Пазаруване от taobao.com - китайски реплики (№2)

  • 71 269
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
Момичета много искам да пазарувам чрез mistertao,но не ми дава да си заредя акаунта Sad
Само кредитни карти ли приемат?Аз пробвах първо с дебитна карта Visa Electron na DSK после си направих виртуална Visa пак на  DSK и не става:(  Иначе използвам Alsotao ,но с тях е доста по скъпо.
Пазарувам и с gulleitaobaoagent, но направо ми скъсват нервите много са бавни Grinning

Благодаря ви за хубавата тема:)))

# 61
  • Мнения: 2 282
Да, както и на много други места и mistertao не  приемат карти Visa Electron на ДСК.  Confused Аз съм с Виза Електрон на ПИБ , с нея до сега не съм имала никога проблем, никъде.  Peace
Между другото до сега за която и карта да съм чула, че не я приемат, винаги е била виза електрон на ДСК, не знам защо така.

# 62
  • Мнения: 0
Благодаря за отговора:)))но твоята кредитна ли е или дебитна? Simple Smile

# 63
  • Мнения: 2 282
Дебитна.

# 64
  • Мнения: 1 288
Момичета много искам да пазарувам чрез mistertao,но не ми дава да си заредя акаунта Sad
Само кредитни карти ли приемат?Аз пробвах първо с дебитна карта Visa Electron na DSK после си направих виртуална Visa пак на  DSK и не става:(  Иначе използвам Alsotao ,но с тях е доста по скъпо.
Пазарувам и с gulleitaobaoagent, но направо ми скъсват нервите много са бавни Grinning

Благодаря ви за хубавата тема:)))


аз пазарувам със кредита Visa Electron na DSK от мистъртао  и нямам проблем Peace
със виртуалната не би трябвало да имиш проблем тъй като номера и е като на кредитните,прехварли малко по голяма сума от колкото ти е нужна във виртуалната и пробвай пак

# 65
  • Мнения: 0
Пробвах вкарах повече пари и пак не става:(
В понеделник ще ходя да си извадя кредитна карта,но се чудя в долари или в лева дали има някакво значение:)
Момичета много ви благодаря за отговорите,много сте мили  bouquet Simple Smile

# 66
  • Мнения: 1 288
Пробвах вкарах повече пари и пак не става:(
В понеделник ще ходя да си извадя кредитна карта,но се чудя в долари или в лева дали има някакво значение:)
Момичета много ви благодаря за отговорите,много сте мили  bouquet Simple Smile


по някога системите не искат да извършат плащане когато във картата остатъка е по малко от 100лв,случвало ми се е Peace
по принцип няма значение във каква валута ще е тъй като се изчислява по курса за деня на банката,според мен ако е от ДСК и имаш интернет банкиране е по добре да е във лева,като направиш плащането със кредитната можеш да си прехвърлиш от дебитната към кредитната и така да не плащаш лихви  Peace

# 67
  • Мнения: 2 282
А според мен направо си извади дебитна виза електрон на ПИБ, най-добри условия имат. Нищо не плащаш нито при издаването, нито за поддръжка. Мисля, че само 1 лв при издаването за пластиката. Аз имам левова, доларова и еврова от тях. Стават за до 5 дни. Никога не съм имала проблеми с тях. И обслужването им е много добро. До колкото съм чела ДСК не са много за предпочитане. Особено за кредитни карти.

# 68
  • Мнения: 1 288
всяка една банка си има месечна сума за обслужване на сметката  Peace
аз до сега не съм имала проблем със картите на ДСК  Peace
според мен остатъчната сума в сметката е малка и за това не я приема системата,говоря за виртуалната

# 69
  • Мнения: 2 282
Да, когато е кредитна има  Peace но за дебитната няма при ПИБ, аз за това и предложих да си извади дебитна виза електрон на ПИБ, но тя щом има вече сметка в ДСК сигурно е на ясно с тяхните условия. Няма значение от къде е картата, важното е да се пазарува Simple Smile

# 70
  • Мнения: 1 288
кредитните карти нямат такса обслужване а лихва потребление и годишна такса която обикновенно е 25 лв Peace
не съм чувала до сега банка да няма такса месечно обслужване на сметка ,пък дори и тя да е 1лв Peace

# 71
  • Мнения: 2 282
http://www.fibank.bg/uploads/_Tariff_Bulletin/docs/Tariff.pdf
стр. 26. т. 1 и т. 4 и стр. 27, т. 1 и т. 4 Simple Smile Ползвам ги от 3 години, до сега не само ,че не са ми взели, ами и са ми дали някоя и друга стотинка-левче, от лихва, когато повече пари са ми стояли по-дълго време в картата Simple Smile  Peace

# 72
  • Мнения: 1
http://www.fibank.bg/uploads/_Tariff_Bulletin/docs/Tariff.pdf
стр. 26. т. 1 и т. 4 и стр. 27, т. 1 и т. 4 Simple Smile Ползвам ги от 3 години, до сега не само ,че не са ми взели, ами и са ми дали някоя и друга стотинка-левче, от лихва, когато повече пари са ми стояли по-дълго време в картата Simple Smile  Peace

Не си права с случая! Naughty
Аз имам 2 дебитни на ПИБ - не спомням взели ли ми пари за издаване, или само трябваше поне 2 лева сложа на сметка, но има такса поддържка на сметка - 0,3 лева всеки месец!

Най-низката такса - да
Най-удобната за чужбина - да (аз тегля пари от нея в Украйна, поне не ми удрали като Райфайзенг - всеки цикане в банкомата - 5 лева, че и в минус пари взимат)

Но че нямат никаква такса - НЕ.

Имат, ама тази такса капка в морето Wink

# 73
  • Мнения: 2 282
Хм, да наистина, сега си погледнах подробно извлеченията. Не съм ги усетила, но когато я вадех не знам защо съм се объркала, че няма такава такса на месец. Тук в този pdf , от страницата на ПИБ също не виждам да го пише.... А аз от него се водех, когато си избирах банка за карта.

# 74
  • Мнения: 101
Нека и аз да се включа за таксите,служителка съм в ПИБ.Таксата за издаване на Виза Електрон на  е 1лв,а месечната подръжка на сметката е 0,30ст.
Моя съвет е да си извадите Дебитни на Пиб,стават наистина за 5 дни.И имат най-ниски такси подръжка на сметка,навсякъде е по 1 лв.
Не правя реклама...но няма проблеми с нея при плащане в интеренет!!!  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт