Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Тарантулке,
ами пусти мързел, иначе чинно си записах рецептата Embarassed Ама хайде, за детето ще се прежаля и ще пробвам да ги направя Joy

# 46
  • Мнения: 16
Да ти кажа, супер бързо и лесно се правят, а и стават доста  Peace Само не знам колко може да издържат?  newsm78

# 47
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Да ама тези бисквити какво ги правите после? Мен ме е страх да му дам да гризе, ако се задави?

# 48
  • Мнения: 16
Няма да се задави, не са толкова меки  Hug Аз й ги давам да гризе, прави я на тесто  Laughing хем си чеше венците, хем си хапва  Wink

# 49
  • Мнения: X
Лошичке, нема да ти стане засечката  Joy бъзикам се  Hug иначе то, ако става на въпрос Анди е в сърцето ми откакто видях 2-те чертички, а не откакто го родих  Blush
Месечинке, аз дадох овесена каша, после пшеничен грис на Тьопфер  Peace
Блонди, само 1 път пие мляко така ли  newsm78 а как да заспи моя вечер, като без шишето не може  Shocked ако му дам твърда храна после требе да ръце да го приспивам  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 27 524
Ами анджък де  Laughing сърцето извън тялото, а не детето извън сърцето!  Laughing Laughing Laughing

Вярно  Joy Joy Joy

А защо пък трябва да въвеждаш попара?  Thinking Давай зърнени с масло и сирене - грис, овесени, просо, елда... каквото там му хареса  Hug На Пападопулу сухарите не бяха ли читави?  Thinking

Месечинке, той ако тръгне да се дави ще го изплюе. При Камелия не сработва номера с нищо в ръчиката, защото тя си натъпква в устата цялото парче хляб или бисквита и много ясно, че се затъква и почва да се блещи  Shocked  hahaha

Бюти, ами да, 1 път  Rolling Eyes ми давай си му шишето, хубаво е, че си го иска  Simple Smile

Харесах си бански  Party

# 51
  • Мнения: 20
Добро утро   bouquet
Аз нали не спя и успях да изчета всичко тоя път  Mr. Green

Биби,честита ви Боряна  Hug Здрава да е и късметлийка   bouquet

За чадър не съм мислила,но ще се наложи понеже сенника на лулата не е от най-големите.Но е по вероятно да сменя количката,че не е за тия улици и бутането се превръща в кошмар.Само че ако взимам ми е мъка каква да избирам  newsm78
Имам от Кики една лятна лекичка ,но я слагах в нея след година и половина.

На Явор му давам коричка от хляба който съм правила и е много доволен....май само така не мрънка.Видях го че дъвче и му харесва.
Сухари....помня съм взимала Goldies за Кики и май пак такива ще взимам.Иначе и аз вчера масълце сложих.А с кус куса на плазмон какви спомени си върнах....как съм хранила Кики- много го обичаше  Heart Eyes

Толкова от мен .... отивам да си налея една халба кафе ,че просто незнам докога така  Tired Rolling Eyes

# 52
  • Мнения: 28
Добро утро  Hug
Биби, да ви е жива и здрава малката Боряна и да ви радва много!
Бюти, много мило заглавие  Heart Eyes
Тефи, аз имам чадър на количката, много не го харесвам, но Ицето реве като му пекне слънцето в очите. Та когато трябва го разтварям, иначе стои за красота. Днес ще го пробвам с една шапка с козирка, за да видя дали ще му пече толкова.
Princess Leia, май си имаш доста добра актриса вкъщи  Party
Месечинке, аз въведох пшеницата с каша на Тьопфер - пшеничен грис, ябълка и банан.
Какъв хляб давате на бебета си да ядат? Вие ли си го правите? Аз още не съм дала да гризе нищо сам, и мен ме е страх да не се задави, но явно ще трябва да се престраша.
Около нас - нищо ново. Мерим улиците по цял ден и вече мога да се похваля с тен. Малкото го мажа с Биодерма и засега е с леееко зачервени бузи. Но ми се струва, че кожата му става много суха от нея и стои като грапава. Някой да има подобни оплаквания?
Хубав и слънчев ден   bouquet

# 53
  • Мнения: 10 882
Биби, да е жива и здрава Боряна.

ох, пак всичко забравих  Embarassed

Тарантулка, какво е това мисо, което ти се е прищипало?

