Отговори
# 30
  • Добрич
  • Мнения: 22
Бютка,   bouquet
Кашпи, напомни ми какво не съм направила аз - не съм ти разгледала снимките във Фейсбук.  Laughing
Фери, виж първо дали ще суче покрит с пелена Криско, че някои бебета не понасят да са зависи с престилка. Матей няма грижи де, но на моя приятелка детенцето на 3-4 месеца не му хареса и не пожела да суче така. Матей и той много ръкомаха, ама аз му държа ръцете, че иначе нищо не скривам с нея престилка. Моята е от Минене. Simple Smile
Лино, много нахално от нейна страна, пък и какво от това? Със или без нейната констатация все тая. На мен никой не ми е правил такива фрапантни изказвания. Познатите ми знаят, че ще ги изям с парцалите, непознатите ме мислят за надменна и надута. Рядко някоя майка ме заговаря навън, седят и ме гледат лошо в парка.  Laughing
Биби, честита ви радост, лели  Heart Eyes
Аз тихичко ще се похваля, че понамалихме кърменето през деня и бавно и славно увеличаваме пюретата и кашите. Започна да прави 5 часови паузи между кърменето през деня и се засища с някакви смешни дози твърда храна, но мен ме устройва, а и той не дава вид на гладно бебе. Simple Smile Най му е кеф да си яде сам с ръчичките - върти ги, гледа ги и им говори и смуче я плод я хляб.  Heart Eyes  Стои си седнал на земята и си играе с играчките на бати си. Ако случайно си забравя телефона на земята, става бой - много са бързи и двамата, а Камен има късмета да е и по-силен.  hahaha

# 31
  • Мнения: 334
Ехо, привет и от мен!

Страхотно заглавие, много хубава тема! Бютка, само махни линка към октомврийки, понеже мултиплай го затвориха и вече не работи.

Пейпърче, честито изправяне! Вече стават по-опасни, няма миг спокойствие, като тръгнат да щъкат, не знам как ще е

Нашият фотограф се казва Камен Загоров. Ето сайта му:

http://www.kamenzagorov.com/

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.216866011789505.107374 … hoto_album_reply#!/KamenZagorovPhotography

Много съм доволна! Направи страхотни снимки, даде ми всички дигитални, обработил е 10-тина кадъра. Може да се поръча и отпечатване при него, направи ми една на специална хартия, прилича на рисунка. Мисля лятото пак да му се обадя и да се снимаме, този път навън. Ще ви пусна и още някоя във ФБ.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 400
На първо четене разбирам,че Би Би има племенница  Heart EyesДа ви е жива и здрава Боряна и прекрасна като името си.

Аз май няма да мога да прочета старата тема,ще хвърля един поглед само,но едва ли ще наваксам.

Ние сме добре,Ивето си е душичка,Никита се пробва да ни види предела на нервите  Mr. Green,сега е на 4г,на 14г да ни е жива и здрава сигурно ще минем на успокоителни.
Онзи ден успяла да излъже и мед.сестра че и е лошо и я боли корема ,звъннали на мъжа ми от градината,той на пожар отива да я вземе,кара ми я а тя се хили като маруля ooooh!.След като взе да скача от облегалките на фотьойлите върху масата ,от там по земята и кълбета да прави ни стана ясно,че е идеална за цирка-маймуна такава Twisted Evil.


Аз както почнах 90 дневната така се и отказах,май и месец не издържах-не мога да спазвам правила,май нямаше и ден дето да съм била на 100%режимна Blush.

Днес е пълнолуние и ще си правя плодуване,ще си разтоварвам с фазите на луната предимно,ще наблягам на тае бото и кростренажора(въртя интервално за по-голям ефект),пък каквото стане.

Бюти мога да я похваля,че видимо е отслабнала,а вчера цял ден изяде само една ябълка,не се изкуши с нищо Simple Smile Hug

# 33
  • Варна
  • Мнения: 25 238
Мери Джейн,
какви са цените при този фотограф?
Принцеске,
хахах, опасни са малките Laughing
Тайра,
аз на изпит винаги се спичам, на шофьорския така се разтреперих в колата, че не можех да включа на скорост Mr. Green Стискам палци да вземеш листовките без грешка Simple Smile

# 34
  • Мнения: X
Тефи, аз си купих чадър още миналата година, ползвала съм го точно 3 пъти   Blush
Ама ако ми е закачен постоянно на количката ще се сещам по-често сигурно  Blush
Миланова, дано се оправи бързо Петьо  Hug
Лошичке, имах предвид нещо както Месечинка го написа, ама аз сигурно нямаше така да го обясня  Mr. Green ако искаш все пак ще го редактирам  Hug
Мери, мерсиииии, ще го махна  Hug
Принцеске  Hug

# 35
  • До морето
  • Мнения: 7 061
Не видях какво е обяснила Месечинка, но предполагам, че си имала предвид нещо подобно на онази мисъл, че "Да имаш дете, тогава разбираш какво означава сърцето ти да живее извън теб!". Но все пак детето ми живее в сърцето ми, а не извън него! Ама това е подробност де, ако на никой друг не му пречи...... както прецениш, няма да нахалствам  Hug Hug Hug Hug

Забравих да се отчета, че вчера вкарах маслото, сега кога да давам сирене - след 3 дни  newsm78 Голям проблем имам с тези сухари- то какво ли няма в тях - глюкозен сироп, яйца, хиляда Е-та..... не знам какво да купя! Идеи?????????? Иначе вчера купих кус-кус на Плазмон, ама за сухарите, голяма драма  Crossing Arms

Последна редакция: чт, 25 апр 2013, 08:50 от *SamiMummy*

# 36
  • Мнения: 16
Добро утро, сестрици  Hug
Бюти, много хубава тема, разчувствах се  Hug абе, няма ли вече някоя ошкембила се мама  Mr. Green
Снощи моята бубка заспа в 9 и стана в 6  Crazy уж трябваше да съм наспана, ама не  Crossing Arms а, и гърба ми е като строшен на 2  Confused боли ме, имам чувство, че мисо ми се е прехапало  Confused не мога да си вдигна дундата, дано се поразмине до после, че в това хубаво време да си седим в нас  Praynig
Тя вече не се свърта на едно място, все иска да става, да види къде що има  Laughing Вчера бяхме на парка и се пуснахме по пързалката  Mr. Green умря от кеф, гадинката  Mr. Green а, майка й още повече  Mr. Green
Биби, честита племенница, здрава, щастлива и обичана да расте  Heart Eyes  bouquet
Тайра, аз имам сенна хрема, питах педито за малката и дали има вероятност да се наследи, а той ми каза, че това може да се установи най-рано, когато стане на 3г. Peace Успех с листовките  Hug
Лино, много е дълго за разправяне и не ми се иска да ви занимавам Hug
Аз нямам чадър, май няма и да купувам, сенника ми е достатъчно голям и я закрива почти цялата  Peace
Марли, все се каня да ти пиша за това нея/ него  Laughing така се обърквам, ти да не си от Русе  newsm78 те там май така говореха  Wink Миличкия Матей  Heart Eyes като го описваш все едно за моята дунда говориш  Heart Eyes и тя така обича да похапва с ръчички и си прехвърля  манджата от едната в другата ръка  Grinning
Принцесо, дупе да ви е яко, щом от сега ви върти  Tired ама, как им идва на акъла да измислят такива неща  #Crazy Whistling

Моето дете не си играе с играчки  ooooh! най- обича като докопа някое шише  ooooh! някое боклуче  Whistling
Вече 2 дни й давам пуешко, облизва купичката за 0 време и пита за още, хищник ще ми е май  Mr. Green Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 2 052
Ехааа, страхотно заглавие  Heart Eyes
Само се записвам, че имам много да ви догонвам, а все нямам време  Blush По цял ден сме по улиците  Laughing

# 38
  • Варна
  • Мнения: 25 238
С какво въведохте пшеницата? Сухари, кус-кус, грис? Тези сухари май са пълни с глупости, както писа СамиМами, чудя се какво да взема за след овеса? Вчера взех кашата 3 зърна на ДМ, но в темата за Захранването ме разкандърдисват да я въведа междинно, да съм давала направо пшеница, а тази каша по-натам. В неделя мисля да въведа следващо глутеново, но не знам какво и с какво?

# 39
  • Мнения: 250
   Добро утро на всички.

   Бюти, браво за заглавието, много е хубаво.

   Нещо не ми се пишеше напоследък, сигурно имам пролетен мързел. 2 дена разходки и на третия издъхнах и си останахме вкъщи. Днес съм с тримата вкъщи, лепнахме кашлица отнякъде всички вкъщи, мъжа ми още не се е предал и ходи на работа. Очаква се да вземе премия над заплатата и вече виждам къде ще е част от нея - в аптеката.  От месец не бях се разболявала, припомних си колко е гадно, поне на малките апетита не е пострадал засега. Вчера хапнаха супа леко пасирана, с малко зехтин, не знам дали е най - подходящото растително масло за тях, но слънчогледовото олио май е по - вредно.

   Все още са на 5-6 хранения, давам им колкото искат (разбира се до някакви граници). Снощи малко се престарах с вечерното мляко и единия брат повърна дремейки, преобличах го в 22 часа полу спяща, и двамата не се разсънихме.

   Честита племенница на Би би, да расте здрава и щастлива!
   
   Чадър използвам по принцип, само че го приемат за играчка и си го дърпат всеки към себе си, най-ефективен е като спят. Тогава върши добра работа. Става и като вали да си го закача на дръжката да ми пази от дъжда.

   В неделя, по случай Цветенца, се надявам да можем да си направим фото сесия на някоя полянка в Морската градина (този път с фотоапарата), нищо че най - вероятно ще сме отбор Кашлюк. Отдавна не съм имала желание да си празнувам имения ден, но този път надали ще пропусна.



Последна редакция: чт, 25 апр 2013, 09:28 от Five magnificent

# 40
  • Мнения: 27 524
Бюти,   bouquet

И едно бързо питане мамите които минахте на 4 хранения  на малките какви са и в колко часа??  

Към 10 - плодово-зърнено-млечно
Към 14 - зеленчуково/месно
Към 19 - млечна каша или зърнени с масло и сирене
Към 3 - мляко

Фери, ми явно два пъти си се редила на опашката за цици. Аз пък имам друг проблем. Особено след бремеността, двете ми гърди отговарят на различни чашки. Едната постоянно излиза, защото и е тясно, другата се мята наляво и надясно, защото и е широко ooooh!

 Joy Joy Joy

Мъжо, с Криско бях купувала чадър, два пъти се помъчих с него и отиде на боклука, никаква работа не ми свърши. Което не значи, че по принцип е така (предполагам), просто при мен така се получи, така че вече не мисля въобще за чадъри  Blush Ще заложим на каскетче  Simple Smile
Защо да не можеш да въртиш седалката? Мисля, че може и  в двете посоки?  Thinking

Сами, има една приказка (от Мадона тръгна), че една жена като роди дете и част от сърцето й се разхожда извън нея  Simple Smile Та и заглавието предполагам в тази връзка е  Simple Smile

А за какво са ти сухари? На мен въобще не ми трябват сухари  Grinning

# 41
  • Мнения: 16
Месечинке, защо не направиш бисквитките на Ивка? В нея има пшенично брашно! Аз ги направих и се одобриха от малката  Hug

# 42
  • До морето
  • Мнения: 7 061
Сами, има една приказка (от Мадона тръгна), че една жена като роди дете и част от сърцето й се разхожда извън нея  Simple Smile Та и заглавието предполагам в тази връзка е  Simple Smile

А за какво са ти сухари? На мен въобще не ми трябват сухари  Grinning



Ами анджък де  Laughing сърцето извън тялото, а не детето извън сърцето!  Laughing Laughing Laughing

Сухарите за попара, нали ще я въвеждам  Rolling Eyes С какво да я правя тази пуста попара  Crossing Arms Взех на Хип, супер сладки са и не му дадох, ама те пък другите са пълни с боклуци, по - добре Хипските, от забранените неща само захар има в тях!

# 43
  • Мнения: 264
Бютииии заглавие един път Two Hearts

# 44
  • До морето
  • Мнения: 7 061
Бютииии заглавие един път Two Hearts

Млъквам!!!!

Общи условия

Активация на акаунт