Javari.co.uk /de /fr - място за боси стоножки - 55 от 24.04 до 08.05.2013

  • 25 470
  • 274
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 243
Чудесна темичка,за авторката  bouquet
Да се похваля,че моите обувки дойдоха по пощата все пак.Благодаря,че се отзовахте толкова бързо с обясненията. Heart Eyes
да похваля първо пощата,защото получих разписка Mr. Green
И второ това са сладурчетата-41номер,безумно удобни,не ги чувствам,имам малко място,но модела е удължен,от опит си знам че по-малък ако бях взела нямаше да ми станат.
http://www.javari.de/Damenschuhe/b/344075031/ref=topnav_sd_wm_s? … 12%26pageCode%3Dd

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 4 448
Преди малко в потвърдителния имейл за една поръчка, получих и новите условия за връщане на стоки. Ето част от тях:

Paketversandfähige Sachen sind auf unsere Gefahr zurückzusenden. Sie haben die regelmäßigen Kosten der Rücksendung zu tragen, wenn die gelieferte Ware der bestellten entspricht und wenn der Preis der zurückzusendenden Sache einen Betrag von 40 Euro nicht übersteigt oder wenn Sie bei einem höheren Preis der Sache zum Zeitpunkt des Widerrufs noch nicht die Gegenleistung oder eine vertraglich vereinbarte Teilzahlung erbracht haben. Andernfalls ist die Rücksendung für Sie kostenfrei. Nicht paketversandfähige Sachen werden bei Ihnen abgeholt. Verpflichtungen zur Erstattung von Zahlungen müssen innerhalb von 30 Tagen erfüllt werden. Die Frist beginnt für Sie mit der Absendung Ihrer Widerrufserklärung oder der Sache, für uns mit deren Empfang.

До колкото разбрах от гугъл преводача Simple Smile поемат пощенските разходи за връщане на стоки над 40 евро.



Това ме подсети да прегледам документите в кашона на ДХЛ, но няма бланка за връщане.
Netty, аз пък ще се огледам за чантичка сега в този цвят Wink

# 32
  • Мнения: 182
Ами то всъщност пише, че трябва да направим заявка за връщане през техния сайт и в рамките на 30 дена да им изпратим стоката. Плащаме си ние пощенските, има посочен линк, на който да им пуснем бележката за плащането и те ни ги връщат после. Като трябва да изберем най-икономичния вариант. Поне така успях да разбера през преводача. Ако искате, ще кача целия текст.

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 4 448
SURF, това пишат, не се хаби да качваш текста. Аз просто видях повече хартийки в пликчето, залепено върху кашона, но нищо по-различно от друг път.

# 34
  • Мнения: 210
aniK, ботушките са страхотни! И аз ботушки исках, но докато се чудя моя номер или вдигнаха цените или пък свършиха....но пък може все пак нещо да излезе....вече и на сандали съм съгласна Mr. Green

# 35
  • Мнения: 3 154
И аз съм от доволните (зесега Mr. Green)  - запънах се тъпо и упорито Laughing, проверявах редовно и си издебнах мечтаните „коралови“ балеринки – снощи се  появиха отново и ги поръчах, но разбира се  веднага ме загриза мисълта, че са ги върнали,  защото  са с дефектче  или не отговарят на номера newsm78, но пък може  и всичко да си им е наред – сега чакам дали  и на мен ще  се падне „късата клечка“   -  да ги пратят  с пощите Confused.
Днес си прибирам  от Гъбите тези бързоходкии може да ги поразтъпча през почивните  дни.
бтв. Немците са направили  егати циганската работа  нощес Close  - сутринта гледам  6-7 артикула в листата ми са вдигнати пак  на първоначалните цени.  Понякога това предшества по-голямо намаление на същите, но сега така са се „запекли“, че вече не разчитам много-много  Confused... не, че са ми притрябвали чак толкова. 

Това ме подсети да прегледам документите в кашона на ДХЛ, но няма бланка за връщане.

Е, за тези въобще  не ти трябва бланка   Hug   - както предполагах „на живо“  наистина са мнооого по-хубави  (моите Manas  им „дишат праха“  направо Mr. Green)  Жестоки ботуши – добре, че се отърва от другите, те наистина си имаха забележки, а тези са направени точно за тебе. 
Я, покажи и подметка, ако не те мързи   Peace  Hug

# 36
  • Бг
  • Мнения: 846
aniK, честити да са ти, със здраве да си ги носиш. И "отиват" и на теракота у вас  Joy.

До преди месец, месец и малко, Боденшатц имаха добре намалени бели крос бодита, но сега са вдигнали драстично цените на всичко  ooooh!.