# 54
  • Мнения: 6 703
Тарантулка, какво е това мисо, което ти се е прищипало?
Сигурно става въпрос за мЕсо hahaha

Марли hahaha надута ли изглеждаш Crazy и аз, но интонацията ми е все непремерена и преди все се чудех защо като кажа на някой нещо и ми се тросва Joy и една приятелка ме светна Joy

Ще се оправям и изчезваме с Ивайлето на Великденски базар Grinning

# 55
  • София
  • Мнения: 29
Сами, според мен Бюти се е водила за заглавието от онази хубава мисъл "Част от моето сърце вече живее извън мен" и има малко по-абстрактен смисъл, а не буквален   Simple Smile Hug
Месечинке, аз съм вкарала само овес, но вчера вкарах изненадващо и с на Органикс едни бисквитки с банан, които имаха и повечко от глутено съдържащите. Елси беше взела за Криси и му дадох на Валери от любопитство, а той по принцип яде всичко само кашообразно и от най-малката частица се дави и му се гади, но да видиш като хвана тази бисквитка как сладко си заръфа, само целия дето се омаза и количката Laughing
Тефи, чадърче и аз обезателно ще взема, защото Куинито наистина хич не пази, но преди два дни ходих до Джъмбо и там видях много хубави чадърчета, универсални, без надписи и подобни истории, в различни цветове и бяха на скромните 10лв, имаше и по-евтини, но те не бяха хубави. Аз по принцип Джъмбото не ми е от най-любимите магазини, особено като говорим за качество, но чадърчетата бяха наистина добри. А на Куинито е към 50лв Laughing
Марли, само си ги представих с телефона Laughing
Блонди, този бански повече ми харесва от предишният, който си беше харесала Hug
Принцеске, голяма хитруша малката hahaha
Бюти, бързо да качиш актуална снимка в снимката и аз да видя, тъкмо да се амбицирам покрай теб, че трябва и аз да свалям кг , а хич не ги мога тези неща Crossing Arms Hug

# 56
  • Мнения: X
Благодаря за разбирането  Mr. Green
Белверде, качих в албума "деца" - една снимка на Анди и една обща..абе свалила съм малко, ама толкоз път ме чакаааааааааааааааа  Mr. Green обаче от раждането досега съм свалила 20 кг  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 20
Какъв хляб давате на бебета си да ядат? Вие ли си го правите?

Откакто сме тук хляб не съм купувала.....то мога ли да изляза  Tired В хлебопекарната правя всеки ден ..... то не че е много хубаво  Crazy Като го извадя топъл,топъл и моменталически свършва .....нали се оплаквах че съм слаба  Crazy Сега чакам от тоя хляб всичко да ми порасне  Crazy

# 58
  • Мнения: 59
Айййй опущих ва....  newsm09

Чудно заглавие, Бютини!  Hug Hug Hug

Айде ходете по разходки, та да ви догоня...  newsm53

# 59
  • Мнения: 1 961
Добро утро
имахме дълга нощ. Като се е размрънкал от 4 часа и не е спрял. Пи мляко и пак реве, сега е крив и есгтествено пак реве, а главата ми дрънчи Crazy
Блонди ти Осанит-а кога го даваш? Чудя се дали да не му бутам по някоя гранулка през ноща като ревне
Тарантулка аз попитах понеже мислех, че нещо с процедурата е сложно, за да знам ако реша да изкарвам паспорт, но явно е личен проблем.
Месечинка аз след овеса дадох сухари от спелта. Виж в ДМ, на Alnatura. Много му харесаха и като сме навън се занимава и млъква за известно време, особенно ако отива към време за ядене са иделни. Давам и това, супер вкусни Simple Smile
http://www.hipp.de/fileadmin/redakteure/produkt/artikel_pdf/3569.pdf
Белверде ти не беше ли казала преди, че си си възвърнала килограмите от преди или се бъркам?
Хайде и ние отиваме да се оправяме за излизане

Общи условия

Активация на акаунт