Домакини - първи сезон/единадесети епизод - бебешки :)

  • 26 570
  • 748
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 11 750
Тук съм аз, ама са ме налегнали едни екзестенциални мисли. Joy За маркучи, болтове, шнурове.
hahaha Joy Да, и аз като седна да мисля, все такива мисли ми идват...теми..екзистенциални.
Кукундрелки мои, добър вечер !   bouquet
Страшно се изморих. Метнах се да измия прозорци, после пердетата свалих, изпрах с машината /перяща, страшно съм доволна/  и мебелите и съм гроги./ давам информация за нея, веднага/ Утре ми остава някой и друг шкаф да зачистя и за Великден съм ОК. Ходих и до физиотерапията, набързо ми направиха разни неща, от които полза никаква и се прибрах едва ходеща.
Мария, така си ме разсмяла с този клип, който си пуснала...чудесен е!
Мари, вярвай ми, че всички ние имаме проблеми. Така като гледаш хората, усмихнати, приятни не означава, че са и щастливи. Всеки нещо го тревожи, мисли тежки има, нощем може би не спи, ....тревоги.  Вероятно ме очаква и трета операция, е, аз щастлив човек ли съм...не, не съм. Дали ще оцелея, не зная.  Приемам нещата такива, каквито са . Не се тревожи, ти направи повече от необходимото и можеш да бъдеш горда със себе си. Дано да има Господ за всички ни! Ако ми е писано...Ще ти се обадя, ако ми разрешиш.  Hug
Молим за внимание!! Гости приемам всякакви и най-вече вас. По всяко време!! Само ме предупредете, за да спретна тортички и разни други вкусотийки. Не е широко, но ще седнете на земята, ако не ви е проблем. За мен, не!! Кажете кога и идвайте. Чакам ви!!  Hug
Ста-ди, в девети месец...чудесно!!  Hug
Новини от Стефи нама, нали?
Къде е Ангелчето, Смърфии ако съм пропуснала някой да знае че го   love001
Луси, яж бре жена! Да не ти пука, ти си красавица. Нали заедно ще правим козунак...означава, че тежки дни ни чакат.  Mr. Green
Ща сЪ върна пак! Марчето

# 76
  • Мнения: 11 578
Добро утрооо, дами!
Като никога първа да се разпиша. Наспахме се, аз не де. Така е напекло това ми ти слънчице. Heart Eyes
Кой ще слага кафето, аз не мога.
Усмихнат ден, мацки!
Чакаме новината днес.
 Hug

# 77
  • Мнения: 3 855
Аз пък сега отивам да спя.... уф къде е емотиконът "отивам да спя"?  newsm78

Днес бях на курс и едвам успях да се прибера преди да е ливнал поредния потоп..... Sad За вечеря - пиле с картофи. Изядохме го и за утре пак трябва да мисля какво ще готвя. Като сготвя повече, винаги го хвърлям, като готвя точно, всеки ден трябва да готвя...е, няма угодия.

Днес и учителят ме ядоса с разни глупости.
Скрит текст:
Супер скъп курс, а учителите нито са учители, нито говорят друг език, така че ако имаш въпроси да ти обясни. Четеш новите думи, въпроси и фрази от урока, пишеш по три пъти всичко това в тетрадките и си мислят, че така се учи език. Хайде на мен ми е лесно, учила съм го и ми е познато, ама на другите от курса, макар и по-наред от мен, всичко им е тъмна Индия. Говорят като Алфредо от Денсинг стар, тоест нищо не говорят, а уж бил разговорен испански. Това и си говорихме днес с другите. Питахме днес за едни глаголи кое време са и учителят не знае...  ooooh! То тук не била за граматика, за говорене. То хубаво, ама идва момент, в който всичките думи дето си научил трябва да започнеш да ги свързваш в изречение и при това с правилната граматика. И като ми се изцепи днес, че тук говорили кастеяно (това е най-чистият испански, книжовният испански), а в Испания говорили диалектни езици и направо  ми идваше да го #2gunfire #2gunfire Тук не само, че нямат правилно произношение, премахнали са формата вие от срежението на глаголите, ами си имат и техни си думи, уф много ме ядоса това момченце...На всичкото отгоре им намирам грешно изписани глаголи в учебниците и като му казвам той ги проверява в интернет, защото не е сигурен. Няма думи. Завършвам си нивото и ще ходя да се разправям да ми връщат парите за второто ниво. Проблемът е, че тук всичко е такова - непрофесионално..

