много  Joy

# 693
  • Враца
  • Мнения: 800
 hahaha кЪк ка'еш - така шЪ е! Wink

# 694
  • Мнения: 7 121
Съкращението ММ много кефи  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Има още един вариант - ЛМ/любимият мъж/  Wink Laughing

# 695
  • Мнения: 3 663
пипи, днес ден на открития за мен  Joy

# 696
  • Мнения: 556
Момичета, благодаря за отговорите относно зъболекарите   bouquet

# 697
  • Враца
  • Мнения: 94
Аз водя моята щерка при д-р Чолашка.Много съм доволна.малката е на 5години и половина,сяда сама в кабинета,отваря уста и не се обажда.Но за толкова малко дете трябва да се пита дали ще се наеме.
Хубаво детско бельо има в блока на полицията в гаражите  Peace

# 698
  • Мнения: 1 335
Момичета, търсим да закупим апартамент с мъжа ми. Бихте ли ми препоръчали брокер или къща, или пък някаква друга насока?

# 699
  • Мнения: X
Момичета, търсим да закупим апартамент с мъжа ми. Бихте ли ми препоръчали брокер или къща, или пък някаква друга насока?


Общо взето всички агенции си прехвърлят обявите. Едни и същи апартаменти са навсякъде, звънят си, ходиш с една от една агенция, там апартамента идва да ти отвори друга от друга агенция ..... Ние го купихме през Зора, доволна съм. Под ЦКБ, а срещу ЦКБ в Дома на техниката много ходихме по огледи с една жена, обаче забравих агенцията, дали не беше Олимия?
Имай предвид , че за съжаление много от обявите ( в имот.бг примерно) не са съвсем истински или са продадени, или пише някакви неща дето не са точно така, мен това най много ме издразни при търсенето на апартамент. Например пише "на пазарчето в Дъбника", а се оказва в краен блок в кукуруза, нищо общо с пазарчето. Или по снимките е обзаведен, в описанието пише "обзаведен", на място когато отидеш на оглед, се оказва, че е обзаведен, ама всъщност се продава без обзавеждането. На пръв поглед може да са дребни неща, обаче когато ти губят времето в излишни огледи е изнервящо.

# 700
  • Мнения: 1 335
Благодаря ти! Напълно съм наясно, че лъжат, крият, преиначават. Звънях за един до билла, пише тухла. Жената от агенцията казва в 13 етажните и аз я попитах от кога те са тухлени.В момента живеем точно срещу тях и ми е ясно какво е ЕПК. Няколко месеца все говорим и разглеждаме, но сега вече решихме сериозно да се заемем с търсенето, а без агенция ще е невъзможно.

# 701
  • Мнения: 556
Може ли да помогнете момичета, търся майстор за баня, който да смени ВиК тръбите, и да налепи плочките.

# 702
  • Враца
  • Мнения: 800
Моя мъж, но е много зает и ако е спешно няма как да го направи, но ако той не може ще препоръча някой негов колега. Иначе сменя и ВиК, и лепи и плочки. На лични ще ти пратя номера му, най-добре да си го разпиташ сама. Simple Smile

# 703
  • Мнения: 556
Моя мъж, но е много зает и ако е спешно няма как да го направи, но ако той не може ще препоръча някой негов колега. Иначе сменя и ВиК, и лепи и плочки. На лични ще ти пратя номера му, най-добре да си го разпиташ сама. Simple Smile



Мерси   bouquet

# 704
  • Враца
  • Мнения: 800
Някоя знае ли във Враца има ли и какви са цените на клоуни или аниматори? Дали си заслужава, че на 18-ти ще правим кръщене и се чудя дали да наема.

Тони, нали не си ни забравила, хихихи, аз щях да ти звъня тия дни, но нещо все се отплесвам и забравям. Надявам се си ни записала в някой тефтер. Wink  Hug

Общи условия

Активация на акаунт