Пейпал - помощ - 9-та тема!

  • 54 288
  • 747
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 0
Ох и аз ще помоля за помощ.Като за първи път използваща пейпал съвсем се омотах.Трябваше да направя по спешност едно плащане от 200 паунда, направих го, но не си бях верифицирала картата с кода/понеже не знаех че трябва да потвърдя с кода/ и съотвнетно отсрещната страна ми върна превода. Сега какво трябва да направя, тази сума къде остава... моля Ви за помощ

# 76
  • Мнения: 22
Записвам се в темата...

# 77
  • Мнения: 24
Здравейте, мога ли да регистрирам кредитна карта на друго лице / в случая мъжа ми / в моя Пей пал акаунт?

# 78
# 79
# 80
  • Мнения: 0
Ох и аз ще помоля за помощ.Като за първи път използваща пейпал съвсем се омотах.Трябваше да направя по спешност едно плащане от 200 паунда, направих го, но не си бях верифицирала картата с кода/понеже не знаех че трябва да потвърдя с кода/ и съотвнетно отсрещната страна ми върна превода. Сега какво трябва да направя, тази сума къде остава... моля Ви за помощ
Така... огромно БЛАГОДАРЯ на Алекс за помощта!

Значи верифицирах си картата

3 евра веднага се върнаха в баланса

Системното съобщение което ми излезе

When you confirm your card, your Sending, Receiving and Withdrawal limits will be lifted.

The charge will be refunded to your PayPal account after you confirm your card.
Thank you! We'll refund all charges within 24 hours.

или в превод

След като потвърдите вашата карта, изпращане, получаване и оттегляне ограничения ще бъдат вдигнати.

Таксата ще бъде възстановена до PayPal сметката си, след като потвърдите вашата карта.
Благодарим ви! Ние ще възстанови всички разходи в рамките на 24 часа.
статуса на операцията ми е
рефънд
Refunded
Refunded or Partially refunded: If you paid by debit or credit card, your refund will go to that card. Otherwise, your refund will go to your PayPal account.
Payments sent: The recipient refunded your payment.
Върнат
Върнат или частично приспадан: Ако сте платили с дебитна или кредитна карта, възстановяването на сумата ще отиде в тази карта. В противен случай, възстановяването на сумата ще отидат за PayPal сметката си.
Наредени плащания: Получателят възстановява плащането Ви.
Обаче аз едва днес верифицирах картата си,....
и......... ще Ви притеснявам ако имам още въпроси.
Благодаря Ви че Ви има!

Последна редакция: вт, 28 май 2013, 09:45 от sunyxy

# 81
  • Мнения: 838
Здравейте.Пей Пал иска да потвърдя картата,която уж е със статус верифицирана.На Фи Банк е и въпросът ми е къде в профилът да го търся този код от транзакцията.В извлеченията го няма,а минаха 3 дни.

# 82
  • София
  • Мнения: 3 180
Здравейте.Пей Пал иска да потвърдя картата,която уж е със статус верифицирана.На Фи Банк е и въпросът ми е къде в профилът да го търся този код от транзакцията.В извлеченията го няма,а минаха 3 дни.
Ако не се лъжа, се вижда в справки-Картови авторизации

# 83
  • Мнения: 838
Здравейте.Пей Пал иска да потвърдя картата,която уж е със статус верифицирана.На Фи Банк е и въпросът ми е къде в профилът да го търся този код от транзакцията.В извлеченията го няма,а минаха 3 дни.
Ако не се лъжа, се вижда в справки-Картови авторизации

Благодаря,там беше Simple Smile

# 84
  • Мнения: 22
Здравейте Момичета,

Някой да е плащал с Paypal в Зара????

# 85
  • Мнения: 337
Моля за малко помощ относно Пей пал и плащане в спорт Директ. Имам дебитна карта издадена от немска банка(нямам кода отзад на картата), нещо не успявам да платя  с пей пал. Като вляза в пей пла от сайта на спорт директ и ми иска ново данни за карта. Благодаря.

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 2 113
Здравейте! И аз съм нова в разплащанията с Пейпал. Регистрирах се, добавих си картата, смених обменния курс да не е на Пейпал. Харесала съм си нещо в Ибей, ако спечеля търга и дойде време за плащане как се процедира? А има ли проблем, че билинг адреса в Пейпал ми е българския, а стоката ще се достава на адрес в ЮК? Сигурно е елементарно, но от това, което четох, не намерих отговори.
Благодаря предварително, ако някой ми обясни.

# 87
  • Мнения: 5 790
Здравейте! И аз съм нова в разплащанията с Пейпал. Регистрирах се, добавих си картата, смених обменния курс да не е на Пейпал. Харесала съм си нещо в Ибей, ако спечеля търга и дойде време за плащане как се процедира? А има ли проблем, че билинг адреса в Пейпал ми е българския, а стоката ще се достава на адрес в ЮК? Сигурно е елементарно, но от това, което четох, не намерих отговори.
Благодаря предварително, ако някой ми обясни.

Верифицирай си картата. Как - в 1-вия пост.
Като спечелиш в Ибей, в My Ebay ще се появи бутон Pay Now - следваш стъпките само.
Няма проблем, че билинг адреса в Пейпал ти е българския. Той няма какъв друг да бъде, след като си с българска карта.

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 2 113
Мерси, Алекс1. Направих го, сега изчаквам да видя кода. Но освен 1,5 евро, имам изтеглено и още едно евро, то въстановява ли се?

# 89
  • Мнения: 5 790
Не е изтеглено, само е блокирано.
Няма да го изтеглят. Блокират го в момента на регистрация на картата, за да видят дали е валидна.
В зависимост от срока на банката-издател на картата, еврото ще бъде отблокирано. Сроковете са различни - от 7 до 45 дни.

Общи условия

Активация на акаунт