Пазаруване от taobao.com - китайски реплики (№2)

  • 75 681
  • 738
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 1
Здравейте, направих си акаунт в Mistertao, но когато се опитах да платя с картата на приятеля ми ми излезе съобщение, че банката му не одобрявала тази сделка или нещо такова. А преди това си е купувал разни неща от ebay. Трябва ли акаунта в сайта да отговаря на картата с която пазаруваш

# 601
  • Мнения: 2 506
Не, не трябва. Сайта не приема някои карти.

# 602
  • Мнения: 69
Дано вече не съм досадна но нормално ли е след като ми е минало плащането в банката в акаунта си никъде да не виждам направената поръчка всичко ми седи още в количката. И не ми отговарят на имейла вчера сутринта им писах. Благодаря предварително   bouquet

# 603
  • Мнения: 1
Какви карти приема. Visa electron явно не приема. Някой използвал ли е webmoney, защото аз си направих акаунт но на 2 cashterminala се опитах да вкарам пари и ми написа че няма връзка със сървъра, ако някой е използвал тази услуга моля да ми пише как да си вкарам пари

# 604
  • Плевен
  • Мнения: 860
От няколко седмици разучавам Алито и сега виждам и този сайт - по-изгодно ли е ? При единични поръчки или пазарувате на едро? Мен ме интересува едно пуловерче например, в Алито е по-никса цената от това тао и затова ми се стори , че като цяло не е по-добре. Има начин за по-ниски цени от обявените?

# 605
  • София
  • Мнения: 435
  bouquet
Опитвам се да направя регистрация в mistertao, но за referer ми иска регистриран  мейл. Ще съм благодарна, ако някой ми даде  Hug
raliva само не го приема

Последна редакция: пн, 23 сеп 2013, 12:31 от anisunshine

# 606
  • Мнения: 156
Здравейте,момичета!Стигнах до 10-та страница на 2-та тема.Искам да ви питам от този екип  http://item.taobao.com/item.htm?spm=a230r.1.14.56.C7xaOT&id=15280455842    пише ,че има само ХЛ размер,а аз нося ХС-С да знам ако го няма в моя номер да не продължавам да чета,че друго за сега не съм харесала.Също така да питам дали става плащането с виза виртуал на дск,защото по назад прочетох че имате проблем.  bouquet

# 607
  • София
  • Мнения: 435
 bouquet
Опитвам се да направя регистрация в mistertao, но за referer ми иска регистриран  мейл. Ще съм благодарна, ако някой ми даде  Hug
raliva само не го приема
Никой ли не желае да ми даде мейл за да си завърша регистрацията?  Rolling Eyes

# 608
  • Ямбол
  • Мнения: 1 610
вече спокойно мога да обява за сполучлив и коректен моя втори посредник от Алиекспрес  ,  http://www.aliexpress.com/item/Freight-Compensation/1209828755.html
тук му давам линк и искам цена,на следващия ден ми я обявява,ако ме устройва правя ордер,корегира ми цената,след което заплащам.
Много лесно и просто.
Моля да бъде вмъкнато това инфо към допълнение в 1-ви пост ,като друг вариант на пазаруване.

# 609
  • София
  • Мнения: 435
Момичета ще правя първа поръчка, можете ли да ми кажете между тези два търговеца, от кой е по-добре да поръчам, кой се води по-надежден:
http://item.taobao.com/item.htm?id=13594087418&spm=2014.12642556.0.0
или
http://item.taobao.com/item.htm?id=26999568587&spm=2014.12642556.0.0
Единия май има рейтинг и на самия продукт?  newsm78
Благодаря    bouquet

# 610
  • Мнения: 61
Здравейте, аз съм новак в този сайт и ми трябва малко помощ.   bouquet Харесала съм си това - http://www.mistertao.com/beta/pages/item/20010761342.html#relatedItem
Набелязах го още в алиекспрес, но там е 40$, а тук го изчислих с доставката $21.92 .. незнам дали правилно съм сметнала  newsm78
не ми е ясно обаче как става точно плащането в мистертао, прочетох и че има проблеми с карти на ДСК,а моята е такава.
А като дам от  количката да платя ми дава само
Product Price:    $16.34
Domestic Shipping Fee:    $1.65
Total:    $17.99
п.п. тоест второто плащане ще бъде след това само на комисионната или ? и пак ли през сайта излиза

Последна редакция: вт, 24 сеп 2013, 16:54 от heart.it

# 611
  • Мнения: 566
Най-просто казано имаш :
1-во плащане за артикул+доставка Китай-Китай като тук задаваш каква доставка искаш за Китай-България .
2.След като дойде..якето в някой от складовете ти го снимат и трябва да направиш 2-то плащане,което с сбор от % на МистърТао и избраната от теб доставка Китай-България.

Закъснява ми много една пратка пратена със сингапурските http://www.17track.net/en/result/post.shtml?nums=RF137986139SG
Никога до сега не съм имал такова забавяне.Получих друга пратка пратена на същата дата и час-взех си я на 16-ти. Rolling Eyes

# 612
  • Мнения: 61
Най-просто казано имаш :
1-во плащане за артикул+доставка Китай-Китай като тук задаваш каква доставка искаш за Китай-България .
2.След като дойде..якето в някой от складовете ти го снимат и трябва да направиш 2-то плащане,което с сбор от % на МистърТао и избраната от теб доставка Китай-България.
Мерси, ще се пробвам да поръчам   bouquet
p.p. Не ми дава да вкарам пари, за да платя - Unfortunately, at the moment you cannot use your credit card to add money into your account. However, your credit card can be used to pay your orders directly.
Не видях в темата да пише, ако може помощ ?  newsm78

Последна редакция: вт, 24 сеп 2013, 23:53 от heart.it

# 613
  • Мнения: 2 142
Здравейте, мили дами!
Хаиде и аз "цоп" във вашата темичка! От около две седмици разглеждам китайските сайтове в търсене на нещо конкретно и на начини за доставка. Това, ще ми е първата поръчка от там и не зная как да постъпя. Харесала съм си яке, но е скъпичко и не знам откъде да го поръчам за да е по-сигурна доставката. Направих си регистрация в mistertao и на още 5места сигурно...  Mr. Green
Дали да пробвам с нещо по-евтино първо или да "скачам" направо?
Моля за помощ и съвет!  Hug

# 614
  • Мнения: 0
Здравейте, имам молба Simple Smile
Може ли някой да ми поръча тази чанта, ще изпратя парите разбира се и ще си поема доставката до мен. Не мога да се оправя с този сайт,  Rolling Eyes Непрекъснато ми сменя езика с китайски, моля ви...
http://www.mistertao.com/beta/pages/item/19760211593.html

Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт