„Съла”/ Sila /-(С участието на Джансу Дере и Мехмет А. Алакурт) - Тема 3

  • 124 118
  • 745
  •   1
Отговори
# 405
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
Добро утро!



Прекрасен се очертава и днешния ден, да му се насладим сред природата  Heart Eyes

# 406
  • Мнения: 162
Добро утро!



Прекрасен се очертава и днешния ден, да му се насладим сред природата  Heart Eyes

При такова мило събуждане, как няма да е добро....
Добро утро и от мен baloni

# 407
  • Мнения: 882
Добър ден! newsm18
Събужането беше фамозно Peace
Да продължим денят с чаша кафе на такова хубаво място  welcome

# 408
  • Мнения: 882
Хайде на разходка! Hug Hug

# 409
# 410
# 411
# 412
# 413
  • Разград
  • Мнения: 8 243


Gokmen Alakurt и  Nilgun Alakurt брат и сестра на Мехмет.

# 414
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
Този ден на майката само в Турция ли го празнуват?

Пуши ми се зверски, а след тази снимка едвам се сдържам вече  Mr. Green


# 415
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Този ден на майката само в Турция ли го празнуват?
Пуши ми се зверски, а след тази снимка едвам се сдържам вече  Mr. Green
Не е само в Турция в доста други държави е, погледни тук.
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B5%D0%BD_%D0%BD%D0%B0_%D0 … D0%B0%D1%82%D0%B0

# 416
  • Мнения: 162
Добро утро

Къде сте? Да не страдате от изборния резултат?
Спокойно - турските филми няма да спрат да се излъчват Joy Joy Joy

Ваня, май излиза, че ние сме единствената страна която не чества ден на майката newsm78 newsm78 newsm78

8 март си е ден на жената, 21 януари е ден в който се чества родилната помощ и е празник на акушерките, наричани "баби" в миналото, но специален ден на майката нямаме.

Същото е и за деня на бащата - 27 декември- у нас никой не го празнува и почита.
 Очевидно за нас майката и бащата не означават нищо - те служат само " тате да работи, мама да меси, а ние да живеем".
Пък после се чудим защо сме такъв народ!?

# 417
  • Мнения: 849
Здравейте и добра нова седмица!!!

Ще бъде както дълга по работни дни и може би много пак скандална, имайки предвид предстоящото сформиране на правителство. И това ще мине....., но ние сме си тук, нищо, че от моя страна е по-рядко.

Вчера в нета се натъкнах на нещо интересно, но не знам дали ще мога да го публикувам добре. ще се опитам и надявам се Ваня да ме коригира. Гледам сериите от Съла в периода с Берзан .
Актьорът изпълняващ ролята на Берзан се казва Сермиян Мидят и е роден на 02 декември 1974 г. в Анкара/така го преведе чичко Гугъл от Уикипедия/. И в ролята на Берзан ми харесва и като мъж също Embarassed Embarassed.Реших да погледна нещо повече за него и открих един филм, режисиран от него през 2010 г., който се казва" Ай лав ю". Има го в нета с българско субтитри. Филмът има някакви награди от кинофестивал в Хюстън, доста е забавен и кумичен.Него искам да ви публикувам. Сега ще пробвам.
http://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&so … Ia0lQ&cad=rja[video][/video]

# 418
  • Мнения: 849


Не мога да разбера, но нещо е с Холивуд свързано.


# 419

Общи условия

Активация на акаунт