Пейпал - помощ - 9-та тема!

  • 54 223
  • 747
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 94
A какво става, ако спечеля търг, платя артикула , но в последствие се откажа и искам да ми върнат парите. Имам предвид още същия ден, преди да е пратено, разбира се Simple Smile

# 61
  • Мнения: 5 790
A какво става, ако спечеля търг, платя артикула , но в последствие се откажа и искам да ми върнат парите. Имам предвид още същия ден, преди да е пратено, разбира се Simple Smile

Нищо не става. Искаш си...
Ако продавачът реши, че и той иска.

# 62
  • Мнения: 94
Хахаха,мерси Алекс1!!!  newsm51

# 63
  • Мнения: 3
Извинявайте, ако въпросът ми се повтаря, но не мога да изчета всичките теми. Simple Smile
Ползвам Премиум Акаунт и скоро че достигна годишния лимит за получаване....дали е добра идея да им пратя сканираните документи още преди да са ми блокирали временно акаунта? и още нещо - за личната карта ясно - нея ще я пратя. Но не получавам никакви битови сметки на мое име. Какво мога да им пратя вместо тях. Дали ще стане с електрнната фактура от м-тел (че не получавам хартиена, а само електронна)?
Благодаря ви много за помощта.

# 64
  • Мнения: 5 790
Не мисля, че предварително пращане ще свърши работа.
Опитай с Lift account limits, не съм сигурна дали ще стане обаче. Нямам как да проверя в моя акаунт, не получавам суми. Simple Smile

# 65
  • Софето
  • Мнения: 622
Здравейте, от скоро ползвам Пейпал. Вчера исках да направя резервация за хотел (резервацията е за след 2 дни), от сайта ми пратиха че има някакъв проблем да пробвам пак, аз пробвах пак и пак не стана, но получих два мейла от Пейпал че съм наредила две плащания. В профила ми в Пейпал статуса на двете е Canceled, това означава ли, че няма как продавача да се сети след седмица и да дръпне парите въпреки, че не ми е пратил потвърждение за резервация.

# 66
  • Мнения: 5 790
Здравейте, от скоро ползвам Пейпал. Вчера исках да направя резервация за хотел (резервацията е за след 2 дни), от сайта ми пратиха че има някакъв проблем да пробвам пак, аз пробвах пак и пак не стана, но получих два мейла от Пейпал че съм наредила две плащания. В профила ми в Пейпал статуса на двете е Canceled, това означава ли, че няма как продавача да се сети след седмица и да дръпне парите въпреки, че не ми е пратил потвърждение за резервация.

Значи, че плащанията са анулирани.
Продавач не може "да си дърпа" пари от Пейпал. Вие може да наредите той да получи определена сума и единственото, което той ще получи е определената сума.

# 67
  • Мнения: 61
Здравейте Момичета,не знам дали тук е мястото да попитам,но имам един проблем.Изпратиха ми пари през PAYPAL но не знам как да ги изтегля.Може ли някой да ми каже.Това излиза при мен.
Благодаря ви предварително.
http://prikachi.com/images.php?images/481/6161481Y.jpg

Горе бутончето "Теглене" и теглиш към картата. Струва 2 евро и става само с карта Виза или Виза електрон. Провери дали банката няма такса "входящ валутен превод". При някои банки е 20 лв.

 newsm78 а дали мога да ползвам парите без да ги връщам в картата  newsm78

# 68
  • Мнения: 1 536
Здравейте,имам пейпал от няколко години.Досега никакъв проблем не съм имала.
Сега,смених адреса от една държава(Гърция) в  друга(Германия).
Ами не мога,не мога да сменя нито държавата в адреса ,нито банкова сметка/карта в друга държава освен Гърция.
Дава ми опция за смяна на  всичко което искам,но не и държавата.Какво  да правя?  Tired

# 69
  • Мнения: 125
Susie, не можеш да смениш държавата. Правиш си нов акаунт с адреса ти в Германия.

# 70
  • Мнения: 1 536
Ясно.
Благодаря  Aia  Hug

# 71
  • Мнения: 293
 Здравейте , имам нужда от малко помощ . От няколко дни се опитвам да платя с пей пал в спорт директ , но не успявам. Проблема е следният. Искам да използвам сума от баланса на пей пал , а не от картата към която е вързан акаунта. Сумата в баланса е в USA валута. Опитах да платя до английски адрес в евро. Не стана. Опитах и до Бг адрес в евро и паунди и отново не мога. Искам да използвам сумата от баланса , но искам и да избегна прехвърлянето и в картата и превалутирането няколко пъти. Някой да има идея какво не правя както трябва newsm78 По принцип пейпал дърпат първо от баланса и после от картата или поне ми дават възможност за избор , а сега не става. Tired

# 72
  • София
  • Мнения: 3 171
kapri_z Писах ти и в темата на СД. Трябва да смениш сумата в баланса на ПП да е в евро, когато искаш да платиш в евро.
Както тедичка ти писа, в повечето случаи не става да се плати с ПП до английски адрес.
ПП Сега прочетох, че вече не е изгодно да се пуска поръчка в СД в евро.

Последна редакция: нд, 26 май 2013, 22:09 от vanian

# 73
  • Мнения: 293
vanian, не става и в двата случая , нито до ук адрес , нито до бг. Опитах и в паунди и в евро. Просто отказва да приеме плащане с пей пал smile3555

# 74
  • Мнения: 1
Здравейте,днес се опитах да направя поръчка от китайски сайт,пренасочи ме към акаунт в ПП,направих си такъв. След опит да платя с картата ми изписа,че е отхвърлена,направих втори опит-изписа,че поръчката е вече платена. В ПП статуса ми е denied,а паричките в картата ги няма,поръчката в сайта е със статут "изчакване за плащане". Може ли някой да ми обясни какво се случи и къде са паричките smile3503

Общи условия

Активация на акаунт