# 37
  • Мнения: 48
Ами то всъщност пише, че трябва да направим заявка за връщане през техния сайт и в рамките на 30 дена да им изпратим стоката. Плащаме си ние пощенските, има посочен линк, на който да им пуснем бележката за плащането и те ни ги връщат после. Като трябва да изберем най-икономичния вариант. Поне така успях да разбера през преводача. Ако искате, ще кача целия текст.

А ти писала ли си им че нещо искаш да връщаш?
Аз вчера получих едни и същия ден ги върнах...бяха ми малки. Но без да им пиша си пуснах етикетите с баркодове и в автоматичното писмо, което получих го няма текста за който пишеш. Е под 40Е бяха мойте.

aniK ботушите са трепач. Ама измисли начин да се снимаш  по отдалечко, апарата/телефона много изкривява ако се снима под допустимия минимум метри и изглеждат безумно дълги при ходилото. А съм убедена, че не е така:)

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 4 448
dalil, да, издължени са от ъгъла на снимане, но набързо се самоснимах (досадничко е) Peace
Banshee, FATTE A MANO Wink (откакто съм с нов лаптоп и Уиндоус 8, ми прикача вертикалните снимки хоризонтално, дори да съм ги завъртяла... и то не винаги  Twisted Evil полудявам). Балеринките може да са стоели неплатени в нечий акаунт, аз по-скоро това си мисля, защото много скоро се появиха пак. Супер, че си ги издебнала  Peace И при мен от сутринта има доста детски боти с първоначалните си цени, а до вчера бяха на 30тина евро  Crossing Arms
Алекса, това за плочките и аз си го помислих  Joy

# 39
  • Мнения: 3 154
aniK ботушите са трепач. Ама измисли начин да се снимаш  по отдалечко, апарата/телефона много изкривява ако се снима под допустимия минимум метри и изглеждат безумно дълги при ходилото. А съм убедена, че не е така:)

Моделът си е точно такъв  според мен  -   снимани са и странично и се вижда много добре, че са удължени    Peace  http://www.javari.de/Jo%20Ghost%201052%20Stiefel%20fossil/dp/B0051ERGZW/ref=rsl_1-12/?fromPage=mythings&selectVariations=1&refURL=%2Fmythings%2F

Харесва ми, че издължават ходилото -  дори много по-добре изглеждат обути, отколкото в сайта - там малко по-грубички ми изглеждаха, а всъщност са много изящни и пипнати   Peace  Ох, като видя хубава обувка получавам сърцебиене  Mr. Green Laughing   

aniK,    bouquet  личи си  Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 4 076
Плащаме си ние пощенските, има посочен линк, на който да им пуснем бележката за плащането и те ни ги връщат после.
А някакви идеи кой е линка? newsm78
Аз върнах едни обушлета,които бяха малки,над 40 евро са,но мислех,че пощенските са за моя сметка,щом няма дефект.Нали не сме като истинските европейци още...те май връщат безплатно.

Днес имам пълно повишение на всичко в уиша,лятно и зимно.Честито  Simple Smile

# 41
  • Мнения: 114
Дано в тази тема да има намаления, поръчки и доволни стоножки  Hug

По-скоро вярвам в първите две, отколкото на последното ... Джулси,   bouquet

Пумите са доставени! Притежателите са върло удовлетворени, чакаме кодчета ...

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 1 798
Ох, и аз чакам едни обувки Marc като за това време, ама с тия пощи не ги харесвам немците #Cussing out

Бях заръчала в края на март едни обувки Josef Siebel на мъжа ми - ни вест, ни кост. Писах им, те пък ми изпратиха друг чифт, преди да успея да се обърна и без да ме питат. Ама и тях ги няма newsm78 Не че са спешни, зимни обувки са. В събота ще ходя лично да си ги търся, че ги пратили пак на служебния адрес, пък щерката е с варицела и сме вкъщи.

И си търся бяла чанта - голяма, хубава, мека и евтина Mr. Green

# 43
  • Мнения: 114
И си търся бяла чанта - голяма, хубава, мека и евтина Mr. Green

Ох, Весана, дано да дойдат и твоите! А относно чантата и аз искаааам ...

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 1 798
И си търся бяла чанта - голяма, хубава, мека и евтина Mr. Green

Ох, Весана, дано да дойдат и твоите! А относно чантата и аз искаааам ...

Аз от Коледа гледам, ама или не харесвам модел, или цена, или не са снежно бели newsm78

На тези сандали търся другар :
https://www.javari.de/dp/B0060U54FA

Ти какъв тип чанта искаш?

Общи условия

Активация на акаунт