Нея Ираклица, Нея Перамос, Палио, Гърция

  • 106 102
  • 210
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 4 395
aniK това е третата къща мисля. Те са три къщи една след друга и не са самостоятелни- в смисъл само за теб цялата , ами е разделена на студия, ние сме спали в средната- имахме си самостоятелен вход и всичко необходимо, имай предвид, че средата на юли и август е ужасна жега, просто не се диша.Много правилно си се ориентирала, това са жилищни къщи. Пак си самостоятелна, но имаш общ двор и за да стигнеш до плажа минаваш през другите две къщи. Тази мисля, че е най-новата им къща. Ако ходите юни, няма смисъл да правиш резервация- виж ги на място, ако не ти хареса, пробвай в Елена- те са до тях. Има толкова много къщи за гости за 5 минути ще намерите подходящото за вас  Hug

 Hug Много ти благодаря. Не е това, което търсим. Компанията взе да се пръска - орел, рак и щука. Аз спрях да пращам запитвания - да се оправят  Twisted Evil
Обаче продължавам да следя Wink

# 46
  • Мнения: 345
Мами, да побутна и да включа евентуално въпрос и за Паралия Офринио (Тузла), ако някой може да препоръча хотелче и да даде инфо? Намерих тук-там нещо, но не е много. Мерси!   bouquet

# 47
  • София
  • Мнения: 4 576
Мами, да побутна и да включа евентуално въпрос и за Паралия Офринио (Тузла), ако някой може да препоръча хотелче и да даде инфо? Намерих тук-там нещо, но не е много. Мерси!   bouquet

Ние сме там от 22.06, но наехме цяла къща. Ако те интересува, пиши ми. А след това мога и отзиви да напиша, не съм ходила, но ми я препоръчаха!

# 48
# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Леееекичко подбутвам темичката. Че доста сме изпаднали, доста се рових, докато ви открия. Ние живот и здраве заминаваме в събота. Вече нямам никакво търпение, обожавам гръцкото море, там се чувствам по- спокойна и на мястото си, отколкото в нашата лудница.

# 50
  • София
  • Мнения: 4 576
Леееекичко подбутвам темичката. Че доста сме изпаднали, доста се рових, докато ви открия. Ние живот и здраве заминаваме в събота. Вече нямам никакво търпение, обожавам гръцкото море, там се чувствам по- спокойна и на мястото си, отколкото в нашата лудница.

Приятно изкарване  Hug Ние се върнахме миналата седмица....но нещо изобщо не ни стигна, мислим за 2ро, 3то тази година  Mr. Green

# 51
  • където и да е,само да не съм сама
  • Мнения: 586
Спокойна, ще разкажеш ли къде бяхте, с/у какви пари, отдалеченост от плажа, вид пясък и т.н.?
благодаря ти предварително!

# 52
  • София
  • Мнения: 4 576
Ina78, бяхме в Паралиа Кариани, на няколко /5-7/ км от Паралия Офринио. Двете селца са на един и същи, дълъг около 15 км плаж. На който има място за всички и най-различни места - с повече или по-малко камъни, по-плитко или по-дълбоко.
Спяхме тук http://tpetkova.snimka.bg/travel/k-shta.722557  срещу 100 е/ден. Къщата е на хубаво, тихо място. На 100 м от плажа е, на 300 м от пристанището, където сутрин продават прясна риба и октоподи. На нас този плаж не ни хареса, но е доста организиран, вкл. батути и занимавки за деца.
Ходехме в Офринио на плаж, където си намерихме място да паркираме в горичка, пред нея плитко и с по-малко камъни. Снимки http://tpetkova.snimka.bg/sea/ofrinio.762286
Мястото ни намери българка, която от години работи там, сега е в агенция за имоти, много мила. Каза, че в Офринио има и апартаменти, които се дават, но ние искахме къща. Къщата е добра, но се оказа не много подходяща за нас, т.к. бяхме с 4 деца, най-малкото на 2 и постоянно тичаше по стълбите, които не са обезопасени.
На пясъка има ивици с камъни, около метър, в морето още метър камъни.
В офринио в понеделник има пазар, цените много прилични, с много вкусни зеленчуци се прибрахме. Има различни заведения с детски кътове, които са безплатни, има аниматори/Сицилия, Хакуна Матата/. До Кариани, най-близкият супер е Канзас, има всичко. Малко по-далеч, в Офринио    има Масутис, даже и клиентска карта си взехме.

Ако още нещо те интересува - насреща съм  Hug

# 53
  • където и да е,само да не съм сама
  • Мнения: 586
Благодаря ти, Спокойна!
Супер точно описа всичко, а къщата в която сте били ми хареса страшно много.
Колко души могат да спят в нея, защото пишеш, че сте били с 4 деца?
Ние сме с 3, но ме интересува дали има място и за някоя баба!?
За септември май отпада др гръцко море, но за догодина юни съм склонна на малко повече-10-тина дни примерно. а и този район го водят близо до Сф и не много натоварен откъм туристи.

# 54
  • София
  • Мнения: 4 576
Районът е хубав, пътят до там е супер, на 300 км от Сф... В къщата има 3 спални, приземното ниво. В тях има по 1 спалня. Има и едно походно легло, което ползвахме. Мисля, че и бабата може да вземете Simple Smile

# 55
  • Варна
  • Мнения: 3 943
Районът е хубав, пътят до там е супер, на 300 км от Сф... В къщата има 3 спални, приземното ниво. В тях има по 1 спалня. Има и едно походно легло, което ползвахме. Мисля, че и бабата може да вземете Simple Smile



Ходихте ли по селцата и плажовете към КАВАЛА ???

# 56
  • София
  • Мнения: 4 576
Районът е хубав, пътят до там е супер, на 300 км от Сф...
Ходихте ли по селцата и плажовете към КАВАЛА ???

Не! За нас почивката е почивка, не включва обикаляне половин ден заради плаж  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 13
интересувам се дали има редовно автобуси от Неа Ираклица до Кавала, а и въобще ако някой знае сайт със разписанията на автобусите за северна Гърция, моля да го сподели

# 58
  • София
  • Мнения: 660
Този уикенд ще отскочим за една нощувка, няма да резервирам нищо, надявам се за една вечер, все ще намерим нещо подходящо- към Нея Перамос ми се е насочил погледът Grinning

# 59
  • Мнения: 856
интересувам се дали има редовно автобуси от Неа Ираклица до Кавала, а и въобще ако някой знае сайт със разписанията на автобусите за северна Гърция, моля да го сподели
Виж това дали може да ти е от полза: http://www.ktel-chalkidikis.gr/index.php
Не съм го разглеждала, има го на първа страница с полезно инфо в темата "На море в Гърция". Може и там да попиташ, ако сайта не ти върши работа.

Общи условия

Активация на акаунт