„Съла”/ Sila /-(С участието на Джансу Дере и Мехмет А. Алакурт) - Тема 3

  • 124 152
  • 745
  •   1
Отговори
# 390
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Боран, колко години е живял с Йезда ?

Последна редакция: сб, 11 май 2013, 18:49 от vania_e

# 391
  • Мнения: 162
Боран, колко години е живял с Йезда ?

До колкото си спомням - 2 години и понеже нямали деца, Йезда се измъчвала, а пък и родата не я оставяла на мира, че не може да даде наследник на Боран и тя решава да се самоубие и се хвърля в реката.
Той за това и Джихан на няколко пъти изразяваше съмнение дали детето на Съла е от Боран, т.к. с Йезда не е могъл да има деца и тази теза си я развиваше наляво и надясно, за да всява съмнение и да "клати" авторитета на Боран. Абе едно диване си е Джихан и това си е....

# 392
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Боран, колко години е живял с Йезда ?

До колкото си спомням - 2 години и понеже нямали деца, Йезда се измъчвала, а пък и родата не я оставяла на мира, че не може да даде наследник на Боран и тя решава да се самоубие и се хвърля в реката.
Той за това и Джихан на няколко пъти изразяваше съмнение дали детето на Съла е от Боран, т.к. с Йезда не е могъл да има деца и тази теза си я развиваше наляво и надясно, за да всява съмнение и да "клати" авторитета на Боран. Абе едно диване си е Джихан и това си е....

Мен ми се върти в главата като че ли бяха 6 год. плюс 2 след смъртта. Джихан е женен от 15 години за каква обич говори към Йезда,  и омразата му към Боран да е за това че тя е предпочела него.

# 393
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Дими ти искаше торент за теглене на сериите. Ето с руско озвучаване на първите 40 епизода.  http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4333466  но ти трябва регистрация.

# 394
  • Мнения: 162
Цитат
Мен ми се върти в главата като че ли бяха 6 год. плюс 2 след смъртта. Джихан е женен от 15 години за каква обич говори към Йезда,  и омразата му към Боран да е за това че тя е предпочела него.

Май си права - "2 г." които ми се въртят в главата са всъщност точно двете години от смъртта й, а колко години са живяли май ми се губи  или съм го пропуснала дали е споменавано.

Но това, че Джихан е бил влюбен в Йезда е факт - болтваните думи по-горе са цитат - извадка от 27 еп.
Не му е стигнала смелостта да се противопостави на родата и кръвната вражда за да отиде да я поиска, а пък Боран  много не му е мислил, а действал.

Спомням си , че в един момент Джихан споделяше с баща си колко много уважава традициите и обичая и се е оженил за момичето което са му избрали - Юмю. Не бил  като Боран , който не ценял традициите.

Джихан все тая песен си пееше - вижте ме аз колко ценя обичая, а Боран не, а пък на него всичко му върви -  и агата е той, и любимата ми жена взема, аз съм доброто момче, а той лошото, пък вие все него го хвалите...

Май си е вярно това, че господ обича "лошите" момчета..., ако приемем тезата на Джихан, че Боран е лошото момче.

# 395
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Mehmet Akif Alakurt - Aphrodisiac ♥

# 396
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
Мен ми се върти в главата като че ли бяха 6 год. плюс 2 след смъртта. Джихан е женен от 15 години за каква обич говори към Йезда,  и омразата му към Боран да е за това че тя е предпочела него.
Не си спомням да се е коментирала продължителността на брака им, само 2-те години от смъртта на Йезда. Едва ли са ги чакали толкова дълго да родят наследник, според мен натиска от страна на Кевсер и Фируз ага е почнал много по-рано. А колкото до разминаването във времето на отделните събития в живота на героите, в случая на Джихан и Боран - това е недомислица от страна на сценаристите и не се случва за пръв път  Wink

Да се порадваме на нашите любимци  Heart Eyes
Сетих се, че и двамата са манекенствали, значи познанството им е с доста по-ранна дата. Най-вероятно са се засичали по модните подиуми  Thinking



Лека нощ!

# 397
  • Мнения: 887
Ех,каква добра разговорка сте си направили след обяд,а аз лингах до преди малко по разни екопътечки Но времето беше просто разкошно за отмора.
Голямото момче на Джихан съвсем не ми се видя 15 годишен младеж - по-скоро някъде около годините на Емир ми се вижда newsm78 Но явно,ако е мила Уму 15-16 годишна да не са имали и те няколко години деца.
Ама Куини е права,че изобщо сценаристите са немарливи към детайлите - спомням си,че Джихан говореше за три деца и дори показваше три пръста,пък се оказа,че има двама сина. Tired
А и друго съм забелязала Боран сутрин тръгва към холдинга с бяла риза,пък после като е там вече е с бледолилава или в друг случай съъс синя.
Явно и от там са идвали недоразуменията с гардеробиерката или там каквато беше по реквизита.

Ваня - благодаря ти за линка.Все още се колебая дали да го свалям с руското аудио,а и като прочетох коментарите отдолу,май епизодите доста са рязани, та ще си помисля.
Научиха съм мама и свеки да им правя кино вечери на сериали,които съм имала неблагоразумието да им разказвам,та от две години и те гледат всичко в аванс,но само ако са предени със субки на български.
Готов е за лягане и е много самотен - отивам да го утешавам Joy Joy

# 398
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Сетих се, че и двамата са манекенствали, значи познанството им е с доста по-ранна дата. Най-вероятно са се засичали по модните подиуми  Thinking

Тази снимки се появи днес във фейса и на нея пишеше че били двамата.

# 399
  • Мнения: 162
В ммомента гледам 28 епизод. Дечицата на Джихан се появяват за първи път в сериала и са на не повече от 6-7 годинки според мен. Всъщност голямото момче е може би на около 10 г., малкият е на около 6 г.

Ваня много добре стоят на снимката.
Не случайно са ги избрали да играят двойка в сериала.
Турските режисьори имат нюх при подбора на актьорите  newsm10

Последна редакция: нд, 12 май 2013, 00:35 от Mar-Mil

# 400
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 401
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 402
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 403
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 404
  • Разград
  • Мнения: 8 243

BÜTÜN ANNELERİMİZİN. ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN.
Сестрата на Мехмет и майка му / ако не греша /.
Ден на майката 12 май 2013 г.

Последна редакция: нд, 12 май 2013, 03:02 от vania_e

Общи условия

Активация на акаунт