# 78
  • София
  • Мнения: 2 265
Добро утро и от мен.

Аз ще сервирам кафенцето!

# 79
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Добро утро... Hug Heart Eyes

# 80
  • София
  • Мнения: 2 265
Марче, ти с тоз червен цвят.... виж, че съм цъфнала пред вратата Laughing Laughing Laughing

# 81
  • UK
  • Мнения: 5 999
Добро утро красотни Hug
днес, съм се повредила и станах, рано-рано, ама то, щот сънувах такива щуротии ooooh!
Марче14 толкоз си ми далеч иначе тва червенинкото как ме привлича Mr. Green
Смърфи не се ядосвай Hug Там Испанския ли е основния език, а английския върви ли или не? Ади, лека нощ Hug
Ста-ди браво скоро ще чакаме новини за бебок и от теб, днес на Стефи е деня Х Hug
 Hug

# 82
  • София
  • Мнения: 2 265
Дали ще има възможност да пише как мина раждането и как е бебончето Wink

# 83
  • при късмета
  • Мнения: 24 132
Добро утро,
днес имам за задача да си купя 2 кори яйца.Аз ги взимам много рано, защото ги взимам от фирмен магазин на производител и обикновенно са толкова пресни, че не искат да се белят сварени.
Стефи  Hug
Мерси на Лус за кафето.
 Детето няма да го пускам на градина за два дни другата седмица и трябва да съм си напазарувала, че с него нищо не мога да свърша.

Днес ми е много тъжно  Cry Един приятел от детинство щеше да навърши 40 години.А есента станаха 8 от погребението му  Cry тогава остави 4 гидишно дете(още се сещам за теб, да знаеш  Praynig)
Извинявайте, ако съм ви натъжила

# 84
  • Мнения: 23 402
Добро утро и от мен.
Смърфиетка,ти откога живееш в Колумбия.Moже би си споделял,но аз като не съм чела ?))) Латноамериканците са рядко..."умни" хора и много ще се мъчиш с тях. Crazy Ние много сме пътували из Латинска Америка,живяли сме в Испания също и съм имала взимане-даване с латиноамериканци...Търпение само. Mr. Green
Аз след малко отивам да потичам на пътеката,после да изгладя пердетата и оттам отивам да взема малкото от детска/той не спи там/ и да го водя при баба му.След това сме на зъболекар с мъж ми,ще му вадят зъб,мен ще ме преглеждат,после ще му държа ръката и ще го возя,ако е зле. Mr. Green
Ако смогна с графика довечера съм на народни танци,записах се миналата седмица и ми е много забавно.

# 85
  • София
  • Мнения: 2 265
Искам да си направя блог...
Писна ми от тетрадките и други разхвърляни рецепти, стихове, разкази....

Някой знае ли дали е скъпо...?

# 86
  • UK
  • Мнения: 5 999
Лусс Hug много познати имат блогове, предимно кулинарни, ама аз незнам да са платени Rolling Eyes

# 87
  • Мнения: 14
Добро утро Simple Smile
лус - дори е безплатно както малко неща в този живот Simple Smile виж http://bg.wordpress.org/
аз там имам , малко не го ползвам Simple Smile
чакаме Стефи да се похвали  Praynig
Мари много ме харесваше вчерашния аватар с розовичкото - любимия ми цвят
Марче идваме ти се готви, ама ще те изчакаме козунаците да направиш и тогава а за седенето не се притеснявай - и прави можем да ядем тамън повече място ще имаме в коремчетата... Crazy
мама-коко  Hug много е тъжно когато някой си отиде, а още повече като е млад... гледам децата на съседката, която почина ( на 39 от пневмония ) как играят долу и направо ми се реве...
Смърфи хич не си го слагай на сърцето, и аз като испанозавършилаинищонепомнеща си спомням как и те като гърците вятър ги вее на бял кон, ама и самочувствие имат ....явно в нас е грешката,че ние нямаме...
titi  нямаме мокет и перяща, не съм хич компетентна...
на останалите   Hug   bouquet
Коконче много ти е сладка мечтата Simple Smile с любимите ми цветове Simple Smile

Последна редакция: вт, 23 апр 2013, 10:22 от Maria27

# 88
  • София
  • Мнения: 2 265
Благодаря, момичета...  bouquet

# 89

Общи условия

Активация на акаунт