Туба Бюйюкюстюн и нейните проекти преди и след "Запленяваща сърцето" - Тема 184

  • 50 826
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Едно клипче с екранни двойки от турски сериали - оказа се че съм ги гледала всичките. А Вие?


Скрит текст:
Няколко снимки от днешното връчване на купата - фотограф щерката.





# 691
  • Мнения: 966
Мила Канти,  Hug благодаря ти много за превода на интервюто на Туба!

На мен също ми направи страхотно впечатление откровеността на Туба и се възхитих на всеотдайността на Онур! Определено не му е лесно с три жени. Дано поне кучето им е мъжко.

Забелязах стилния тоалет на Туба в Анталия и днес докато си четях в нета попаднах на това:

"Черният гащеризон се наложи като любим тренд на звездния небосклон. За много светски мероприятия през последните месеци редица звезди заложиха на шикозни тъмни гащеризони с дължина до глезена или до земята.

Сред тях са модни икони като Сандра Бълок, Деми Мур, Дженифър Лопес, Чарлийз Терон, Майли Сайръс, които изглеждат великолепно и много изискано, забеляза -spam123-. Последна с модното попадение се изяви Кери Мълиган, която заложи на този тренд за фестивала в Кан, избирайки интересен модел на Balenciaga от колекция есен-зима 2013/2014 година. Макар и в повечето случаи да се залага на фината изчистеност на дрехата, някои от звездите го комбинират с бели яки и ръкави, дантела или атрактивен графичен принт."

http://life.dir.bg/news/moda-13964619

Излиза, че Туба, както винаги е най - модерна и най - добре осведомена за последните модни тенденции!

За "лека нощ" и с пожелания за приятна и успешна нова седмица, мили момичета, малко нежна музика:



# 692
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 693
  • Мнения: 885
Здравей те  Hug Hug Hug Hug
От известно време не съм писала но покрай ученето едвам едвам успявам да ви следя редовно  ooooh! От няколко дни се опитвам да пиша но ила сайта ми забива или лаптопа  ooooh!
Канти благодаря за превода  Hug Беше ми интересно да го прочета  Hug
Искам да благодаря на всички момиетата които поддържат тази тема  Hug Hug Hug Hug Hug Няма да ви изброявам че да не забравя някоя  Hug
За вас  Hug
Скрит текст:
Канти благодаря за резюметата на 14 и 15 епизод  Hug Аз избързах и стигнах до 81 епизод но поради липса на време го оставих в застой но е истинско удоволствие да те чета  Hug
Прекрасни снимки сте поствали  Heart Eyes Hug Hug Hug Hug Hug
Клипчета също  Hug Hug Hug Hug
Мира благодаря за информацията която си споделила  Hug
Пожелавам ви лека и успешна нова седмица  Hug Hug Hug Hug
Скрит текст:

# 694
  • Мнения: 10 031
Добро утро!  Hug

Мира  Hug Цвети  Hug изобщо не съм се съмнявала, че Туба следи модните тенденции (такава й е професията) и е  винаги една крачка напред.  Peace Доказателство е също сватбената й рокля с  черния колан, толкова обсъждана и в темата и в турските медии, а после последвана и от други турски актриси.  Peace

Ванче  Hug честито на шампионите!   bouquet  Ще почерпиш!  Hug

Баги  Hug благодаря за преводите. Доколкото те разбрах, новия филм "Великият Гетсби" с любимеца на Туба, Леонардо ди Каприо, малко те е разочаровал, и определено предпочиташ версията с Робърт Ретфорд. Всъщност четох нещо подобно и от филмов критик някъде по медиите. Явно ще си остана с Робърт и Миа.  Peace

Надин  Hug погледнах клипчето с Джансел, но не мога да преценя за какво става въпрос. И това ли е от последното събитие  - ученическия фестивал, или е нещо ново?  newsm78 Не зная какво говори, но на външен вид не ми хареса.  Crossing Arms Нали напоследък си беше върнал хубавата визия от Пленителката, защо отново го виждаме неглиже, което никак не му отива...



