"Къртицата" по ТВ7 22.04-28.04

  • 34 596
  • 546
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 627
За мен къртицата е Гибона , още от самото начало имам такива подозрения , много трепера в клетката си още когато отваряха пликовете  , а водещите се опитаха да замажат положението , че било от студ .
Другото ми  предположение е за най ненатрапващите се Мариана и Марина понеже никой не ги подозира  Thinking ...

# 16
  • Мнения: 45
Според мен от студ си трепереше. Беше много студено и си личеше, нищо, че Николета така се беше разсъблекла, направо ме изуми как издържа  Laughing

Аз подозирам Кристина, защото някой каза, че в чуждестранен формат било манекенка някаква, а и тя отговаря на профила на успешна къртица - тиха, ненатрапваща се, симпатична и си седи в сянка спокойно.

А не разбирам защо търсите "и" в презимето им, като отговора може и не да е бил  newsm78

# 17
  • Варна
  • Мнения: 63


А не разбирам защо търсите "и" в презимето им, като отговора може и не да е бил  newsm78
И аз това съм се чудила. Трябва ли непременно отговорът да е с ''да'', че да е верен newsm78

# 18
  • Мнения: 1 804
Някой беше писал, че Икебаната отпада, защото се разплакал на номинации - според мен пък точно заради това трябва да е зоподозрян  - за един по-чувствителен човек би трябвало да е по-трудно да играе къртица, да внася раздори, да саботира! Той сам си каза - не иска хората да се карат така и да се обръщат един срещу друг, защото харесва всички - може би се чувства гузен, ако знае, че той е причината някой да страда! Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 246
Чувствителността на Неделчева си беше чисто театро.
Не случайно всичко живо се разсмя, включително и аз. Просто си личеше  hahaha


Гласувах, че Киро и Ж.К. са на тест.
Зрителите номинират Ж.К. , защото е отвратителна за гледане, а не че е Къртицата. Просто няма такава простащина  Peace

# 20
  • Мнения: 2
Много ми е интересно предаването, но къртицата още не ми е ясна Rolling Eyes

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 614
П.С. Според мен няма нужда Калканджиева да е с такова "име" в анкетата. Stop
Може да й приляга,но все пак е обидно. Peace

Да бе, той - тоя Пашот ли къв е, не спря да си навира глупотевините на всички Tired
Все пак темите се правят за всички участници във форума, а не само за групата, обичаща да обижда, та би било правилно имената на хората да се изписват, както са, а не както на някой си му харесва.

Peace Peace
Явно тука са повечето такива, щом не си на тяхното мнение започват с обидни квалификации и си мислят ,че са много оригинални! Stop Stop

Гласувах за Жени и Киро ,че ще са на номинации.
Иначе все нещо ми подсказва, че Икебаната е кърта. Mr. Green

# 22
  • Мнения: 487
Защо търсите буква И в презимето,като въпросът беше "Има ли буква Е в презимето на Къртицата"?
Също ми стана неприятно да прочета на Жени името изписано така в заглавието на темата.
Шепоте,на мен Жени ми е симпатична,нищо ,че пие.Другите да не са въздържатели случайно?Гибона е пълен алкохолик според мен.
Така,че нека всеки си изказва мнението в темата,не да ни го набиваш в заглавието!
Айде почва това недоразумение Жана?!?Такава куха лейка няма просто....Николета пасти да яде.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Нещо се обърках ,колко нови теми има?

Само това е новата тема, но когато се пуска друга, старата се докладва за заключване ,за да не може да се пише в нея. Peace Но никой не го прави и като е написано ,че има нова тема с обикновен шрифт, хората го подминават и си пишат в старата. Peace
Та хората не компетентни за тези работи да не го правят ,защото объркват всички с тъпите си действия!!! Crossing Arms

Последна редакция: пн, 22 апр 2013, 11:55 от ЗИЧЕ

# 24
  • Мнения: 309
Гледам в момента къртицата с Жана,тази история с Радина и Деян,вече става досадна.Не знам дали е режисирано да играят вечно карайки се,а ако не е, си е голяма излагация, да показват такива отношения.С нищо не са интересни и вместо да се търси къртицата се съпоставят отношения между двойките вътре.

# 25
  • София
  • Мнения: 2
Благодаря на Въздишкова за темата   bouquet  Mr. Green


Гледам в момента къртицата с Жана,тази история с Радина и Деян,вече става досадна.Не знам дали е режисирано да играят вечно карайки се,а ако не е, си е голяма излагация, да показват такива отношения.С нищо не са интересни и вместо да се търси къртицата се съпоставят отношения между двойките вътре.

И аз мисля така и влизането на Радина въобще ми е излишно, просто за създаване на интрига, не ме интересуват личните им отношения. Същото и за Емануела и мамин Николчо. То стана любовно реалити.

Ще ми е интересно да вися Васил като водещ довечера  Crazy

# 26
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз пък я разбирам Радина.
Но да, наистина защо трябва да ни отвличат вниманието от търсенето на Къртицата с разни отношения на двойки.

# 27
  • Мнения: 4 600
Аз пък я разбирам Радина.
Но да, наистина защо трябва да ни отвличат вниманието от търсенето на Къртицата с разни отношения на двойки.

Точно защото трябва да ни отвличат вниманието. Grinning

И аз я разбирам Радина.

# 28
  • Мнения: 0
Относно анкетата - исках да има повече въпроси с различни нюанси за Евгения, която прави луд рейтинг с новото си прозвище "Кърканджиева", нека нейните фенове проявят повече чувство за хумор и да не приемат алкохолните й пристрастия като нещо компрометиращо - все пак тази жена е постигнала толкова много за тази държава през годините, толкова е работила и се е борила, че сега да я порицаваме, че чат-пат пийва, не е никак човешко, а пък и става въпрос за любов, все пак - любов към чашката и скандалите. Mr. Green

Отново относно анкетата - прегледах отново въпросите и наистина може и без някои от тях, които вече изтрих, но неволно изтрих и въпроса "Кърканджиева отива на теста, но няма да е срещу Кирил.", за когото бяха гласували вече 4 човека, извинявам се за грешката, сложих отново въпроса, може да си възстановите гласа. Peace

# 29
  • Мнения: 4 600
Шепот, и аз не я харесвам Жени, при това никак, но когато пускаш тема не трябва да показваш личните си пристрастия, защото темата е за всички, гледащи шоуто. И колкото и да не ти се вярва, има хора, които я харесват Жени и не е коректно името и да бъде изписано по този начин в анкетата, ако ще и да е най-голямото пиянде. Това се опитваха и да кажат по-напред. Peace

Общи условия

Активация на акаунт