Javari.co.uk /de /fr - място за боси стоножки - 55 от 24.04 до 08.05.2013

  • 25 482
  • 274
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 4 492
Направо не знам да се записвам ли в темата, да не се ли. Rolling Eyes Спазвам си ембаргото, че що обуща имам за носене...


И аз си налагам ембарго вече, че не мога да се понасям  Sick

Dzuls, нова тема - нов късмет... все пак  Mr. Green Hug  bouquet

Аз чакам ботушките  Jo Ghost - викам към петък Ангел DHL да се изпише на телефона ми  Praynig

БЯЛА ЧАНТА е много трудно  Confused Бялото почти винаги е off white, ivory или някакъв нюанс на бяло ...

Малко оф топик - който получи китайския органайзър за чанта, да свирка - дано дойдат преди 45те дни за диспут  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 659
Благодарности на Dzuls    bouquet
Нищо не чакам, но си търся бяла чанта за лятото.

Виж тази:
http://www.javari.de/s/ref=topnav_sk__gw/275-8963108-5769307/?on … 15%26pageCode%3Dd

# 17
# 18
  • Мнения: 1 486
Благодарности на Dzuls    bouquet
Нищо не чакам, но си търся бяла чанта за лятото.

Виж тази:
http://www.javari.de/s/ref=topnav_sk__gw/275-8963108-5769307/?on … 15%26pageCode%3Dd
Чантата е много хубава, но преди време си бях заплюла една бяла чанта на MEXX цялата в цветчета и не мога да спра да мисля за нея Rolling Eyes

# 19
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
И аз да се запиша ,ама за какво ли? Wink
Нищо не чакам,и нищо не ми трябва.
Като гледам времето от ботуши ,ще минем на сандали.
Днес с летни ботуши ми завряха краката.

# 20
  • Мнения: 17 546
Малко оф топик - който получи китайския органайзър за чанта, да свирка - дано дойдат преди 45те дни за диспут  Mr. Green
Божеее ooooh! ми аз съм забравила, че чакам такова нещо! hahaha Жива да си, aniK. Hug

На показаната чанта пише Grau, което е сиво!!!

# 21
  • Мнения: 171
Благодарности на Джулс и от мен  bouquet Аз чакам само това портмоненце, след като си получих обувките от Marc Shoes. Следя цените на няколко чифта сандали, ха дано пък да ги смъкнат най-накрая, че им идва времето Grinning

# 22
  • Мнения: 4 275
Момичета, ако поръчам тази вечер и пратката дойде да речем по празниците... колко време ще ме чака? Няма да съм в София по това време и се чудя да пускам ли, да не пускам ли... Confused

# 23
  • Мнения: 6 031
Момичета, ако поръчам тази вечер и пратката дойде да речем по празниците... колко време ще ме чака? Няма да съм в София по това време и се чудя да пускам ли, да не пускам ли... Confused

Мисля, че по празниците и куриерите и пощите също почиват.  newsm78

# 24
  • Мнения: 5 790
Пощите почиват по време на официалните празници.
Ще те чака 20 работни дни.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 913
Нищо не чакам, освен немски петък като френския  Mr. Green
И аз.  Mr. Green
Чакаме http://www.javari.de/active%201371208%20Herren%20Sneaker%20charc … RL=%2Fmythings%2F . Дано да му станат на моя мъж.  Rolling Eyes

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 4 492
Бижу, то аз се сетих за несесера, щото се замислих,ч е нищо от никъде не чакам  Mr. Green

Друг куриер от DHL току-що ме изненада изключително приятно с моите духчета. Чаках ги към петък. Отдавна не съм се кефила така  ooooh! Господ ме спаси от Амберата, за да поръчам тези  Joy Огромният джаварски кашон миришеше на кожа като го отворих, а самите ботуши ми "заспаха", точно в най-силния смисъл на думата - като калъп, залепнаха. Цветът е петролен, до глезена е по-промазан велур, а нагоре малко по-"рошав", но на вид разлика в двете материи няма, само на пипане.
Доволна  Laughing

# 27
  • Мнения: 738
Ау, страхотни са! Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 659
aniK страхотни са Hug.Аз търся точно такъв цвят сандали Grinning, купих си офлайн такава чанта  Crazy

# 29
  • Мнения: 182
Преди малко в потвърдителния имейл за една поръчка, получих и новите условия за връщане на стоки. Ето част от тях:

Paketversandfähige Sachen sind auf unsere Gefahr zurückzusenden. Sie haben die regelmäßigen Kosten der Rücksendung zu tragen, wenn die gelieferte Ware der bestellten entspricht und wenn der Preis der zurückzusendenden Sache einen Betrag von 40 Euro nicht übersteigt oder wenn Sie bei einem höheren Preis der Sache zum Zeitpunkt des Widerrufs noch nicht die Gegenleistung oder eine vertraglich vereinbarte Teilzahlung erbracht haben. Andernfalls ist die Rücksendung für Sie kostenfrei. Nicht paketversandfähige Sachen werden bei Ihnen abgeholt. Verpflichtungen zur Erstattung von Zahlungen müssen innerhalb von 30 Tagen erfüllt werden. Die Frist beginnt für Sie mit der Absendung Ihrer Widerrufserklärung oder der Sache, für uns mit deren Empfang.

До колкото разбрах от гугъл преводача Simple Smile поемат пощенските разходи за връщане на стоки над 40 евро.

Общи условия

Активация на акаунт