Успешна седмица!  Hug

# 695
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug

Скрит текст:

Баги, Надин, Ванче, Мира, Клари  Hug снощи темата ни е била доста разнообразна.   bouquet

Линка  Hug и на мен не ми харесва ''реалната'' визия на Джансел, ама...  Wink щом той си се харесва така  Peace

# 696
# 697
# 698
  • Мнения: 2 195
Добро утро Hug

Мира  Hug за модните тенденции. На Туба много й отиват черните гащеризони с или без бели маншети и якички.

Знаех си, че Хасрет няма да остане само с краденето на сърца, ами и повелителка на модата ще стане с газщеризончето си.  Laughing


Успешна седмица: Hug

# 699
  • Мнения: 4 535




Ура!!! Нови снимки Grinning



Son dönemde haklarında ayrılacaklar, boşanacaklar gibi iddialar atılan Tuba Büyüküstün ve Onur saylak çifti, önceki akşam Etiler Da Mario restoranda yemek yedi. Mekana ilk önce dizi setinin aracıyla Tuba Büyüküstün geldi. Onur Saylak ise eşinden 10 dakika sonra kendi aracıyla mekana geldi. Yaklaşık 3 saat yemek yiyen çift, evlerine giderken her zamanki gibi sessizdi… Yöneltilen soruları senkronize bir şekilde ve süreklilikle ”İyi akşamlar” diyerek savuşturan çift, bu konuya bir hayli çalışmış gibiydi.

Последна редакция: пн, 27 май 2013, 10:41 от nadine1111

# 700
  • Мнения: 10 031
Надин  Hug нови снимки на СС. Супер!  Peace Благодаря, че ни ги показа!   bouquet Надявам се, че сем. Сайлак са разбрали, че ако не се появяват от време на време пред хората, ще позволяват на папараците да си правят свободни съчинения.  Naughty

Сега да си спретнем един дневен купон, като си пийнем следобедното кафе с Туба и нейните сериални партньори!  Wink Малко парти!  Party



Приятно купонясване!  Hug

Вече го има два пъти, ама ще го оставя, ако единия избяга, поне другия да е тук...

Последна редакция: пн, 27 май 2013, 17:25 от lina_4

# 701
  • Мнения: 4 535


Линка, включвам се и аз в купона...ама с чайче Sad  Но пък не мога да пропусна да включа Илкер сред партньорите на Туба Grinning Човекът и до номинация в Анталия стигна в устрема си да спасява момичето ни Joy

Иначе и бира му отива, ако разширим купона  Wink Наш си е Peace

# 702
  • Мнения: 4 248
Здравейте и от мен, момичета!  Hug Hug Чак сега успях да влезна У ДОМА  Heart Eyes
Разбрах, че има следобеден купон и ей ме на и мен Линка, Надин  Party
 Ха, наздраве. Вече температурата при нас е по-подходяша за такова питие

Надин  Hug мерси за новите снимки на СС. Пак по късна доба са го щракнали  Sunglasses А те през деня заедно с двете кукли  не излизат ли newsm78 , че да ги снимат в пълен комплект  Laughing
А на Илкер тъкмо му открих снимка с чайче и ти си ме изпреварила  Wink

Сега в купона се включват и още някои - кой с питие /може и в чаши за кафе Wink/, кой с нещо друго в/пред устата Wink



Цвети,Баги,Клари,Мира,Ваня Hug Hug Hug

Скрит текст:

 smile3521
Скрит текст:

 Whistling Joy
Скрит текст:


Последна редакция: пн, 27 май 2013, 17:11 от kanti

# 703
  • Мнения: 4 535
 





Аз от кафета, направо преминах на сватби наши + сватби чужди Joy Joy
За домашно:  продължи колонката според нещо си  Wink

# 704
  • Мнения: 10 031
Извинете момичета, но съм включила Илкер, обаче, кой знае защо не се показва...  Crossing Arms

http://img1.bdbphotos.com/images/orig/4/t/4t0x2rf0mhpem0p2.jpg

Ще го пробвам в линк...
Ама пак не излиза...
Връщам се да редактирам!  #Cussing out

Аааа, излезе, къде ще иде... Не е сигурно, че държи кафе, ама да предположим!  Laughing

Последна редакция: пн, 27 май 2013, 17:24 от lina_4

Общи условия

Активация на акаунт