Пазаруване от taobao.com - китайски реплики (№2)

  • 75 681
  • 738
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 0
Здравейте ! Ако някой има желание да помогне на новобранци в поръчките от Китай ще бъда безкрайно благодарни ! Изчетох доста от постовете ..... моля ако някои поръчва от надежден кореспондент нека го сподели . Благодаря ви !

# 616
  • Мнения: 69
Здравейте, имам молба Simple Smile
Може ли някой да ми поръча тази чанта, ще изпратя парите разбира се и ще си поема доставката до мен. Не мога да се оправя с този сайт,  Rolling Eyes Непрекъснато ми сменя езика с китайски, моля ви...
http://www.mistertao.com/beta/pages/item/19760211593.html

Благодаря

Последна редакция: ср, 25 сеп 2013, 21:26 от sunny6913

# 617
  • Мнения: 69
Здравейте ! Ако някой има желание да помогне на новобранци в поръчките от Китай ще бъда безкрайно благодарни ! Изчетох доста от постовете ..... моля ако някои поръчва от надежден кореспондент нека го сподели . Благодаря ви !

Аз също съм начинаеща и поръчах от mister tao,  с него се справих лесно, ако мога да помагам с удоволствие. Пробвах и с първото китайче на Никид, но ми даде високи цени и го отсвирих  Crossing Arms

# 618
  • Мнения: 61
То тук май напреднали няма  Flutter Flutter Аз днес с 300 зора си платих поръчката, първо ми отказва едната карта, после другата  #Crazy #Crazy накрая се оправих с първото плащане, пък да видим после  Joy
Да ви питам за тези снимки, които пращат преди да ви изпратят нещата.. винаги ли ги снимат или трябва да им пиша някъде? На емайла ли пращат или в сайта ? newsm78
п.п.    за mistertao става дума   Heart Eyes

Последна редакция: чт, 26 сеп 2013, 11:02 от heart.it

# 619
  • Мнения: 2 142
Хайде, пак! Не дадохте съвет, как да поръчам Simple Smile -реших да направя поръчката през mistertao. Ако се справя и пристигне, ще си поръчам и моето "скъпо" яке Simple Smile

# 620
  • Мнения: 322
Здравейте, Simple Smile и аз съм от новаците . Да попитам има ли начин да се избегне таксата за вътрешна доставка на mistertao ? Бих искала да поръчам бебешки дрехи от един и същи търговец но на всяка ми слага въпросните 1.65 $.
мерси и лек ви ден

# 621
  • Мнения: 61
Здравейте, Simple Smile и аз съм от новаците . Да попитам има ли начин да се избегне таксата за вътрешна доставка на mistertao ? Бих искала да поръчам бебешки дрехи от един и същи търговец но на всяка ми слага въпросните 1.65 $.
мерси и лек ви ден
Не мисля, че има такъв начин. Все пак те поръчват нещата и плащат доставката, за да дойдат до тях, за да ви я препратят после.. няма как да ви я поемат те  #Crazy

# 622
  • Мнения: 322
Не мисля, че има такъв начин. Все пак те поръчват нещата и плащат доставката, за да дойдат до тях, за да ви я препратят после.. няма как да ви я поемат те  #Crazy
[/quote]
търговеца и с безплатна доставка , а и за мен няма логика да мога да си поръчам 5-6 еднакви блузи за 1.65 , а блуза и панталон за 3.30  Rolling Eyes / говорим за покупки от един магазин/

# 623
  • Мнения: 81
и аз не го разбирам това- след като е безплатна, а и като е от един търговец нали ще прати нещата наведнъж, защо трябва да се плаща доставка за всеки артикул? дори да става дума за това,че се променя тежестта на пратката, цената пак не е същата както на няколко отделни пратки  Rolling Eyes

# 624
  • Мнения: 13
 Аз леко връхлитам за отзиви от този агент: http://kupiottao.com/index.php
има меню и на български което е странно??!? някой случайно да го е засичал newsm78 newsm78 newsm78

# 625
  • Мнения: 20
и на мен ми стана интересен този агент опитах се да направя пробна малка поръчка но немога да платя

# 626
  • Мнения: 69
Moje  li validen referer samo s nik ne stava iska e-mail

# 627
  • Мнения: 61
Moje  li validen referer samo s nik ne stava iska e-mail
Скрит текст:
пробвай kr_asi@abv.bg

# 628
  • Мнения: 1
Здравейте,интересуваме като сложиш в кошницата на мистъртао  това което желаеш и сумата която  дава за плащане ,това ли е всичко което се плаща или има и нещо за плащане след доствката.Извинявам се за тъпия въпрос но наистина не см съвсем наясно. Cry

# 629
  • Мнения: 10
Здравейте, искам да поръчам ето тези кецове. Някой поръчвал ли ги е , имате ли отзиви за тях? Някаква идея колко ли ще тежат ? Аз мисля 1 кг. Като сте поръчвали маратонки, колко кг са ви излизали ?

http://item.taobao.com/item.htm?spm=a2106.m874.1000384.33.Oupqq9 … amp;sku=&ug=#

Общи условия

Активация на акаунт