На море в Турция - тема 23

  • 93 533
  • 754
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 3 611
Момичета, когато се върнат на 7май сестра ми, ще ви пусна снимки и ще напиша впечатленията им  от хотел Дидим Бийч Елеганс   bouquetПо късно мога да се включа и със първите им  впечатления от хотела.Ако някой нещо го интерисува,когато се чуя по късно с нея,ще я разпитам и ще ви пиша.
Чакаме с нетърпение!   bouquet

# 121
  • Мнения: 2 134
Суперррр  Hug   Може да заедно хапнем по 1 баклава там  Mr. Green
П.П. Ненавиждам баклава между другото  Sick
Там не предлагат баклава /преди 2 г./
Всичко е добре с изключение на плажа.

# 122
  • Мнения: 1 819
Момичета, когато се върнат на 7май сестра ми, ще ви пусна снимки и ще напиша впечатленията им  от хотел Дидим Бийч Елеганс   bouquetПо късно мога да се включа и със първите им  впечатления от хотела.Ако някой нещо го интерисува,когато се чуя по късно с нея,ще я разпитам и ще ви пиша.
Супер,с нетърпение ще чакам първите отзвуци за хотела,че ние сме там от 14.06 с Емералд Simple SmileИ аз го избрах заради пързалките за детето,а и доколкото разбрах е на пешеходно разстояние от града.Виж това за баклавата малко ме натъжи,обожавам баклава,ама карай...Остава месец и половина до заминаването ни,а аз вече нямам търпение CrazyВ къщи ме мислят за луда.

# 123
  • Пловдив
  • Мнения: 1 889
Елия, здравей, ами не мога да дам впечатления, защото не сме ходили още, нищо не знам като плаж и т.н.  Избрахме хотела, защото агенцията, с която пътуваме го имаше в листата си и съм чувала добри отзиви за него. Има добри водни пързалки - за нас това е важно, защото имаме дете на 10 год, което обожава водните атракции  Heart Eyes като всяко детенце всъщност. Освен това цената беше добра, 1565 лв за трима, 7 нощувки, UAll Не си ли гледала сайта на хотела? https://www.didimbeach.com/web/index_en.html
Другото съображение - където и да ходим четем първо в www.tophotels.ru - там мненията са безкомпромисни  Peace



Благодаря ти за сайта   bouquet
Прочетох и за нашия хотел и се чувствам добре  Laughing
Явно тази година никой от форума няма да ходи в Бодрум Crossing Arms

# 124
  • Мнения: 136
Там не предлагат баклава /преди 2 г./
Всичко е добре с изключение на плажа.
Миналата година (края на септември) имаше баклава, като цяло, обаче, от десертите не бях особено впечатлен, но пък плодове имаше доста и различни видове...
За плажа - не съм съгласен.

# 125
  • Мнения: 4 668
Какво се спряга за плажа на Дидим бийч ? Изглежда доста приличен ... Rolling Eyes
Красива белла - какво искаш да кажеш ?
cska_kazanlak - как беше времето през септември ? надявам се да не е много топло ...
Иначе аз турските сладкиши не ги харесвам и ми е все тая има ли няма ли баклава . Искам детето да се забавлява ... А има ли вегетарианска храна ? Не вярвам да няма ...

# 126
  • Мнения: 2 134
Там не предлагат баклава /преди 2 г./
Всичко е добре с изключение на плажа.
Миналата година (края на септември) имаше баклава, като цяло, обаче, от десертите не бях особено впечатлен, но пък плодове имаше доста и различни видове...
За плажа - не съм съгласен.
С кое не си съгласен ? Малката чакълеста ивичка ?
Правя сравнение с Айвалък и Кушадасъ /лонг бийч/

# 127
  • Мнения: 310
Момичета,изтървахме записванията до края на април,как се процедира за по- ниски оферти сега?

# 128
  • София
  • Мнения: 265
Здравейте, момичета  Hug
Аз и семейството ми за поредна година сме се насочили към Анталия.
Искам да попитам някой, виждам че има полети и на 05.10 и на 12.10-как е времето тогава?
Аз най-късно съм била края на Септември и беше доста топло, та се чудя дали ще е такова и Октомври.
Иначе този път смятам или да бъде Сиде или Лара, чудя се между два хотела.
Весели празници!

# 129
  • София
  • Мнения: 1 842
еййййй, браво TEDDY_BEAR !!! Hug
най-накрая някой да попита нещо и за Анталия и да каже, че ще ходи там Peace.
Защото все си мисля, че единствено и само Анталия може да предложи условията, заради които толкова много обичаме да ходим на море в Турция. Вярно е, че заради кризата финансите са ни ограничени, но все си мисля, че ако няма да бъдем в Анталия примерно нашите Дюни по нищо не отстъпват на Кушадасъ, Мармарис , Айвалък и другите курорти, в които почиват основно местните. Нито по цена, нито по сервиз, нито по плажни условия. Това е само мое мнение, сега да не ми се нахвърлите и да ме схрускате набързо hahaha Joy Защото и ние предпочитаме да почиваме в Анталия от 7 години насам Peace

# 130
  • София
  • Мнения: 265
еййййй, браво TEDDY_BEAR !!! Hug
най-накрая някой да попита нещо и за Анталия и да каже, че ще ходи там Peace.
Защото все си мисля, че единствено и само Анталия може да предложи условията, заради които толкова много обичаме да ходим на море в Турция. Вярно е, че заради кризата финансите са ни ограничени, но все си мисля, че ако няма да бъдем в Анталия примерно нашите Дюни по нищо не отстъпват на Кушадасъ, Мармарис , Айвалък и другите курорти, в които почиват основно местните. Нито по цена, нито по сервиз, нито по плажни условия. Това е само мое мнение, сега да не ми се нахвърлите и да ме схрускате набързо hahaha Joy Защото и ние предпочитаме да почиваме в Анталия от 7 години насам Peace

Това е и моето мнение  Hug
Аз също подбирам внимателно, а мисля, че и в България има чудесни хотели.
Доста страни съм обикаляла, Анталия предлага несравним лукс за тази цена.

# 131
  • Мнения: 136
Какво се спряга за плажа на Дидим бийч ? Изглежда доста приличен ... Rolling Eyes
Красива белла - какво искаш да кажеш ?
cska_kazanlak - как беше времето през септември ? надявам се да не е много топло ...
Иначе аз турските сладкиши не ги харесвам и ми е все тая има ли няма ли баклава . Искам детето да се забавлява ... А има ли вегетарианска храна ? Не вярвам да няма ...
Плажът наистина не е никак широк, но си е пясъчен - при нас поне нямаше липса на шезлонги, може би защото българите бяхме само около 20 човека, а англоговорящите почти не слизаха на морето. Иначе в морето на влизане има около 4-5 метра камъчета, но който не желае да минава през тях може да ги преодолее чрез пътечката от изкуствена трева, която е опъната върху тях. След това обаче следва пясък, кристално чисто море и абсолютно никакви вълни - идеални условия за плуване и гмуркане. Е, и хапещи рибки... Laughing
Времето в края на септември (бяхме в последната десетдневка) бе фантастично - за осем дена не се появи нито едно облаче, а температурите бяха 28-30 градуса на въздуха и около 25 градуса на морската вода.
Вегетарианска храна има - и като основни ястия, и като салати.
Като гледам, тази година доста хора са резервирали хотела (от БГ имам предвид) - според мен за цената си, условията, които се предлагат в него са много добри.

# 132
  • София
  • Мнения: 1 842
TEDDY_BEAR , кажи моля те кои са двата хотела, между които се чудиш Simple Smile, защото и ние ще бъдем или в Лара или Сиде, но не сме избрали newsm78. не сме и почвали още да избираме hahaha

# 133
  • Мнения: 262
еййййй, браво TEDDY_BEAR !!! Hug
най-накрая някой да попита нещо и за Анталия и да каже, че ще ходи там Peace.
Защото все си мисля, че единствено и само Анталия може да предложи условията, заради които толкова много обичаме да ходим на море в Турция. Вярно е, че заради кризата финансите са ни ограничени, но все си мисля, че ако няма да бъдем в Анталия примерно нашите Дюни по нищо не отстъпват на Кушадасъ, Мармарис , Айвалък и другите курорти, в които почиват основно местните. Нито по цена, нито по сервиз, нито по плажни условия. Това е само мое мнение, сега да не ми се нахвърлите и да ме схрускате набързо hahaha Joy Защото и ние предпочитаме да почиваме в Анталия от 7 години насам Peace
Явно не сте следили темата скоро,защото доста хора споделиха че ще бъдат в Анталия този сезон. Специално ние тази година сме избрали IC Green Palace. Миналата година почивахме в Сиде в началото на октоммври и времето беше супер. Така че дали ще е 12-ти или 20-ти октомври сезона там продължава до края на месеца. Успех с избора на хотел на всички които са се насочили към Анталия.

# 134
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
За Кушадасъ дават температура на водата през юни 22-23 градуса, струва ми се хладно. Чудя се в края на юни дали на децата им е приятно в морето? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт